Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Małgorzata Machalica

Użytkownik
 • Ilość treści

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzień dobry Czy jest w programie możliwość ustawienia domyślnej kolejności dekretacji automatycznej dokumentów otrzymanych od klienta (z programu Subiekt), tak aby jego numeracja dokumentów faktur zakupu (FZ) była również taka sama w programie księgowym.
 2. Przykro mi ale nie mogę znaleźć wyjaśnienia funkcji "jeżeli". Jezeli( , , ) co wpisuje się w nawiasie? Czy może mi Pan w tym pomóc bardziej precyzyjnie?
 3. Tak chciałabym to zrobić, ale nie wiem jak to zrobić :). Liczę na Pana pomoc.
 4. Dzień dobry Czy ktoś z Was tworzył składniki płacowe do wyliczania wynagrodzenia pracownika który został oddelegowany do pracy za granicę (tu: Francja)? Nie potrafię sobie poradzić z ustawieniem składnika płacowego (składnik A), który będzie miał ustawioną definicję: Jeżeli przeciętne wynagrodzenie >=składnik B to składnik A równa się przeciętne wynagrodzenie a jeżeli przeciętne wynagrodzenie < od składnika B to wtedy składnik A równa się składnik B. Może ktoś pomoże?
 5. Skoro tak dużo czasu minęło a kolejne wersje Gratyfikanta nexo nie obsługują pracowników oddelegowanych do pracy za granice. to może ktoś z pracowników Insert podpowie jak ustawić w programie taką możliwość. Mam też pytanie jak ustawić wyliczanie wynagrodzenia, jeśli pracownik ma w umowie o pracę kwotę w walucie obcej.
 6. Jakby ktoś nie umiał odczytać tego komunikatu, to go podaję: "nie można zapisać zmian w danych ponieważ wykryto w nich encję nieprzyłączoną do obiektu kontrolującego modyfikację danych"
 7. Drodzy Forumowicze, Drogi Panie Romanie Czy ktoś potrafi wyjaśnić co oznacza ten komunikat??? Czy ktoś wie jak to naprawić, nie rezygnując z jego zapisania???
 8. Witam Program nie zamyka mi bilansu otwarcia (wprowadzonego ręcznie - 2 dni), i pojawia się komunikat: Proszę o pomoc!
 9. Jest to jednak spore ułatwienie w relacji biuro-klient. Nie mieszam już w dokumentach poukładanych wg numerów wewnętrznych i łatwo je odszukuję w systemie księgowym. Proszę w takim razie o informację - jaką datę system bierze pod uwagę: datę wystawienia, otrzymania czy dostawy? Czy tutaj nie mogłabym tego tak ustawić aby te numery współgrały - nie ukrywam jest to dla mnie bardzo ważna sprawa. Przy imporcie dokumentów 200-300 szt miesięcznie nie jestem w stanie pojedynczo dekretować, a przekładanie dokumentów w segregatorze wg własnej numeracji to praca bezsensowna.
 10. Jak powyżej - numer w subiekcie to FZ 31/01/2017 a program mi nadaje numer 32 (dokument księgowy). Czy można to jakoś zgrać, aby te numery się pokrywały.
 11. Obawiam się jednak że źle mnie Pan zrozumiał. Chodziło mi o to żeby numer rejestru księgowego był taki sam jak numer wewnętrzny dokumentu z Subiekta.
 12. Witam I problem był właśnie w ustawieniu trybu dekretacji rozrachunku. A mam jeszcze pytanie dotyczące numeracji dokumentów. Czy jest możliwość tak ustawienia numeru dokumentu w programie aby odpowiadał on numerowi wewnętrznemu nadanemu przez program Subiekt GT. Chodzi mi o to aby przy dekretacji dokumentu system nadawał numery dokumentom biorąc numer wewnętrzny dokumentu - tak aby te numery były spójne z Subiektem. Jak i gdzie to w programie ustawić?
 13. Po wgraniu aktualizacji pojawiła się zapełniona kartoteka klientów. Tu jest więc problem rozwiązany. Niestety nadal nie mogę wykonać dekretacji, gdyż pojawia się komunikat:
×