-
Liczba zawartości
49 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez Robert Kwiatkowski
-
Checkbox (pole wyboru).
Robert Kwiatkowski dodał temat → w Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Dzień dobry, Czy jest możliwość dodania opcji Checkbox (pole wyboru) do zaznaczania elementów? Posiadając tylko telefon przez pół dnia i łącząc się przez rdp nie mogłem dokonać pewnych istotnych zmian na kilkudziesięciu produktach że względu na brak zaznaczenia ich. Przy korzystaniu z urządzeń dotykowych uniemożliwia to wykonywanie masowych zmian w kartotekach. -
Oferty internetowe- towar niepowiązany w kartotece asortyment.
Robert Kwiatkowski odpowiedział Robert Kwiatkowski → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Wiadomo kiedy funkcja będzie wprowadzona? Przyznam, że przy dużej puli produktów w magazynie, nie mamy możliwości kontroli które produkty nie zostały wystawione na poszczególne marketplacey, a teraz również na sklep prestashop -
Wydruk "Lista magazynowa"
Robert Kwiatkowski odpowiedział Paweł Nitendel → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Dzień dobry, w przypadku zamówienia w walucie CZK w dalszym ciągu mamy zł na liście magazynowej, jakim parametr podstawić, aby wyświetlało walutę zgodną z zamówienia. We wzorcu jest na sztywno wpisana waluta zł -
Sello NX 57 dokumenty końcowege
Robert Kwiatkowski odpowiedział Rafał B. → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Podpinam się u nas po aktualizacji do v.57 również zaczęło drukować paragony jednocześnie na drukarce fiskalnej i zwykłej w A4. Przed aktualizacją nie było czegoś takiego. -
Inpost Fresh
Robert Kwiatkowski odpowiedział Rafał B. → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Podbijamy, również jesteśmy zainteresowani wdrożeniem. -
Dzień dobry, proszę o informację czemu w powiązaniach nie pokazuje wystawionych korekt? Są dokumenty wstępne, wystawiony PA /FV, niestety po utworzeniu korekty nie pokazuje powiązania. Dopiero po przejściu na wspomniany paragon mamy widoczne powiązanie z korektą. Czy istnieje opcja dodania ZW do zamówienia internetowego? Przyspieszy to sprawdzanie czy korekta jest już utworzona do dokumentu końcowego.
-
Jakość ramek oraz tekstów w poczcie.
Robert Kwiatkowski odpowiedział Robert Kwiatkowski → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Super, pomogło. Teraz jest wszystko OK Swoją drogą czemu po użyciu zoomu na jakości tracą tylko pojedyncze opcje a nie całość systemu? -
Jakość ramek oraz tekstów w poczcie.
Robert Kwiatkowski dodał temat → w Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Dzień dobry, czy tylko u nas jakość zamieszczonych elementów w ramach tak jakby była w jakości SD reszta okna jest ok, rozdzielczość HD? Nie jest to problem lecz po napisaniu kilku maili i uzupełnieniu opisów bolą oczy. Nie wiem czy dobrze będzie widać na screenach. Jak dotąd problem z jakością zaobserwowaliśmy podczas pisania maili oraz oknie wprowadzania opisów Nexo Pro -
Wznawianie oferty allegro
Robert Kwiatkowski odpowiedział Robert Kwiatkowski → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
To kolejne pytanie, jak to masowo wyłączyć? -
Wznawianie oferty allegro
Robert Kwiatkowski dodał temat → w Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Dzień dobry, mamy problem na swoim koncie który objawia się tworzeniem nowych ofert (dublowaniem już istniejących). Czy to wina zaznaczonej opcji: "po zakończeniu wystaw ponownie ofertę z pełną liczbą sztuk"? Czy wspomniana opcja nie powinna działać na zasadzie wznawiania tej samej aukcji po uzupełnieniu stanów, a nie tworzeniu nowej aukcji na bazie już istniejącej? Czy jednak mylimy się i aukcję nam tworzy / dubluje inna opcja? Przykład: stacjonarnie towar x zostaje wyprzedany, po pewnym czasie widzimy nową aukcję (zdublowaną x) z pełnym stanem magazynowym. Ta stara aukcja (x) jest zakończona, nowa (y) jak to nowa wystawiona z pełnym stanem magazynowym i w dodatku bez powiązania z magazynem i cechami. -
Uwagi do doręczenia - dla kuriera
Robert Kwiatkowski odpowiedział centrumstali com → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Podbijamy, bardzo przydatna opcja -
Status przesyłki u kuriera - szybkie podejrzenie pełnej historii
Robert Kwiatkowski odpowiedział centrumstali com → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Podbijamy, przydałaby się funkcja. -
Kod kraju odbiorcy- InPost
Robert Kwiatkowski dodał temat → w Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Przy próbie wygenerowania etykiety w ręcznie tworzonym zamówieniu wyświetla komunikat: Niestety w tym polu brak miejsca na wpisanie kraju: Dokument to paragon więc nie chcemy uzupełniać nabywcy. -
Orlen Paczka DesinationCode
Robert Kwiatkowski odpowiedział Robert Kwiatkowski → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
😁, teraz tylko pozostaje wdrożenie do sello nx. Korzystanie z zewnętrznych rozwiązań bardzo spowalnia prace. -
Orlen Paczka DesinationCode
Robert Kwiatkowski odpowiedział Robert Kwiatkowski → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Bardzo proszę o informację u jakiego brokera ten ciąg znaków znajdziemy? Albo jakiś konkretny link do mapki. Założyliśmy konto na Apaczka, niestety tam nie ma, albo nie wiemy gdzie szukać 😬 -
Oferty internetowe- towar niepowiązany w kartotece asortyment.
Robert Kwiatkowski odpowiedział Robert Kwiatkowski → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
ok, działa ale teraz proszę o informację jakie opcje w filtrze wybrać aby pokazał towar niepowiązany z allegro (asortyment który nie jest wystawiony w sprzedaży internetowej a jest dostępny w magazynie)? Wg. mnie powinna być opcja przy wyborze towar---> niepowiązany i wybieramy serwis i konto do którego ma dotyczyć opcja powiazania. -
Dzień dobry, w kartotece asortyment mamy filtr oferty internetowe: Chcielibyśmy filtrować towar który jest powiązany z danym marketplacesem, a który nie. Ułatwiłoby to sprawdzenie czy cały towar jest wystawiony do sprzedaży internetowej. Niestety teraz tak jakby filtr był zablokowany. Brak możliwości wybrania serwisów i stanu oferty ( puste pola). Czy funkcja jest w trakcie rozwijania czy to jakiś błąd?
-
Dzień dobry, Podczas aktualizacji cen w serwisie Empik natrafiliśmy na ścianę. Co to cena Premium? Skąd ją pobrać, gdzie znaleźć? W Empiku działamy tylko na jednym cenniku, nie korzystaliśmy z premium, premium free czy kanału domowego. Pomimo odhaczania ptaszków przy pozostałych niż Kup Teraz w dalszym ciągu otrzymujemy błąd. Przez to nie mamy możliwości zaktualizowania cen na marketplaces-ie.
-
Orlen Paczka DesinationCode
Robert Kwiatkowski odpowiedział Robert Kwiatkowski → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Etykieta wygenerowana. Teraz pytanie skąd to ID? Jak je uzyskać do przyszłych zamówień? -
Orlen Paczka DesinationCode
Robert Kwiatkowski dodał temat → w Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Dzień dobry, przy próbie ręcznego wpisania punktu odbioru do wysyłki wyświetla komunikat "....błąd unknown DestinationCode (206) Skąd można pobrać ten kod? Posiadamy tylko adres i punktu odbioru. Z tego co wygooglowaliśmy to punkt odbioru powinien mieć ciąg np.: WS-100001-27-26, ten ogólnodostępny na stronie Orlen Paczki wygląda następująco: np. Punkt Partnerski 360137 i taki wpisujemy. Teraz pytanie skąd wyciągnąć ten obowiązkowy? -
Lista magazynowa- modyfikacje kodu EAN
Robert Kwiatkowski odpowiedział Robert Kwiatkowski → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Dzień dobry, u nas również okazało się, że problem jest ten sam. Bardzo prosimy o poprawny wzorzec. -
Ponowna wysyłka tego samego zamówienia- 2 listy przewozowego do zk
Robert Kwiatkowski odpowiedział Robert Kwiatkowski → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Dzień dobry, niestety dla nas niepraktyczna opcja. Musimy mieć historię nadań wszystkich paczek do konkretnego zamówienia (łącznie z numerami listy wysyłkowej). W zasugerowanym rozwiązaniu dane zostaną wyczyszczone. W przypadku reklamacji kurierskich i pilnej ponownej wysyłki musimy mieć dostęp do numerów poprzedniej wysyłki (wraz z datami przekazania paczek), można to teoretycznie obejść i wykorzystać pole komentarzy i tam ręcznie przepisywać wszystkie dane, ale to tak jak wspomniałem jest niepraktyczne. Czy będzie możliwość w przyszłości tworzenia dodatkowych listów bez usuwania poprzednich? -
SelloNX - EMPIK i ERLI - czas wysyłki dla serwisu
Robert Kwiatkowski odpowiedział Daniel Lewandowski → na temat → Forum użytkowników - InsERT nexo - Sello NX
Sello przekazuje poprawnie numer przesyłki. Niestety status nie zmienia się w EMIK jako wysłane. @Tomek Mazur czy u Ciebie jest OK?

Sello NX