Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Next One

Użytkownik
 • Ilość treści

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Next One wygrał w ostatnim dniu 23 września 2019

Next One ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Neutral
 1. Aukcja została zamknięta. Po wysłaniu zmian z Sello poświęciłem czas na sprawdzenie z poziomu allegro, czy aukcja jest dostępna i nie była, miała status na górze "Sprzedaż zakończona." Po każdym zamknięciu było takie sprawdzenie. Otrzymaliśmy informację z Allegro, że sprawdzili nasz problem i że to, według nich, wznowienie aukcji wybudza się przez API, a zatem przez Sello, bo tylko tego używamy.
 2. Sprawdziłem na allegro - wyłączone. Na aukcji, która się sama wznawia wisi taki błąd:
 3. Miałem nadzieje, że to to ale niestety. Mamy tą opcję odznaczoną. Sprawdziłem na aukcji, która w swojej historii wznowiła się 5 razy. Wczoraj zamknięta i wczoraj się wznowiła.
 4. Cześć, od jakiegoś czasu mamy problem z wznawianiem aukcji. W sello, zamykamy aukcje a po jakimś czasie np. godzinie, aukcja się otwiera ponownie. W sello nie ma żadnego śladu informującego o wznowieniu aukcji. To czy aukcja się wznowiła, wiemy po jej numerze. Zamykamy, sprawdzamy na allegro że jest zamknięta, sprawdzamy za godzinę i aukcja jest wznowniona. Proszę o pomoc. Sello 1.34.1
 5. Dzień dobry, Przy próbie wysłania aukcji pojawia się taki błąd: Proszę o pomoc, pozdrawiam.
 6. Tutaj, niestety, zapobieganie lepiej działa niż późniejsze kombinowanie
 7. Jeżeli chodzi o samą licencję, to po przeinstalowaniu SQL server i podłączeniu stare bazy licencja powinna się przedłużyć na kolejne 180 dni. Bez potrzeby tworzenia nowej bazy.
 8. Sql server 2016 standard + licencje CAL na tylu użytkowników ilu korzysta z sello. Około 3 tysięcy złotych za licencję na serwer + 30 użytkowników. Ewentualnie, możesz się pokusić o 180 testowe dni wersji evaluation. Masz 3 miesiące za darmo, reinstal serwera, kolejne 3 darmowe miesiące i tak w kółko.
 9. Z poziomu sello czy subiekta tak, ale można zrobić backup przez SSMS na zmapowany dysk sieciowy.
 10. Cześć, Po przejściu na nowy synchronizator pojawił się pewien problem. Jeżeli bezpośrednio zrobię edycję aukcji na allegro po czym zmienię coś na tej aukcji poprzez sello to sello nadpiszę całą aukcje stanem, który miał zapisany. Wcześniej działało to tak, że sello 'dokładało' zmianę a nie nadpisywało całości. Przykład: W sello aukcja 'x' ma wyróżnienie. Bezpośrednio na allegro wyłączam wyróżnienie na aukcji 'x'. W sello nie pobieram aukcji. Zmieniam liczbę sztuk na 'y'. Wysyłam zmiany. Sello włączyło wyróżnienie i zmieniło liczbę sztuk. Można coś z tym faktem zrobić?
 11. Nie mam takiego rozwiązania natomiast: - tutaj nie powinno być żadnych problemów - taki backup nie jest widziany. Jeżeli zrobisz kopię poprzez MS SSMS to przywrócić również będziesz musiał przez MS SSMS Pytanie jakie się nasuwa to sens i opłacalność takiego rozwiązania. Za 400 - 500zł można kupić poleasingowego kompa z i5, 8gb ram i SSD, który może pracować jako serwer.
 12. Niestety, nie zmienia. Tutaj przykładowy link do zdjęcia: https://a.allegroimg.com/s720/110089/4f2341e84f53bcc5e293f9c651be
×