Skocz do zawartości
Forum użytkowników

marbie B

Użytkownik
 • Ilość treści

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

214 wyświetleń profilu
 1. Czy nowe Sello umie już obsłużyć wpisanie wartości do tego pola?
 2. Czy Sello umie zrobić taki produktowe?
 3. @Dominik kidl dodam EAN do SGT ale co dalej. W Sello mam swoje pola własne, nie korzystam z danych z SGT. Czy będę w stanie przenieść tylko nr EAN z SGT do Towaru w Sello i wrzucenie go przy aktualizacji zbiorczej do Allegro?
 4. Czy jest szansa aby wgrać nr EAN zbiorczo do ofert Allegro przez Sello/Subiekta?
 5. Tak jak napisał @MARCIN e-kupowanie.pl adres w jednym miejscu jest bez +. Być może to generuje jakiś błąd przy eksporcie adesu. Czy Sello wysyła go jako całość z jednego pola czy jest łączony z 2 pól? Dane w PP2 oraz Manager InPost są poprawne z plusem. Mimo tego adres nie jest poprawnie rozpoznawany. Czy to wystarczy aby stwierdzić, że problem jest przy imporcie danych z Sello?
 6. W Sello jest poprawny z + w danych do wysyłki. Jedynie w danych dokumentowych nie jest pełny. Może problem jest na poziomie przekazywania/kodowania adresu?
 7. Jestem po konsultacjach z helpem PP2. W Sello adres mailowy wyświetla się w transakcji poprawnie ze znakiem +. Najnowsze Sello, najnowsza PP2, wysyłka na ShipX i adres wciąż nie jest poprawnie rozpoznawany.
 8. @Bartosz Rosa czy w najbliższej wersji możecie dodać poprawkę, która poprawnie przekaże adresy?
 9. Allegro wraz z InPost planują zmienię rozliczeń za przesyłki Smart (koniec Januszy Smart 5 paczek w 1). InPost prawdopodobnie nie wystawi faktury kosztowej i będzie się rozliczać bezgotówkowo wg limitów przekazywany z Allegro. Czy Sello będzie miało możliwość wykrycia transakcji z przesyłką opłaconą ze Smart i nie wliczanie jej w paragon/fakturę?
 10. Ale ja mam cennik podpinany do aukcji przez Allegro. Następnie pobieram pełne dane i powinien się załadować. W części ofert jest poprawnie i innej części się nie pobiera, nie pokazuje też błędów.
 11. Tak, nazwy cenników pobierają się z Allegro bez błędów. Cenniki dodawane są przez Allegro. Pobieram pełne dane i cenniki nie pobierają się do transakcji (w Allegro są). Sello nie pokazuje błędu.
 12. Fajnie, że znalazłeś nowy błąd który będzie naprawiony. Jednak to nie jest ten problem. Cennik ma krótką nazwę (10 znaków). Niektóre oferty załadowały się poprawnie, inne nie. Sello nie pokazuje żadnego błędu.
×