Skocz do zawartości

Robert Mazurek

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  690
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Robert Mazurek w dniu 15 Października 2019

Użytkownicy przyznają Robert Mazurek punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Robert Mazurek's Achievements

 1. No właśnie nie do końca wiem jak to zostało wykonane. Jest ustawiana notatka A i drukuje się gabaryt A jak nie ma notatki to C notatka z B nie działa. W PP nie wiem gdzie szukać możliwości ustawień
 2. Dokładnie kilka kart. Czytam wiadomość o zwrocie czy o zmianach w fakturze to chciałbym odpalić okno obok i skopiować dane lub je przepisać. Ale integracja z marketplacami by się przydała bo już musiałem zacząć korzystać z baselinkera żeby nie być 100 lat za murzynami.
 3. Chcę mieć możliwość wyboru gabarytu w sello paczkach . Kiedyś ktoś tam ustawił tak że wchodząc w zgrupowaną transakcję dodając do niej notatkę z szablonu gab A widoczną na zdjęciu to prosta paczka tworzy paczkę o gabarycie .Jeśłinie ma notatki to jest gabaryt C.Nie używaliśmy B więc takie ustawienie było zbędne Chciałem teraz zrobić możliwosć ustawienia gabarytu B więc dopisałem w notatkach gabaryt B ale niestety gabaryt B nie działa nic się nie dzieje ? Czy ktoś wie jak to mogło być zrobione ? gdzie co pogrzebać ?
 4. Czy mogę ustawić Subiekta nexo tak aby stawka towarów którą są w Polsce na 23% była 21% przy sprzedaży do innego kraju. Jakieś ustawienia np że dany sprzedawca wystawiając zawsze ma 21% VAT. Chodzi o sprzedaż na fakturę i detaliczną
 5. to tak zapytam technicznie po czym się zorientuje ze to odroczona płatnosć ?
 6. Jak sobie poradzić z płatnoscią odroczoną ? a dokładnie z podaniem na fakturze nr konta PragmaGO S.A.: oraz przekaza nr faktury do allegro Jak to ogarnąć przez Sello i Subiekt Nexo ?
 7. Fiskalizuje 2 razy paragon bez komunikatu o podwójnej fiskalizacji. Kiedy chce na siłę zafiskalizować to wtedy komunikat jest 1 jakiś dziwny zastój w drukowaniu kilku paragonów
 8. Sello tworzy zamówienie bieżące w Subiekcie. Jak chce zrealizować to jedyna słuszna opcja to faktura uproszczona. Jak jest najlepszy sposób na faktury imienne i fiskalizacje takiej operacji w Subiekcie ?
 9. Miałem złe mapowanie - niestety ręcznie w PP stworzyłem paczki listy przewozowe zamiast w GLS to w poczcie. Jak w Sello cofnąć wszystko ? Tak aby ponownie stworzyć paczkę i wysłać do PP ? W sello paczki są niby w GLS ale numery listu są z poczty.
 10. Niestety nic takiego się nie dzieje w Nexo. Podaje informacje o istnieniu więcej niż jednego kontrachenta o tym samym nipie i nic nie tworzy ale ja mam wersje 1.38 stąd ten problem .....
 11. o coś takiego mi chodziło, dziękują. A jak dodać tą funkcję bo w subiekcie jej nie ma
 12. Nie chodzi o to zeby nie robić nic tylko rozwiązanie typu nie ucinaj reki w nadgarstku bo jak się podpiszesz tylko utnij se po łokieć trochę nic nie wnosi Na ten moment dość uciążliwa sprawa. Nie wyobrażam sobie pracy we wrześniu kiedy będę miał sezon. Pracy bez kontroli nip w zasadzie też. Czy da się wymusić żeby sello tworzyło czy subiekt żeby tworzył dokumenty do pierwszego lepszego z takim nipem ? Albo jakaś funkcja usunięcia wszystkich nipów ? Nie mogę z tego wybrnąć parę zamówien na krzyż w tym okresie a roboty trochę jest bo to administrator musi odchaczyć kontrole nip pokasować nipy i znów przywrócić kontrole nip. To kasowanie z mojej strony to też jakaś głupota, bo szybciej chyba założyć nową czysta bazę ale nie znam mądrzejszego sposobu. Bartku po za anulacją kontroli nip kontynuującą śmieciowanie bazy co mogę zrobić ? Potem i tak ktoś musi robić korekty do faktur bez nip i to fiskalizować Robi ktoś jakieś skrypty na bazie żeby nie było duplikatów ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...