Skocz do zawartości

Paweł Wilk

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  310
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Czy ta opcja (dodawanie tagów allegro) się już pojawiła ?
 2. To ja tylko potwierdzę bo też to zauważyłem
 3. Mam dwie sprawy związane z tematem, pierwsza to sugestia. Opcja zaplanuj wznowienie i zaplanuj zakończenie aukcji powinna być dostępna pod lewo klikiem w towarach (aukcje dla towaru) a nie tylko w aukcjach zakończonych. W towarach zmieniam ilość a pod towarem widzę aukcję i od razu mogę ją wznowić a nie przechodzę do aukcji zakończonych i muszę jej szukać drugi raz. Teraz jest tak, że szybciej wznawiam aukcję przez allegro wyświetlając ją z towaru w serwisie. Już w ogóle najlepiej by było gdyby sello pytało po tym jak zmienię stan towaru ręcznie z 0 na dodatni czy ma wznowić aukcję i analog
 4. Czy da się do Sello dodać nowe konto zarejestrowane na inną firmę i potem bez problemu przenieść na nie aukcje ?
 5. Dzięki, pierw zrobi się smarty potem nie smarty itd.
 6. Odgrzewam kotleta ale nic innego nie znalazłem, da się ustawić Sello tak, żeby drukowało mi listy przewozowe według numeru paczki po kolei ? Teraz drukuje w cały świat a system mamy taki, że robimy pierw wszystkie paczki a dopiero potem je oklejamy.
 7. Poszukaj jej wchodząc w zakładkę Aukcje - Wszystkie wybierając typ "z błędem" i potem na niej lewy klik i anuluj błędy.
 8. Jak bym był w module paczki to był by widoczny numer tej paczki a nie (auto)/2020. Możesz wrzucić screen gdzie ta opcja gabarytu jest konkretnie widoczna ?
 9. Nie widzę tam nigdzie tej opcji, może dlatego, że na razie przestawiam ręcznie dostawcę przy tworzeniu paczki w ramach testów ? Wysyłać będę od pierwszego lipca.
 10. W związku z tymi ostatnimi zmianami na all i zmianami w firmie uruchamiam pierwszy raz paczkomaty i odpalam DPD bo miałem GLS. No i mam pytanie w temacie gabarytów, jak połączę w paczce kilka rzeczy o gabarycie A to Sello wyliczy lub poinformuje, że to może już być inny gabaryt ? Ewentualnie jak zmienić gabaryt ręcznie w już utworzonej paczce bo nie widzę tej opcji po wejściu w edycję ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...