Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Mariusz Kownacki

Użytkownik
 • Ilość treści

  329
 • Rejestracja

 • Wygrane dni

  1

Mariusz Kownacki wygrał w ostatnim dniu 11 kwietnia

Mariusz Kownacki ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

20 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jest to również napisane w ich regulaminie?
 2. Spróbuj do nich napisać, że chcesz się wycofać. Kiedy ja zgłaszałem oferty do strefy okazji to nie było w regulaminie, że aukcję trzeba ubić. (jak znajdę chwilę czasu to to sprawdzę)
 3. My mamy zaktualizowane Sello do najnowszej wersji i też przed chwilą dostałem takiego maila na 1 koncie. Może Allegro ma nieświeże dane?
 4. Paczki smart, które Allegro nie zwraca koszt dostawy dotyczą na razie tylko Allegro paczkomaty
 5. Ja jestem bardzo zadowolony, dzięki możliwości zmiany opisu przez szablon. Od wprowadzenia tego w nowej wersji, cały czas się uczymy jak zmieniać opis przez Sello aby było idealnie :). Ogólnie jest to szybciej i cały czas mamy aktualne dane w aukcjach trwających.
 6. U nas na jednym koncie zostało to uruchomione. Przesyłki paczkomatowe z Sello wysyłają się wszystkie, natomiast drukowanie etykiet trzeba robić oddzielnie na paczkomaty i oddzielnie na smart. Na razie działa. Paczki smart, które są wysyłane przez Sello w Managerze paczkomatów generują się jako Allegro paczkomaty smart. A etykiecie też widnieje smart.
 7. U nas na jednym koncie zostało to uruchomione. Przesyłki paczkomatowe z Sello wysyłają się wszystkie, natomiast drukowanie etykiet trzeba robić oddzielnie na paczkomaty i oddzielnie na smart. Na razie działa.
 8. A może Inpost po wysłaniu paczki i sprawdzeniu czy jest ona smart, odliczy te kwotę od faktury?
 9. Tu bym powiedział, że nie pasuje bardziej z synchronizatorem API SELLO. Dziwne, że Inpost ani Allegro nie napisało ani nie powiadomiło twórców programów, że będzie inny sposób pobrań etykiet...
 10. To dla kuriera nie wystarczy raport zbiorczy paczek tak jak teraz się drukuje? I dlaczego na 2x? Z tego co pisało Allegro, to oni się będą rozliczać z Inpostem tylko za przesyłki smart. Płatne paczkomaty Inpost powinien dalej fakturować. Chociaż wydaje mi się, że Inpost powinien darmowe przesyłki też dawać na fakturze, bo jak inaczej będą doliczać dopłaty?
 11. To jeszcze bym prosił jeśli chodzi o cenniki, aby w aukcjach też były tylko widoczne w zależności od ustawienia kontekstu konta. Ułatwi to w pewnym stopniu pracę.
×