Skocz do zawartości

Magdalena Szwałek

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Tak więc rozwiązanie z dodaniem nowej jednostki miary i tam wpisaniem tego alternatywnego kodu kreskowego wyrzuca błąd przy imporcie, ale po zatwierdzeniu błędu towar importuje się poprawnie.
 2. Tak, jest taka metoda. Po wprowadzeniu FZ wchodzisz w jej widok [F3] następnie z menu Operacje → Aktualizuj cenniki. Masz jasno linijka porównanie stare <-> nowe pod linijkę aktualne ceny i ceny z nowej faktury. Także narzuty, zysk, cenę brutto.
 3. okay; przetestuje jeszcze dzis wieczorem, bo wydawalo mi sie ze jesli dodaje ta nowa jednostke miary "szt kod2" i tam ustawiam kod jako podstawowy, to wtedy rowniez ten blad sie pojawia, ale po kliknieciu "Tak" towar mimo wszystko importuje sie poprawnie. ps. wczesniej wszedzie dodawalam takie pseudo jednostki z przelicznikiem 1=1szt zeby dodac dodatkowe kody kreskowe, bo ta funkcja z dodakowymi kodami jest dosc .. schowana ; )
 4. Cześć, w momencie importu faktury z pliku EPP dostaje błąd jak na poniższym screenie w momencie gdy na fakturze jest towar, którego kod kreskowy nie jest podstawowym kodem w Subiekt NEXO, a "Dodatkowym kodem kreskowym" W rezultacie towar nie synchronizuje się z istniejącym, lecz tworzony jest nowy asortyment.. Da się to jakoś rozwiązać? Ustawienia przy imporcie również w screenie niżej.
 5. Dzień dobry Panie Jacku, nie działa u mnie wklejanie do arkusza.. Pomimo, że opcja w konfiguracji schowka "Schowek systemowy" ustawiona jest na "Sprawdzaj". Trzeba jeszcze jakieś inne ustawienie zmienić? EDIT: AA juz wiem dlaczego, nie działa używając "Kopiuj pozycje" z menu kontekstowego. Działa jedynie ta sekretna kombinacja klawiszy Ctrl+Shift+C, niedostępna z menu kontekstowego.
 6. Również, albo “raport magazynowy na za dany okres”. Aby tworzyć zestawienie własne musiałabym mieć Nexo Pro prawda ?
 7. Czy istnieje szansa aby na raporcie sprzedaż według asortymentu zobaczyć aktualne stany magazynowe w formie kolumny? W konfiguracji widoku nie ma takiej kolumny; chyba zostaje Export do Excela i użycie formuł.
 8. Ach właśnie wyjaśniłam, koleżanka mi tu podpowiada, Że przy wprowadzaniu nowej faktury zakupu do systemu przecież cena i rabat wprowadza się automatycznie na podstawie przypuszczam ostatniej faktury. Tak więc pytania nie ma. Dzięki za pomoc.
 9. Trochę na około, ale działa. dziękuję A przy okazji Czy ceny na zakładce dostawy Można w jakiś sposób wprowadzać zbiorczo? na przykład na podstawie ceny ewidencyjnej?
 10. Czy da się w jakiś sposób wykonywać operację zbiorcze dla asortymentu znajdującego się na fakturze zakupu? na przykład chciałabym oznaczyć wszystkie gwiazdką albo Ustawić im dostawcę . Sposób opisany w pomocy pozwala jedynie ustawiać dostawcę dla pozycji zaznaczonych na liście asortymentu. https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/5792,subiekt-nexo-jak-zbiorczo-zaktualizowac-dostawcow-w-kartotekach-asortymentu.html
 11. Czy da się wykonać działanie zbiorcze na wszystkich pozycjach na danej fakturze zakupu? funkcja o której pan mówi jest dostępna tylko z widoku asortymentu a ja chciałabym nadać wartość pola dostawca przykładowo dla wszystkich elementów z jednej faktury zakupu
 12. Wielka szkoda:( przeciez to SPRINT sluzy do sprzedazy detalicznej - tam gdzie wsparcie dla terminali jest najbardziej potrzebne.. No coz, poczekam, bo do NEXO juz sie mocno przyzwyczailam i cenie sobie jego funkcjonalnosc
×
×
 • Dodaj nową pozycję...