Skocz do zawartości

marbie B

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

Ostatnie wizyty

407 wyświetleń profilu
 1. @MARCIN e-kupowanie.pl bardzo się cieszę, że potwierdzasz trudności jakie są przy obsłudze tego narzędzia. Całkowicie brakuje instrukcji lub zaprogramowania w sposób logiczny. Okazuje się, że pole po lewej TAGu nie obsługuje. Ale to wiedzą tylko w Sello i osoby z forum
 2. Jeżeli narzędziem ma tyle zależności(absolutnie nie logicznych) to powinien być pytajnik z objaśnieniem przy tym polu. W jaki sposób go używać itp. Nadal uważam, że dużo lepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie błędu przy towarze, które nie mają wartości przy używaniu TAGu. Zostawiam lewe pole puste, stosuję zmianę zbiorczą TAGiem i automatycznie widzę które z towarów nie są uzupełnione. Aktualny mechanizm zrobi śmieci. Nie wiadomo jaki producent zostanie przypisany do produktów jeżeli pole nie jest wypełnione. Przykładowo, nie uzupełnię producenta pralki a zrobię zmiany zbiorcze w ofertach pr
 3. Zdecydowanie brakuje takiej informacji w instrukcji tego narzędzia. Skąd mam wiedzieć, że "Inny" to wartość domyślna która podmieni się na wartość TAG. Jeżeli takie koszmarki konfiguracji tworzycie to powinno to być bardzo dobrze wytłumaczone. Przecież nie jest to oczywiste, że inne to przecież domyślny i się podmieni na wartość z pola TAG. Logicznym rozwiązaniem jest zgłoszenie błędu w przypadku jeżeli Sello będzie próbowało wpisać pustą wartość. Przy okazji możemy sprawdzić gdzie brakuje danych towaru. Sello słynie z tego, że nie jest intuicyjne i należy przeczytać forum żeby go sko
 4. Dokładnie to nie działa! Zaznaczam zbiorczo dla 100 ofert zmianę pola producent przez TAG. Każdy z towarów ma wartość z SGT. Sello jednak krzyczy że po lewej stronie trzeba coś wpisać. Tym samym, nie przepisze wartości z pola TAG do pola z lewej strony.
 5. Chyba lepiej napisać, że teraz to nie działa Przecież szablon tagów wywala wszystkie pola z oferty. I nie jest to dobrze zrobione. W jakim celu jest pole w wyborem tagów po prawej stronie, jeżeli nie działa?
 6. To co zrobić w przypadku jeżeli towar ma wartość pod TAG Producent ale nie wyświetla się jego wartość w lewym polu?
 7. Dokładnie tak. Wartość z tagu nie wkleja się w pole. 1 linijka: zmiana z dnia 03.04. 13:40 - wg zmian Sello szczegóły wyświetlają wartość zgodną z tagiem. Mimo to na aukcji wyświetla się tylko początek tagu. Każdy produkt ma przypisanego producenta, więc wartość nie jest pusta. Zdjęcie dodawania wartości pola TAG. Po wybraniu tagu z listy rozwijanej Sello każe uzupełnić dodatkowo lewe pole.
 8. Brak komunikatu. Jednak aktualizacja wg Sello wykonana jest poprawnie. W parametrach na Allegro wyświetla się błędna wartość pola specyficznego.
 9. Niestety przy zmianie dużej ilości aukcji te parametry specyficzne nie działają poprawnie. Gdy dodaje się "Producent" do 5/10 aukcji to są one aktualizowane poprawnie, w momencie gdy zostanie dodana zmiana na ponad 900 aukcji z tej samej kategorii to występuję błąd.
 10. Nawet jeżeli nie widać ich w towarze Sello? Gdzie znajdę listę tych tagów?
 11. @Bartosz Rosa W jaki sposób mogę pobrać do towaru w Sello wartość pola "Symbol" oraz "Producent" z SGT?
 12. 7 dni. Wyłączyłem automatyczne maile oraz wpisałem błędne hasło do maila i oznaczyłem konto pocztowe jako nieaktywne.
 13. Skrzynka nadawcza jest pusta. Mimo tego wiadomości wysyłają się do wszystkich.
 14. Wyłączyłem wiadomości automatyczne - wszystkie. Mimo tego wysyłają się maile z przypomnieniem o płatności. Jak to wyłączyć?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...