Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Igor Bernakiewicz

InsERT
 • Ilość treści

  479
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  8

Igor Bernakiewicz wygrał w ostatnim dniu 20 lipca

Igor Bernakiewicz ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

37 Excellent

O Igor Bernakiewicz

 • Urodziny 31 grudnia

Ostatnio na profilu byli

1103 wyświetleń profilu
 1. Raczej odradzalibyśmy takie zabiegi:) Zastanowimy się nad tym aby była możliwość dopisywania własnych typów działań.
 2. Przepraszam za zamieszanie. Ten węzeł pojawi się w najbliższej dużej wersji
 3. Może Pan w szablonie działania dla pola krótki opis wykorzystać autoteksty z węzła Oferta (np. specyfikacja towarowa oferty), dzięki temu w dodanym działaniu krótki opis może zawierać elementy pochodzące z oferty.
 4. Planujemy pewien mechanizm, dzięki któremu np. triggerem dodającym automatyczne działanie będzie status oferty. Wtedy ten scenariusz byłby do zrealizowania.
 5. Działa. Dla takiego przykładu jak Pan zaprezentował należy na karcie asortymentu w zakładce Dostawy przy kontrahencie wybrać Typ O - Odbiorca.
 6. Na chwilę obecną można to zrobić przy pomocy szablonu działania, który może wyglądać jak niżej: Ustawiamy powiązany typ dokumentu Oferta. Jako wykonawca w działaniu będzie opiekun klienta, jako klient w działaniu klient z oferty. Początek działania na podstawie terminu realizacji przesunięty o 1 dzień. Dodane również przypomnienie, które w odpowiednim czasie zostanie wyświetlone wykonawcy działania. Nasz szablon przywiązujemy do wybranych asortymentów (zakładka CRM w asortymencie). Dzięki temu, gdy zostanie dodana oferta z jednym z tych asortymentów to w ślad za nią zostanie dodane automatyczne działanie według szablonu, który sobie przygotowaliśmy.
 7. Można wyłączyć dla poszczególnych klientów. Moduł klienci, edycja firmy, zakładka płatności, sekcja Limit kredytu kupieckiego. Można to zrobić również za pomocą operacji zbiorczej. Moduł Klienci --->Zbiorczo--->Finansowe.
 8. Dzień Dobry, Chodzi Panu o instancję serwera sql? Proszę zamknąć serwer e-usług, który uruchamia się automatycznie i uruchomić raz jescze bezpośrednio z nexo. Np z tego miejsca
 9. Tak, w ten sposób do jednego działania będzie wystawiany jeden dokument. Nie ma, na chwilę obecną, możliwości do wielu działań wystawienia jednego dokumentu.
 10. Nie musi być pusty asortyment. Jeśli Pan uzupełni asortyment w działaniu (zakładka zaawansowane) to przeniesie się on na wystawiany dokument. Można seryjnie wystawić dokumenty za pomocą akcji automatycznych. W ramach poszczególnych działań ma Pan uzupełniony asortyment oraz zaplanowaną akcję automatyczną wystawiającą dokument sprzedaży. Zaznacza Pan wybrane działania, menu Operacje ---> Wykonaj zaplanowaną akcję (Ctrl+Shift+J). W parametrach akcji można zaplanować aby działanie zostało zakończone sukcesem, gdy akcja zostanie wykonana bez błędów.
 11. Dzień Dobry, Działa kopiowanie Ctrl+c i wklejanie Ctrl+v. Nie uda się kopiowanie jeśli obrazek zamiast być w treści jest podlinkowany do jakiegoś zewnętrznego źródła. Chcemy dodać menu pod ppm, gdzie byłaby również taka możliwość.
×