Skocz do zawartości
Forum użytkowników

HotKey .

Użytkownik
 • Ilość treści

  2241
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Wszystko napisane przez HotKey .

 1. HotKey                      .

  Sello - allegro paczkomaty, zamówienie kuriera

  No ja już z tego zrezygnowałem. Działa niestabilnie. 4x kurier podjeżdżał potem 3 dni z rzędu nie podjeżdżał. Wystawiamy zlecenie podjazdu z Managera Inpostu i nigdy nie było skuchy.
 2. HotKey                      .

  InPost ShipX

  tam któregoś dnia przez ok godzinę nie dostawaliśmy etykiet potem ruszyło.
 3. HotKey                      .

  Zbiorcze dodawanie NOTATEK w menu AUKCJE

  Potwierdzam, bardzo tego potrzebuję. Mamy jedną aukcję wystawioną kilkadziesiąt razy do każdego aparatu fotograficznego np i teraz klikaj te 70 razy i się nie pomyl. Do tego asortyment x600 akcesoriów w zasadzie robota nie do zrobienia ręcznie. Doróbcie kiedyś te zbiorcze notatki.
 4. Mega razy pomyliłem się w robieniu paczkomatu, jeśli towar to gabaryt B, Sello proponuje z automatu gabaryt A. Wpadłem na pomysł, aby dodać NOTATKĘ przypominającą mi w towarach gdzie są duże pudełka, aby mi dodawało do transakcji jakiś komentarz typu: "zrób etykietę na Paczkomat w gabarycie B" BINGO ! Zadziałało. Sello dodaje mi po zakupie do transakcji komentarz, który sobie czytam przed rozpoczęciem pakowania transakcji. Tylko mam teraz ok 8000 aukcji w których chciałbym dodać tę notatkę i jak to zrobić ? Szukałem w zmianach zbiorczych jakiejś opcji pod tytułem "dodaj notatkę z szablonu", niestety nie znalazłem. I teraz pytanie, czy ktoś jeszcze tu na forum chciałby dodawać zbiorczo notatki do aukcji w menu AUKCJE prośba o wypowiedź pod tym tematem, może pojawi się mozliwość zbiorczego dodawania auckji, a może macie jakieś swoje patenty na masowe dodawanie notatek do aukcji w oknie AUKCJE? Ew jak widzielibyście masowe dodawanie notatek? Ja mam pomysł na zwyczajnego MultiSelecta w oknie AUKCJE i dalej zmiany zbiorcze coś na kształt:
 5. W tym temacie nie tędy droga. Podeślę zrzuty logów jak prosiłeś.
 6. HotKey                      .

  Co się stało z Sello?

  Sello ma mnóstwo funncji i wiele integracji do tego trzyma dane na Twoim komputerze, a nie w chumrze. Nie ma innego tak wszechstronnego programu obecnie zabezpieczającego dostęp do danych firmowych. Nie jest to prosty program z tego powodu.
 7. HotKey                      .

  Problem ze ściąganiem aukcji zakończonych

  Tak nie działa to, Sello Team obiecał poprawić, tzn pobierają się zakończone ale mają błędną datę zakończenia i nie można nic znaleźć co się zakończyło ostatniego dnia.
 8. Mam transakcję która od kilku dni ma powracający status "w trakcie realizacji" Zmieniam jej ręcznie już kilka razy na zakończona niestety po jakiejś funkcji wyknanej w Sello (najprawdopodobniej któreś wyślij-odbierz) ona wraca. Czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim?
 9. HotKey                      .

  Rozliczenia przesyłek Allegro Smart

  No niestety. Ja tak próbuję na to globalnie spojrzeć i widać jak na dłoni zmaganie się serwisu Allegro i Inpsot. Chodzi o pokazanie drugiemu kto tutaj rządzi. Teraz Allegro będzie miało nieprawdopodobne narzędzie nacisku na Inpost moim zdaniem. W negocjacjach jak im powiedzą, bo nie zapłacimy Wam fakturki za ostatni miesiąc (miliard złotych albo dwa) to dopiero będą piszczeć w Inpost No i techolerne reklamacje. Ciekawe kto będzie też miał odpowiedzialność za zniszczoną przesyłkę, płatnik (Allegro), czy nadawca (Sklep). Ale INPOST jest wkurzający z tymi reklamacjami itd mógłby się faktycznie ktoś za nich wziąć. Konkurencja z "Paczkomatami v2" typu Poczta Polska dopiero zaczyna.
 10. HotKey                      .

  Zmiana "wg klienta" na "wg formularzy" / Ctrl+G na Ctrl+M

  Kolejny pomysł wart sprawdzenia.
 11. Ciekawy pomysł, tylko obawiam się trochę, że będzie znów bieganie po zakładkach, ale na pewno warte sprawdzenia czy będzie to grywalne.
 12. A jeśli błąd dotyczy tylko 10 ofert z danego sklepu i reszta ofert przechodzi bez błędu FORBIDDEN? Ja dodam, że błąd występuje na bardzo starych ofertach wystawianych ok 2 lata temu za pośrednioctwem SELLO. Nie ma w tym sklepie problemu dla transakcji wystawianych ręcznie. Czy nie jest tutaj problemem jak kiedyś jakaś spacja znów na końcu treści oferty?
 13. Potwierdzam również ten problem, przy czym my rozliczamy wpłaty raz na tydzień, stąd najpóźniej po 7 dniach mam informację, że jest wpłata która nie ma paragonu i szukamy przyczyny, wówczas się znajduje, że transakcję anulowałem. No tutaj faktcznie fajnie jakby ta trasakcji wpadła znów do: "DO PACZEK" i zrobiła rezerwację towarów, która jest generowana Zamówieniem Od Klienta. Nie wiem, czy pomoże tutaj umieszczanie czegoś w logach bo błędów jest tyle, że ja czasami nie czytam, no ale można też w logach umieścić, ale pod warunkiem, że zrobicie te filtry w RAPORTACH o które ostatnio prosiliśmy, aby można było pokazać tylko ważne komunikaty bez tych komunikatów informacyjnych.
 14. HotKey                      .

  Usługi dla sprzedających - Abonamenty

  Mierzycie jakoś efektywność tych banerków? Jak je dobrze zrobić? Jak jest z banerami / bez banerów w temacie sprzedaży ?
 15. rozmiar etykiety mogę podać A6 100mm szer x 150 mm dł.
 16. HotKey                      .

  aukcje - zakończone - błędna data

  Potwierdzam.
 17. Wow. Mi sie marzy Zebra z WiFi ale mam po LPT. Bezprzewodowa to mega wygoda ustawnosc i nizsze koszta okablowania wiecej mozliwosci podpiecia.
 18. Ja mogę dorzucić, że na zdalnym pulpicie nie widać niektórych ikon w raportach w Sello typu ikona "wykrzyknik" itd po ustawieniu kompresji w menu WRAŻENIA. Mnie to bardzo przeszkadza pracuję na zdalnym pulpicie bardzo dużo.
 19. HotKey                      .

  [PROPOZYCJA] Wznawianie aukcji z TOWARÓW

  Dokładnie coś takiego jest potrzebne. Nie musi być z dokłądnością co do minuty, ale chociaż co do dnia, bo kurde towary mi nie rotują, ja po tygodniu znajduje, że aukcja zamknięta, a w Sello filtr nie pokazuje tego.
 20. HotKey                      .

  [PROPOZYCJA] Wznawianie aukcji z TOWARÓW

  Bartku zobaczcie te daty zakończenia ofert, czemu to się rozjeżdża. Coś tam zmieniliście chyba w wersji .2, ale to wciąż nie działa jak poprzendnio ten filtr. Obecnie znalezienie aukcji które się przypadkowo zakończyły graniczy z cudem
 21. HotKey                      .

  Sello 1.40

  Aha
 22. HotKey                      .

  Sello - allegro paczkomaty, zamówienie kuriera

  U nas podobnie jak podaje @Daniel Lewandowski. Każdy kurier już odmówił partyzantki. Wymagają ostatnio kurierzy zlecenia z Sello albo z managera paczkomatów, albo ze Smartpaczki, albo tel na infolinię, a my mamy prawie 40km do bazy Inpostu jakaś strefa podmiejska mała wiocha i praktycznie żaden kurier inny też tyłka nie ruszy do nas, żeby podjechać bez zlecenia UPS DPD - nie ma mowy regularnie odmawiają nawet jak przychodzą z paką do sąsiada, może w dużych miastach jest inaczej.
 23. HotKey                      .

  Sello - allegro paczkomaty, zamówienie kuriera

  Daje, daje, no przecież to już jest. Właśnie to uruchomiłem. Przed uruchomieniem dzwonisz do swojego Opiekuna w Inpost aby wygenerował Ci nowy TOKEN na nowe warunki odbioru, gdzie podajesz adres skąd kurier ma zabierać Paczkomaty godzinę o jakiej ma się podstawiać (mniej więcej) i adres mailowy. U nas działa po wpisaniu nowego tokenu tworzysz w Sello nowy rodzaj transportu: Pamiętaj, że poniżej 5 paczek dziennie płacisz dopłątę za podjazd kuriera, a od 5 w górę nie ma już tej dopłaty. Stąd ja mam metodę, że przy piątej paczce Paczkomatowej edytuję transakcję, aby przypisać jej zamiast standardowego nadania w Paczkomacie - ten oto powyższy odbiór przez kuriera. Póki co od tygodnia śmiga. Jak zapomnę wysłać do 12:00 do idę do paczkomatu i kurier się nie zjawia. Przyjmują ten TOKEN do 12:00 potem też przyjmują, ale kurier podaje, że go nie ma zlecenia czy zlecenie przechodzi na następny dzień czy coś.
 24. HotKey                      .

  Sello 1.40

  Jak to zrobić ?
 25. HotKey                      .

  [PROPOZYCJA] Wznawianie aukcji z TOWARÓW

  Tak, tylko, że to filtrowanie przestało działać poprawnie, przynajmniej filtrowanie, po dacie, jeśli ustawiam, pokaż zakończone z ostatnich 7 dni, to jest Meksyk, przynajmniej od ostatnich 3 wersji nie filtruje po dacie tylko po teoretycznej dacie wznowienia. Szkoda. Jak to działa u Was?
×