Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Paweł Wilk

Użytkownik
 • Ilość treści

  306
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy da się do Sello dodać nowe konto zarejestrowane na inną firmę i potem bez problemu przenieść na nie aukcje ?
 2. Dzięki, pierw zrobi się smarty potem nie smarty itd.
 3. No właśnie o inpost chodzi...
 4. Odgrzewam kotleta ale nic innego nie znalazłem, da się ustawić Sello tak, żeby drukowało mi listy przewozowe według numeru paczki po kolei ? Teraz drukuje w cały świat a system mamy taki, że robimy pierw wszystkie paczki a dopiero potem je oklejamy.
 5. Poszukaj jej wchodząc w zakładkę Aukcje - Wszystkie wybierając typ "z błędem" i potem na niej lewy klik i anuluj błędy.
 6. Jak bym był w module paczki to był by widoczny numer tej paczki a nie (auto)/2020. Możesz wrzucić screen gdzie ta opcja gabarytu jest konkretnie widoczna ?
 7. Nie widzę tam nigdzie tej opcji, może dlatego, że na razie przestawiam ręcznie dostawcę przy tworzeniu paczki w ramach testów ? Wysyłać będę od pierwszego lipca.
 8. W związku z tymi ostatnimi zmianami na all i zmianami w firmie uruchamiam pierwszy raz paczkomaty i odpalam DPD bo miałem GLS. No i mam pytanie w temacie gabarytów, jak połączę w paczce kilka rzeczy o gabarycie A to Sello wyliczy lub poinformuje, że to może już być inny gabaryt ? Ewentualnie jak zmienić gabaryt ręcznie w już utworzonej paczce bo nie widzę tej opcji po wejściu w edycję ?
 9. Jeżeli można to do 40 spokojnie mi wystarczy.
 10. Nie, w tym przypadku błąd oznacza dokładnie to co jest napisane. Nie aktualizuje statusu transakcji starszej niż 30 dni. W all jest ciągle jako nowa w Sello anulowana i mam takich przypadków więcej. Jak wyłączyć ten 30 dniowy limit ?
 11. Jak obejść ten błąd, Sello nie aktualizuje mi statusu transakcji w Allegro.
 12. Szukałem w parametrach transakcji, dzięki
 13. Czy ta opcja pojawiła się w aktualnej wersji, jak tak to gdzie bo jej nie widzę ?
×