Skocz do zawartości
Forum użytkowników

- Kałuża -

Użytkownik
 • Ilość treści

  48
 • Rejestracja

Reputacja

2 Neutral
 1. Witam Czy ktoś ma problem z wypłatą środków od 31.10 do 03.11 z konta Przelewy24 obsługiwane przez PayPro na Allegro ? . W dniu wczorajszym nie otrzymaliśmy wypłat za te dni.
 2. Witam U mnie to samo, nie ma możliwości pobrania transakcji
 3. No nie zupełnie. Z kosztami wysyłki równymi zero są transakcje z wysyłką przez Inpost, natomiast opcja Smart obejmuje również Pocztę Polską gdzie koszt zero nie występuje
 4. .... widzę, że nie ma takiej możliwości. A czy sello w jakimkolwiek miejscu pokazuje czy transakcja została opłacona z oferty Smart ?
 5. Witam Przesyłki pakujemy z zakładki paczki - wysłane/odebrane. Czy istnieje jakaś opcja aby w tym miejscu było widać czy przesyłka została opłacona z opcją smart czy bez niej ?
 6. Przy zaznaczonej fiszce Pytaj o parametry odbierania aukcje trwające faktycznie się pobierają. Dziękuję za pomoc :-)
 7. ustawienia poniżej ... i raport z powyższej operacji
 8. Aukcje zakończone lądują w zakończonych i to jest ok. Natomiast lista aukcji trwających jest martwa od 27.06 czyli od dnia aktualizacji. Pomimo wystawiania aukcji Sello ich nie pobiera. Jak już pisałem proces pobierania aukcji trwających kończy się i zaczyna w tej samej minucie i sekundzie, przynajmniej tak wynika z raportu.
 9. Czy problem z całkowitym brakiem pobierania aukcji trwających występuje tylko u mnie. Jakakolwiek zmiana na liście była tydzień temu w czwartek, czyli przed przeprowadzeniem aktualizacji
 10. Przed chwilą została przeprowadzona synchronizacja z serwisem (bez "parametrów specyficznych dla kategorii") i wydaje się że wszystko OK. Trwało to dłuższą chwilę. Cenniki również są pobrane prawidłowo.
 11. Plik się utworzył, natomiast jest pusty 0 kb i oczywiście brak zawartości. W "domyślnych ustawieniach odbierania danych ręcznie" zostało zaznaczone tylko "aukcje trwające". W raportach Sello pojawia się komunikat o "Rozpoczęto odbieranie aukcji" i "Zakończono: odbieranie aukcji" oba te komunikaty mają dokładnie ten sam czas co do minuty i sekundy.
 12. Witam Potwierdzam Sello 1.31.1 nie pobiera aukcji trwających. Pomimo przetestowania chyba wszystkich możliwych ustawień pobierań ręcznie ilość trwających aukcji się nie zmienia, a takowe były wystawiane na allegro i jest rozbieżność pomiędzy aukcjami trwającymi na Allegro i w Sello
×