Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Igor Bernakiewicz

InsERT
 • Ilość treści

  333
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  4

Igor Bernakiewicz wygrał w ostatnim dniu 6 marca

Igor Bernakiewicz ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

19 Good

O Igor Bernakiewicz

 • Urodziny 31 grudnia

Ostatnio na profilu byli

672 wyświetleń profilu
 1. Wersja jesienna zazwyczaj wychodzi w okolicach połowy października i tak prawdopodobnie będzie i w tym roku.
 2. Tak niestety potwierdzamy problem. Jest brany wzorzec wydruku standardowy zamiast tego, który jest domyślnie przypisany do klienta. Poprawka została zrealizowana do wersji jesiennej.
 3. Do wersji jesiennej podnieśliśmy wersję kontrolki CefSharp odpowiedzialnej między innymi za wyświetlanie wiadomości pocztowych. Problem wtedy nie powinien już występować. Jeśli jednak byłoby inaczej to bardzo proszę o informację o tym.
 4. Klikalnośc hiperłączy - Dodamy plugin do naszego edytora, który to umożliwi. Prawdopodobny termin realizacji najbliższa wersja wiosenna. Hiperłącza tworzą się u nas po wysłaniu wiadomości (podobnie jak np. w programie Thunderbird). Zawsze można również użyć narzędzia podczas tworzenia wiadomości "Wstaw/edytuj odnośnik (Ctrl+L)". Z tego co widzę, jest problem z tworzeniem hiperłącza (po wysłaniu) dla strony napisanej bez www (np. wp.pl) oraz dla e-maili. Postaramy się to poprawić do wersji wiosennej
 5. Nexo ma dostęp tylko do swojego folderu na chmurze: InsERT nexo załączniki - jeśli będzie Pan dodawał pliki do tego właśnie folderu to w nexo będą one widoczne. SUGESTIA 2 - ciekawa, przyjrzymy się nad możliwościami jej realizacji.
 6. Podsumowanie jest z dokumentu, który został wystawiony za pomocą akcji automatycznej (został wstawiony miesiąc i rok).
 7. hmm. Czy na pewno Pan w parametrach akcji automatycznej ustawił te uwagi? Parametry akcji automatycznej. uwagi z parametrów akcji przeniesione na wystawiony dokument.
 8. Rozumiem, że ma Pan na myśli wydruk faktury? Czy na swoim wzorcu wydruku zaznaczył Pan w sekcji pozostałe Pokaż uwagi?
 9. Może Pan sterować formą komunikatu w asortymencie Proszę np wybrać Komunikat z informacją. Wtedy po kliknięciu na asortyment będzie wyświetlany komunikat, jak również informacja pojawi się w dolnej części okna dokumentu.
 10. Dziękujemy za zgłoszenie. Obecnie działa na ofercie, ale gdy dodajemy towar z listy [F2]. Niestety komunikat nie pojawia się, gdy dodajemy towar za pomocą Instynktu. Zrobimy poprawkę do wersji jesiennej.
 11. Ok, dodamy kolumnę czas trwania do jednej z najbliższych wersji
 12. Proszę w edycji swojego raportu wykonać synchronizację kolumn. Powinno pomóc.
 13. Czy korzystał Pan z raportu: Raport wykonania działań? Tam jest zarówno Planowany czas trwania (wynikający z początku i końca działania), oraz Rzeczywisty czas trwania wynikający z rejestracji czasu działania.
 14. Czy jest możliwość aby Pan założył dla mnie konto testowe na swoim serwerze? Jeśli tak to proszę o przesłanie namiarow w prywatnej wiadomości.
 15. Rozumiem, że wiadomość została wysłana (jest w folderze wysłane), a kopia jej jest również w folderze szkice? Czy jest to konto oparte o protokół IMAP? Jaki to jest serwer pocztowy? Jaki wyświetla się komunikat przy próbie usunięcia tej wiadomości? 1. Wiadomość powinien móc usunąć każdy kto ma dostęp do konta pocztowego, chyba że ma odebrane uprawnienie w konfiguracji konta pocztowego 2. Po kliknięciu wyślij wiadomość trafia do folderu Skrzynka nadawcza i jest od razu wysyłana chyba, że w konfiguracji konta pocztowego jest odznaczona opcja: Wysyłaj zamiast przenosić do skrzynki nadawczej - wtedy wiadomość trafia do skrzynki nadawczej i trzeba wywołać synchronizację, aby została wysłana. 3. Takie mechanizmy są jeśli kreujemy wiadomość zbiorczą za pomocą kreatora lub gdy tworzymy wiadomości za pomocą akcji automatycznej w działaniu.
×