Skocz do zawartości

Tomek - massur

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 718
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Tomek - massur w dniu 2 Listopada 2020

Użytkownicy przyznają Tomek - massur punkty reputacji!

Reputacja

125 Excellent

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W paczce masz znacznik (ptaszek): Paczka wysłana/odebrana i data. Odznacz go to paczka wróci do przygotowanych.
 2. Jakieś listy zmian, ankieta na czym by nam zależało, omówienie planowanych rozwiązań, etc.? Po prostu chcemy Wam pomóc lepiej zdecydować ☺️
 3. Bartku na pewno chciałeś się odnieść do tego cytatu, pytałem o dokumenty końcowe? No chyba, że owa automatyzacja również tego dotyczy...
 4. A na serio to cały czas czekamy na mechanizm tworzenia nowej bazy danych z przeniesieniem części danych - ustawienia, konfiguracja, słowniki, cenniki, etc.
 5. No nie wiem czy tego chcesz, sporo kupuje na Allegro i co jakiś czas sprzedawca albo coś po drodze zawiedzie. Czasem jest to na tyle ważne, że jestem naprawdę zły. Po jakimś czasie przeważnie mi przechodzi i nie wystawiam żadnej oceny. Jakby sprzedawca mnie nagabywał to pewnie wtedy by ją dostał.
 6. Przydałby się u nas (i zapewne nie tylko u nas) mechanizm który generuje dokumenty końcowe (najlepiej z pozycji serwera) dla transakcji w momencie kiedy otrzymują one określone cechy. Zapewne pomocny by też był warunek "stan", np. w trakcie realizacji. I w zasadzie sporo by pomogło gdyby dokumenty robiły się już w momencie uzyskania tego statusu (z warunkiem cech to już idealnie). Bartku - jak oceniasz szanse?
 7. Trzeba to przemyśleć przy okazji jakie sytuacje ma eliminować, np. grzebanie przy bazie po pijaku. Odpala się kamerka i delikwent robi jaskółkę.
 8. Może zamiast takiego pytania jakaś zagadka logiczna do rozwiązania? Albo jakiś test?
 9. Panowie troszkę niedomówień i drobnych błędów. Mianowicie sam przytoczony artykuł to wyrywek z kontekstu - nie zawiera chociażby wyłączeń/zwolnień z konieczności fiskalizacji sprzedaży detalicznej, jest ich 50, przykład takiego wyłączenia: Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-kasa-fiskalna-w Biuro rachunkowe powinno to wiedzieć. Nie mylcie też pojęć, fakturę można po prostu zafiskalizować, czyli "wrzucić w rejestr drukarki fiskalnej", nie można jej zafiskalizować jako paragon bo paragonem nie jest.
 10. Okazało się, że moduł wiadomości wycina niektóre znaki, np.: ñ Może się wydawać, że co to za problem - otóż może być. Oferujemy produkty z personalizacją i klienci przesyłają nam ich treść. Imiona i nazwiska, które często są w treści owej personalizacji zawierają czasem znaki inne niż te do których się przyzwyczailiśmy. To niestety stwarza ryzyko pomyłki - jest sporo zagranicznych nazwisk brzmiących jak polskie a różniące się np. tym nietypowym znakiem na końcu. Jest szansa na rozszerzenie tablicy znaków w module wiadomości?
 11. Załóżmy, że przez pomyłkę przypiszemy do Klienta niewłaściwy e-mail. Wówczas pojawiają się nam w jego profilu niewłaściwe maile - pochodzące z tego omyłkowego adresu. Jeśli ów omyłkowy adres usuniemy z profilu Klienta i przypiszemy go właściwemu Klientowi to i tak te pierwotnie źle przypisane wiadomości zostają. Jak to poprawić? Nie ma opcji odpinania wiadomości ok kontrahenta.
 12. U nas paczki Inpostu mają zwracane statusy, DPD nie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...