Skocz do zawartości

Rafał B.

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. To przy okazji, czy jest możliwość w jakiś sposób oznaczyć klientów, żeby przy kolejnych zamówieniach od nich pokazywało jakieś powiadomienia? Czy jest jeszcze jakaś możliwość wykorzystania tego "ficzera'?
 2. Dzięki Dominik. Dokładnie tak zrobiłem i zadziałało!
 3. Dzięki, tam jeszcze nigdy nie byłem Nie mam tam zaznaczone dokument i szukam jak to włączyć, ale nie widzę szablonu dla sprzedawcy.
 4. Nie wiem czy o tych samych notatkach myślimy. Ja mam problem z przeniesieniem notatki od kupującego. Te które w których kupujący, przy składaniu zamówienia, wpisuje swoje uwagi lub prośby. Pojawia się w szczegółach transakcji, jako wiadomość od klienta.
 5. Było: [Transakcja::Dostawa][Transakcja::NotatkiDoDokumentu] więc chyba tak. Teraz przekopiowałem to co Leszek wysłał i czekam na transakcję z wiadomością od klienta, bo to rzadkość.
 6. Tak, wcześniej przenosił, ale wydaje mi się że od czasu nowego synchronizatora nie przenosi. Nie zauważyłem kiedy dokładnie przestało akurat te informacje w uwagach drukować. Mam własny wzorzec wydruku, ręcznie zmodyfikowany na format A5. W tych samych uwagach tag [Transakcja::Dostawa] działa i to drukuje, ale [Transakcja::NotatkiDoDokumentu już nie.
 7. Nowy synchronizator przestał przenosić wiadomości od klientów do Uwag w ZK. Mam w parametrach "[Transakcja::Dostawa][Transakcja::NotatkiDoDokumentu]" Dostawę przenosi, ale Notatek już nie. Co mam źle ustawione?
 8. Czyli z poziomu przeglądarki. Myślałem że jest jakaś aplikacja. Dziękuję za odpowiedź.
 9. W jaki sposób najłatwiej dodawać te dokumenty ze smartfona?
 10. Czy będzie też możliwość przenoszenia całych zakładek lub okien na drugi ekran? Tego mi bardzo brakuje, bo teraz muszę otwierać drugi program, żeby podglądać dane z innej zakładki. Gdy przełączę zakładkę, to ten poprzednio wybrany podgląd znika.
 11. Przepraszam, doszukałem się jednak, że Inpost kasuje za dodatkowe paczki, nawet z menagera. Zatem muszę pokombinować z maksymalna ilością towarów w paczce... Szkoda.
 12. Sprawdziłem i nie pobiera opłaty z menagera za drugą utworzoną paczkę. Późniejsza paczka jest tworzona do tej transakcji w Sello, tak samo jak pierwsza (utwórz paczkę). Posiada dwuskładnikowego maila. Takiego samego jak pierwsza.
 13. Z Sello nie. Raczej z nowym synchronizatorem, bo wtedy ten problem miał być naprawiony.
 14. Dodatkową paczkę tworzę w sytuacjach bardzo wyjątkowych i chcę żeby tak zostało, z różnych względów. Jeśli zamówienie jest na dwie paczki wg. ustawień "rozdziel towary wg. serwisu" na dwie paczki, to w Inposcie jest ikonka Smart i opłaty nie ma. Problem mam w tym, że gdy w Sello tworzę dodatkową paczkę później, to nie ma tam ikonki Smart i pobiera opłatę. Wyłapywanie takich opłat jest bardzo trudne, a reklamacje bardzo kłopotliwe. Inną sprawą jest to, że nie mam pewności jak to działa teraz, czy Allegro liczy sobie te nowe opłaty za Smarty (0,99/1,99 lub 3,99
×
×
 • Dodaj nową pozycję...