Skocz do zawartości
Forum użytkowników

puchacz12

Użytkownik
 • Ilość treści

  43
 • Rejestracja

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam, przez jakiś czas nie używałem Sello, mam kilka baz danych pod niego podpiętych. Niestety kiedy łączę się z serwerem wyskakuje błąd połączenia. Zdjęcie poniżej. Gdzie i jak sprawdzić jak nazywa się ten serwer albo naprawić ten błąd? Proszę o pomoc, dziękuję.
 2. Tak ponieważ zwiększam ilość konto docelowo nawet 10-15 wtedy już 19x15 na miesiąc to też koszt tym bardziej, że ma się zwiększyć
 3. Tzn chcecie taki przykładowy opis, przy którym wskakuje ten typ błędu?
 4. Tzn chcecie taki przykładowy opis, przy którym wskakuje ten typ błędu?
 5. Ale jeżeli miała by być podwyżka to tak ja pisano dobrze by było jakoś to ujednolicić, ja np mam 5 czy tam 6 kont i miesięcznie za każde 19zł to już jednak trochę wychodzi.
 6. Witam, przy próbie dodania aukcji po nowemu napotykam się z dwoma błędami. Bardzo proszę o wytłumaczenie ich oraz wskazanie rozwiązania problemu, będę wdzięczny bo 23 kwietnia coraz bliżej! - Opisy zaznaczonych aukcji nie posiadają obrazów lokalnych - Nie zmieniałem żadnych ustawień w opcjach grafiki ani ftp.- Zdalny serwer zwrócił błąd:sections[0].items[1].content Nieprawidłowy podzbiór HTML (0x80004005) Czekam na pomoc.
 7. Bartku czyli nowa wersja nie będzie wymuszała zmian w sekcji Towary. Ta sekcja pozostanie niemal tak samo jak była. Zmieni się za to sposób wystawiania aukcji Czy będzie trzeba wprowadzać jakieś spore zmiany w Towarach?
 8. Jak tam status Bartku z pracami nad 1.25. Czasu coraz mniej to i czasu na testowanie coraz mniej
 9. Co do tych nowych opisów - mam pytanie. Czy zostanie to zrobione tak, że jak teraz mam normalnie sporo towarów dodanych do Sello to będę mógł aktualizując wersje Sello do nowej zachować te towary i one jakoś się dostosują do nowych opisów i ustawień zdjęć czy będzie trzeba robić to mimo to ręcznie i wszystkie towary dodawać do Sello od NOWA?
 10. Czy jest już jakieś rozwiązanie, które pozwoli na masową edycję tak aby zdjęcia z zakładki Zdjęcia w Towarach dało się dodać do sekcji zdjęcia na allegro jako dodatkowe miniaturki? Coraz więcej kategorii ma już darmowe zdjęcia. ?
 11. Zgadza się ale przecież nie wspominałem nic, że chodzi mi o coś co chce Allegro. Sprawę białego tła znam ale chodzi, też o dodatkowe małe "idealnie białe" (255.255.255) ramki do miniatur tak żeby produkty nie dotykały krawędzi. Dlatego szukam takiego programu, proszę o pomoc.
 12. Znacie jakieś programy, które masową dodadzą białą ramkę 255.255.255 do zdjęć? Sello teraz pozwala na pobranie masowo miniaturek z aukcji, podmianę na spełniające wymogi i wysyłkę ponownie na Allegro. Ale szukam czegoś co pozwoli dodatkowo dodać masowo na te pobrane miniaturki aukcji białą rameczkę 255.255.255 masowo na wszystkie ściągnięte zdjęcia (nawet kilkaset). Znacie jakąś aplikację albo sposób, który to umożliwi?
 13. Witam, wiem, że od teraz na ebay można wystawiać za darmo. Sello nigdy nie używałem do ebay'a więc nie wiem jakie są tu możliwości. Proste pytanie- czy wykorzystując Towary z Sello można stworzyć szablon pod ebay i wystawiać tak samo jak na Allegro przez Sello?
×