Skocz do zawartości
Forum użytkowników

KOG

Użytkownik
 • Ilość treści

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Czy Support nie uważa że jest to błąd? W mojej ocenie, kiedy 2000 artykułów zmieniło przydział w grupach bedzie nie lada wyczynem aby to teraz w Sello zrobić generalnie od nowa. Sello jest po to by stosowało poprawki nanoszone w Subiekcie. Spedziłem duzo czasu robiąc porządki w Subiekcie z pewnością iż Sello je zastosuje. Teraz jest w Sello niezły misz-masz i wychodzi na to iz trzeba manulanie drugi raz do tematu podchodzic. Nieracjonalne podejscie wymagajace moim skromnym zdaniem naprawy z Waszej strony
 2. Witam W subiekcie zacząłem robić porządek w grupach, zmniejszenie ilości i przerzucenie do odpowiednich grup towarów. Niestety Sello widzi grupy nowe ale nie kasuje starych (w Subiekcie skasowane) i nie przerzuca towarów a także traci Sello powiązania z niektórymi. Proszę o pilną pomoc, doprowadziło to do strasznego bałaganu w Sello. Nie wiadomo tym samym co jest wystawione a co nie. Nie można liczyc na poprawne pokazywanie w Sello "towary nie wystawione". Jakie są rozwiązania tego problemu?
 3. To może napiszę tutaj jeszcze o swoim błędzie: przy wystawianiu aukcji, mimo poprawnego wypełnienia cennika dostawy kurierem, na aukcji wystawiana jest cena 0.10
 4. U nas przy wystawianiu błędnie wypełnia pole z kosztem dostawy. W sello jest OK, aukcja wystawiona z kosztem dostawy kurierem 10gr Dobrze, że udało się wyłapać zanim ktoś dokonał zakupu 1.16 BETA
 5. U nas to samo : ( Minutowy limit i brak możliwości wystawienia aukcji ; ( Transakcje zaczęły spływać powoli w tym tygodniu dopiero.
 6. U nas to samo od kilku dni nie pobiera transakcji Transakcje i wpłaty są widoczne po zalogowaniu do allegro. Niestety sello ich nie widzi. Problem ten występuje od kilku dni. Próbowałem pobierać dane na kilka możliwych sposobów opisanych na tym forum, niestety bez rezultatu.
 7. Tak to też wiem, ale to jest to co mnie cały czas denerwuje. Sello stworzone do aukcji, ale użytkownik musi wykazywać się akrobatyką cyrkową i myśleć nielogicznie aby to działało w sposób należyty.Mozna na zrobic Koncza sie aukcje Sello porownuje ze stanem magazynowym i sie poprostu pyta czy wystawic ponownie. bez filtrow i innych wynalazkow. Wtedy wchodze w zakonczone Klikam wszystkie, ktore z Subiekta zasysaja stany, ew zmieniam cene W SELLO i cena aktualizuje się w Subiekcie. Nie prościej? Atak filtry, grzebanie powyzej zera i dalej wyglada tak ze odkurzaczem zbieram kurz z dywanu ale na scianach z rury wydechowej syf jak cholera
 8. No i właśnie bałem się takiego syfu. To to wiem, niestety jest to kolejna rzecz która pilnie wymaga interwencji SELLO TEAM.
 9. No to ostatnie pytanie z tej materii. Skoro wiemy i zgadzamy się że porządek w Sello programiści muszą zrobić, to jak poradzić sobie z aukcjami zakonczonymi. Rozumiem że najprosciej po filtrach (towary ---niewystawione--powyzej zera), cz zakazdym razem po zakonczeniu musze wchodzic w towary -- wystaw z szablonu? co się wiąze tak naprawdę z przygotowywaniem aukcji od poczatku, opis foto, nazwa itp?? Widze tylko ten sposob, bo jak sie konczy naraz 100 a czesc z nich sprzedaje sie w sklepie stacjonarnym, to chyba innego sposobu nie ma?? no chyba ze znowu któryś cudotwórca wynalazł obejście (które de facto powinno byc w SELLO)?
 10. Czy Sello ma możliwość przy SKLEPIE Allegro zasysać opisy z Subiekta?? Nowa rzecz a widze że nie zasysa...
 11. Witam Kolejna rzecz do nauczenia. Towar XXX konczy się na SELLO 1 szt. Sprzedaje się w sklepie stacjonarnym, akucja się konczy. Sello problem. Nie mogę się połapać jak wyfiltrować aukcje do ponownego wystawienia ze stanem magazynowym z Subiekta. Jak biorę aukcje-->zakonczone, to mam tam wszystkie. Jak zrobic automat. Tak żeby Sello pokazało mnie interesujące i zrobić tylko w momencie zakonczenia wystaw ponownie i nie martwić się że polecą w śwait rzeczy których już fizycznie nie ma?
 12. PanBanBan, zasuwa plus za plusem:)
 13. Utworzyłem 2 konto w SELLO, jako sklep ALLEGRO. Z poziomu Allegro wszystko wystawia OK na 30 dni. Z poziomu Sello " zdalny serwer zwrócił błąd" też na 30 dni. Nie wiem gdzie leży problem, proszę o pomoc.
 14. PanBanBan juz dostał + Twój sposób działa. Nalezy koniecznie wprowadzić obustronną synchronizację i za tym twardo stoję i proszę o poparcie, również wcześniejszego opisanego problemu. Nie może być tak że w Subiekcie napisane "Do serwisu aukcyjnego" a efekt inny. Proszę programistów załatwcie to w należyty sposób. Zanznaczenie tej opcji niech powoduje to co ten zwrot na zdrowy chłopski rozum oznacza. Załatwi to rzeźbienie jakie teraz jest. Panowie UPRASZCZAĆ nie UTRUDNIAĆ Wątek uważam za załatwiony z chwilą zastosowania tych prostych zmniań przez TEAM SELLO, a użytkowników proszę o poparcie tych zmian. Jednocześnie wszystkim pragnę gorąco podziekować, szczególnie Tobie PanBanBan
 15. OK Dziekuje, zaraz się za to biorę 2 problem Systuacja teoretyczn Wystawiam z Sello aukcje, która się konczy. Stwierdzam że cena za wysoka. Zmieniam ją W sello i wystawiam ponownie. Jak zrobić aby cena ta z automatu zmieniła się w Subiekcie?? S2S to potrafi, mam wersję próbną. Program świetny napewno chociać pod jednym względem - komunikacja obustronna. S2S zmienia w Subiekcie i na odwrót. Jak temu zaradzić Mądre Głowy?
×