Skocz do zawartości
Forum użytkowników

- Kałuża -

Użytkownik
 • Ilość treści

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral
 1. ... chodzi o numery nadawcze wysyłane do Allegro. Numery są nadawane automatycznie przez sello - z rolki. W poprzedniej wersji 1.32 nie było najmniejszych problemów
 2. Witam Kiedy ewentualnie będzie poprawiony problem z numerami wysyłanymi do Allegro ?. Ręczne uzupełnianie jest czasochłonne i uciążliwe.
 3. ... chyba faktycznie ta wersja nie wycina spacji w numerze nadania tak jak to było w poprzednich wersjach. Numer bez spacji przed cyfrą kontrolną przechodzi bez problemu
 4. Witam Podpinam się do tematu. Jak przesłać dane numerów paczek z sello do allegro ? Komunikat o błędzie: Wysyłanie numeru przesyłki dla paczki 335/2020 z konta ........ na Allegro.pl: Provided waybill is not valid HTTP Status: Bad Request (400)
 5. ... to akurat wiem, natomiast taka informacja przydała by się również w paczkach - przynajmniej w naszym przypadku
 6. Witam Czy jest jakiś sposób aby w sekcji paczki pojawiła się kolumna Smart! ?
 7. Witam Czy ktoś ma problem z wypłatą środków od 31.10 do 03.11 z konta Przelewy24 obsługiwane przez PayPro na Allegro ? . W dniu wczorajszym nie otrzymaliśmy wypłat za te dni.
 8. Witam U mnie to samo, nie ma możliwości pobrania transakcji
 9. No nie zupełnie. Z kosztami wysyłki równymi zero są transakcje z wysyłką przez Inpost, natomiast opcja Smart obejmuje również Pocztę Polską gdzie koszt zero nie występuje
 10. .... widzę, że nie ma takiej możliwości. A czy sello w jakimkolwiek miejscu pokazuje czy transakcja została opłacona z oferty Smart ?
 11. Witam Przesyłki pakujemy z zakładki paczki - wysłane/odebrane. Czy istnieje jakaś opcja aby w tym miejscu było widać czy przesyłka została opłacona z opcją smart czy bez niej ?
 12. Przy zaznaczonej fiszce Pytaj o parametry odbierania aukcje trwające faktycznie się pobierają. Dziękuję za pomoc :-)
 13. ustawienia poniżej ... i raport z powyższej operacji
 14. Aukcje zakończone lądują w zakończonych i to jest ok. Natomiast lista aukcji trwających jest martwa od 27.06 czyli od dnia aktualizacji. Pomimo wystawiania aukcji Sello ich nie pobiera. Jak już pisałem proces pobierania aukcji trwających kończy się i zaczyna w tej samej minucie i sekundzie, przynajmniej tak wynika z raportu.
×