Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Piotr Niewiński

Użytkownik
 • Ilość treści

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zasadniczo wygodniej byłoby gdyby ten przycisk był w zakładce towary, filtruję sobie - pokaż nie wystawione w allegro oraz ze stanem większym od zera, liczę też na to że przycisk wznów, wywoła zlecenie z sello i wznowi tą aukcję automatycznie - bez przenoszenia mnie na allegro i ręcznego jej wznawiania, tak aby docelowo można było wznowić hurtem np. 100 aukcji czy też więcej.
 2. a gdzie konkretnie jest ten przycisk - bo w moim sello go nie widzę ?
 3. Witaj Bartek, Czy "najbliższy czas" już nadchodzi? oczywiście nie naciskam, bo wiem, że pracy macie sporo.
 4. Bartek, a czy mógłbyś przynajmniej użyć określenia "nie wcześniej niż ..." ?
 5. Jak poprzednicy ... wznawianie z poziomu sello jak najbardziej ważne i istotne dla mnie.
 6. Bartek a jest szansa że ta wersja przekaże numer PNI przy punkcie odbioru do subiekta ?
 7. akceptacja kupującego przyspiesza zwrot, ale nie jest ona konieczna aby prowizja była zwrócona
 8. Też miałem ten problem - przez 2 dni w tamtym tygodniu, ale jakoś samo się odetkało, wyłączyłem tylko opcję: "wymuś pobranie wszystkich dostępnych danych co..."
 9. Na stronie startowej w sekcji ważne informacje nawet po odświeżeniu - nie ma żadnego błędu bazy danych ani żadnych innych informacji. Dzięki bardzo, piszę maila.
 10. Wersja Sello 1.30.1 Pobieranie formularza do wybranej transakcji - wydaje się działać poprawnie.
 11. Witam. Mam od wczoraj taki problem, że mi się Sello podwiesza przy pobieraniu formularzy jak na poniższym zdjęciu, proces trwa w nieskończoność, uruchamiałem ponownie i bez rezultatu, ktoś ma jakiś pomysł ?
 12. Dzień dobry, Podepnę się tu z pytaniem: czy instalację wersji - 1.30.1 - można przeprowadzić na instalacji 1.29.1 ? Wersji 1.30.0 - jeszcze nie instalowałem.
 13. Mocno liczę, że będzie to bardzo szybko - rozumiem, że temat dodania tej funkcji do najbliższej aktualizacji jest zamknięty, nie wiem na ile - to jest istotne innym użytkownikom Sello, dla mnie brak tego przenoszenia PNI - to jest dodatkowych kilkanaście godzin pracy miesięcznie, co rocznie robi kilkadziesiąt, a to już wymierne pieniądze.
 14. Rozumiem, że temat dodania tej funkcji do najbliższej aktualizacji jest zamknięty, nie wiem na ile - to jest istotne innym użytkownikom Sello, dla mnie brak tego przenoszenia PNI - to jest dodatkowych kilkanaście godzin pracy miesięcznie, co rocznie robi kilkadziesiąt, a to już wymierne pieniądze.
×