Skocz do zawartości

Izabela Dąbrowska

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. dzień dobry, w skrócie proszę sprawdzić sobie schemat dekretacji. nie wiem dlaczego program po aktualizacji zmienił schemat dekretacji. dostałam jeszcze jakąś wtyczke do programu ale wcześniej już znalazłam problem.
 2. Witam, jak co miesiąc importuję pliki offline edi, jak co miesiąc przypisałam schemat dekretacji i chciałam zadekretować wszystko. Niestety teraz wyskakuje mi komunikat "określone rzutowanie jest nieprawidłowe". proszę informacje jak rozwiązać problem.
 3. ok juz znalazłam dlaczego sie nie generowało. w rachunku zysków i strat nie może być pozycji wypełnionej "wynik finansowy netto ogółem".
 4. na czerwono mam kod systemowy i wersja schemy. nie da się zapisać wygenerowanego sprawozdania. informatykiem nie jestem więc nie wiem w czym problem ale rewizor nie daje mi zapisać esprawozdania. Wystąpił błąd podczas walidacji wygenerowanego pliku XML: * [/JednostkaMikro/RZiSJednostkaMikro/G]: Możliwe brakujące elementy: 'PozycjaUszczegolawiajaca_7' w wygenerowanej wersji elektronicznej. <RZiSJednostkaMikro> <A> <KwotaA>5219.51</KwotaA> <KwotaB>0.00</KwotaB> </A> <B>
 5. tak, załączyłam zrzut ekranu. chyba to na czerwono jest źle. nie znam się ale nie da się wygenerować esprawozdania i zapisać
 6. dzień dobry, po nowej aktualizacji 30.1.0 nie mogę wygenerować sprawozdania finansowego dla mikroprzedsiębiorców. w poprzedniej wersji programu dla innych podmiotów nie miałam z nimi problemu. jak mam wygenerować sprawozdanie ?
 7. dzień dobry, chciałabym zaproponować nową funkcjonalność, która by nam księgowym ulepszyła pracę, a mianowicie stworzenie funkcjonalności (zakładki) międzyokresowych kosztów. Fajnie jakby można było wpisać nr faktury, okres na jaki ma być podzielony koszt i jakby automat dzielił kwotę (podobnie tak jak amortyzację). czy rozważają Państwo w ogóle taką funkcjonalność? (rewizor, rachmistrz).
 8. dzień dobry, wygenerowałam deklarację cit8 za 2019 (wersja28 deklaracji), program z automatu tworzy załącznik BR . ponadto dostałam właśnie telefon z US, że nie była zaznaczona rubryka nr 37 (załącznik cit8-0) tylko rubryka 38. na wydruku widać że jest zaznaczona rubryka 37, proszę o sprawdzenie, proszę o informacje dlaczego z automatu program tworzy załącznik BR.
 9. temat nieaktualny, jeszcze raz od nowa próbowałam utworzyć dekret i zapisało :).
 10. dzień dobry, nie wiem dlaczego w schematach dekretacji nie ma rachunku do umowy pracowniczej (rewizor nexo), wydawało mi się że przedtem był. Próbowałam stworzyć schemat i wyskakuje mi komunikat "nie ustawiono powiązanego obiektu". mam wszystkie nr kont, wszystkie wartości. co mam zrobić by znikł taki zapis?
 11. dzień dobry,kiedy się pojawi możliwość wysyłki pit28 za 2019rok? druki na e-deklaracjach już są aktywne....
 12. Dziękujemy, że w programie jest możliwość zbiorczej aktualizacji zmiany rodzaju przychodu dla rachunków i umów cywilnoprawnych. tylko proszę mi powiedzieć jak mam to zrobić skoro mam zaksięgowane rachunki. mam odksięgować cały rok? jakiś żart chyba. funkcjonalność która nie jest funkcjonalna. umowy zmieniłam, ale w pit11 dalej występują przychody w złej pozycji. Albo mam do wyboru wypełnianie pit11 ręcznie albo odksięgować wszystkie rachunki w 2019. super..... proszę o jakąś sugestię. poza tym program krzyczy mi że powinnam zastosować ulgę dla młodych dla Pani z nr pesel 5
 13. dzień dobry, w najnowszej wersji 28 jak próbuje wydrukować deklaracje VAt7 lub VAT UE w wersji eko wyskakuje mi błąd pt" wątek wywołujący nie może uzyskać dostępu do tego obiektu, ponieważ należy on do innego wątku". zaznaczam , że błąd występuje tylko przy wydrukach deklaracji w wersji eko.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...