Skocz do zawartości

Krzysiek Chruściel

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Od wczoraj rano nie wystąpił błąd gdzie nie pobiera zamówień Jedynie występuje "Błąd do zapisu bazy danych" Po całym dniu pracy napotkałem błędy:
 2. Witam, Od paru dni zawiesza nam się baza Sello. Nie pobierają się zamówienia , nie można zmieniać danych w transakcjach , po wejściu w notatkę wyrzuca okienko transakcji. Aplikacja zwraca błąd zapisu do bazy danych. Pomaga tylko restart bazy z poziom sql menagment . Czym może być to spowodowane ? W tym okresie jest to bardzo uciążliwe . Baza Subiekta działa prawidłowo - nie trzeba jej restartować .Tak wiec server SQL działa poprawnie . Czym może być spowodowany problem?
 3. Stwórz sobie folder do kopii i folder tymczasowy bezpośrednio na dysku C , powinno pomóc
 4. W jaki sposób mamy pobierać oferty do których były zrobione zmiany ?Dziś dostałem informację że po zmianie oferty poprzez panel allegro i użycie "Pobierz pełne dane (opisy i zdjęcia)" i tak oferty nadpisały się na poprzednie . W jaki sposób mamy pobierać oferty aby te dane były zapamiętane??
 5. Proszę o informację na kiedy planujecie takie rozwiązanie?
 6. Witam, Mam uruchomioną synchronizację stanów magazynowych z allegro, chciałbym aby się tylko synchronizowały stany . Aktualnie synchronizuje się wszystko opis, parametry , zdjęcia ,cena ( na takie jakie były pobrane w sello ) , proszę o informację czy da się jakoś aby była sama synchronizacja stanów magazynowych i zakańczanie aukcji .
 7. Witam, Czy jest jaki sposób aby podczas wybrania w transakcji "każda sztuka do osobnej paczki" aby dobrze rozdzielało masy towarów? Aktualnie do każdej rozdzielonej paczki wrzuca mi masę 0.
 8. Aktualnie nie ma żadnego błędu Ale kiedy była awaria wyskakiwał komunikat " błąd wskaźnika" i wyświetlało nie można wyświetlić strony W logu pokazywało:
 9. Witam, Po zmianie serwera często potrafi zapchać się baza sello - nie przyjmuje nowych danych , czym jest to spowodowane? Podczas zmiany w zamówieniach z allegro lub na podstawie ZK , baza wtedy nie przyjmuje żadnych nowych danych . Nie pomaga ponownie uruchomienie SQL , czym może być spowodowane ?
 10. Wszystko zaczeło działać dopiero 7.07
 11. Witam, Czy też macie problem z pobieraniem transakcji oraz synchronizacją towarów w dniu dzisiejszym?
 12. Waga będzie służyć do przekazania wagi paczki dla przewoźnika , waga będzie brana na podstawie Pola Masa z zakładki Paczki- Do wysłania
 13. Dzień dobry , Potrzebuję zmienić aby Sello pobierało wagę z Pola Własnego w SubiekGt czy da się zmienić to w ustawieniach ?
 14. Dzień dobry, Proponuję rozważyć jeszcze opcję : Gabaryt sam się wyznacza po wyliczeniach na podstawie wprowadzonych danych do pól własnych
×
×
 • Dodaj nową pozycję...