Skocz do zawartości

Tomek - massur

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 725
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Tomek - massur w dniu 2 Listopada 2020

Użytkownicy przyznają Tomek - massur punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Tomek - massur's Achievements

129

Reputacja

 1. Wybrałem UPS, ma być "Allegro"?
 2. Ja mam błąd: Błąd podczas procesu "Wysyłanie numeru przesyłki dla paczki..." Numery paczek dodają się do Allegro prawidłowo, wydruki z Sello działają. Ma ktoś pomysł?
 3. Propozycja zmiany w aplikacji mobilnej InPost - udostępnianie paczki do aplikacji. Aplikacja mobilna to wygodne narzędzie i obecnie nie wyobrażam sobie odbierania paczek bez niej. No chyba, że odbieram paczkę dla kogoś albo ktoś dla mnie. Wtedy zdaję sobie sprawę jaka jest wygodna, nie trzeba stać w kolejce do paczkomatu (jak trafi się ktoś nieogarnięty próbujący coś nadać albo nadający kilkanaście paczek to robi się problem), czasem to czekanie przy paskudnej pogodzie, przepisywanie kodów, itd. Zarówno ja czy znajomi, którym się tak zdarza odbierać paczki dla kogoś mamy jedno zdanie - szkoda, że paczki nie można udostępnić innej osobie do jej aplikacji. Nie sam kod odbioru jako wiadomość a paczkę do aplikacji, co umożliwi zdalne otwarcie skrytki jakby paczka była dla nas wysłana. To byłoby bardzo przydatne. InPost przyjmuje wnioski tylko poprzez swoją stronę, jeśli uważacie podobnie jak ja to napiszcie proszę niniejszą propozycję (to zajmie Wam dosłownie 1-2 minuty) - jest szansa, że jeśli podobnych zgłoszeń będzie więcej ta funkcjonalność pojawi się w aplikacji. Podaję link (trzeba wybrać "Inny temat"): https://inpost.pl/formularz-kontaktowy
 4. Jeszcze lepszym wyjściem byłyby aukcje wieloprzedmiotowe - Bartku jest szansa na wdrożenie przed wersją 2.0?
 5. To ma ważny aspekt psychologiczny - programiści Nexo nie będą mogli już patrzeć na tych od Sello "z góry", znikną podziały i segregacja na stołówce, etc. Ważna zmiana 😉 A na serio to już nie mogę się doczekać zarówno tworzenia rozwiązań do nowego Sello jak i samego efektu końcowego. Mam też nadzieję, że to będzie jednak rok a nie dwa...
 6. Sky Tower we Wrocławiu? Pałac Kultury i Nauki w Warszawie? Nie? To może Burdż Chalifa z Dubaju?
 7. Telefony powoli odchodzą do lamusa - Allegro usuwa je z danych sprzedającego. Autoresponder do wiadomości to żaden problem, problem jest z dyskusjami bo czas odpowiedzi na nie jest punktowany. Mailem nie da się tego rozwiązać, zostaje responder po api - Bartku jest szansa?
 8. W paczce masz znacznik (ptaszek): Paczka wysłana/odebrana i data. Odznacz go to paczka wróci do przygotowanych.
 9. Jakieś listy zmian, ankieta na czym by nam zależało, omówienie planowanych rozwiązań, etc.? Po prostu chcemy Wam pomóc lepiej zdecydować ☺️
 10. Bartku na pewno chciałeś się odnieść do tego cytatu, pytałem o dokumenty końcowe? No chyba, że owa automatyzacja również tego dotyczy...
 11. A na serio to cały czas czekamy na mechanizm tworzenia nowej bazy danych z przeniesieniem części danych - ustawienia, konfiguracja, słowniki, cenniki, etc.
 12. No nie wiem czy tego chcesz, sporo kupuje na Allegro i co jakiś czas sprzedawca albo coś po drodze zawiedzie. Czasem jest to na tyle ważne, że jestem naprawdę zły. Po jakimś czasie przeważnie mi przechodzi i nie wystawiam żadnej oceny. Jakby sprzedawca mnie nagabywał to pewnie wtedy by ją dostał.
 13. Przydałby się u nas (i zapewne nie tylko u nas) mechanizm który generuje dokumenty końcowe (najlepiej z pozycji serwera) dla transakcji w momencie kiedy otrzymują one określone cechy. Zapewne pomocny by też był warunek "stan", np. w trakcie realizacji. I w zasadzie sporo by pomogło gdyby dokumenty robiły się już w momencie uzyskania tego statusu (z warunkiem cech to już idealnie). Bartku - jak oceniasz szanse?
 14. Trzeba to przemyśleć przy okazji jakie sytuacje ma eliminować, np. grzebanie przy bazie po pijaku. Odpala się kamerka i delikwent robi jaskółkę.
 15. Może zamiast takiego pytania jakaś zagadka logiczna do rozwiązania? Albo jakiś test?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...