Skocz do zawartości

Kuba Karpowicz

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Kuba Karpowicz's Achievements

0

Reputacja

 1. Ja tak zaznaczam i wychodzi mi Allegro Polecona. Kluczem jest informacja, że "Otrzymaliśmy informację od Allegro,że nie ma możliwości wysłania przez WzA listu ekonomicznego poleconego".
 2. Dzień dobry A jak z listem poleconym, ktoś wie? Bo nie widzę takiej opcji w Sello. Mamy umowę własną z PP, na pewno jest taka opcja dostępna, bo wysyłamy przez EN. Pozdrawiam
 3. Witam Czy ktoś z Was wysyła może listy polecone przez Wysyłam z Allegro? Mamy umowę z PP, dotychczas wysyłaliśmy przesyłki przez Elektronicznego Nadawcę, jak najbardziej mogliśmy importować i wysyłać listy polecone. Wprowadziliśmy umowę własną z PP na WzA, wyświetla się w Sello. Ale nadal nie widzimy opcji do stworzenia listów poleconych w Sello, tylko Allegro Pocztex Kurier 48 lub Allegro Przesyłka polecona. Pozdrawiam
 4. Działa na pewno z kontrolą częściową "poza pustym" i "poza detalicznymi". Druga sprawa: wybieramy w Sello "Dokument końcowy", on się tworzy w Subiekcie, ale nie pojawia się automatycznie okienko do wydruku. Musimy zrobić to ręcznie z poziomu Sello lub Subiekta.
 5. Żadnego paragonu imiennego nie możemy wystawić
 6. Chcę wystawić paragon imienny dla osoby fizycznej (bez NIP), pojawia się błąd: "Kontrola NIP w systemie sprzedaży: Istnieje już kontrahent o podanym numerze NIP."
 7. Kilka-kilkanaście razy powtórzyłem operację i się problem "wyczyścił", dziękuję.
 8. Dziękuję, usunęło to większość, ale jeszcze nie wszystkie powiązania.
 9. Mam pytanie o błąd z wieloma nieużywanymi towarami: "Synchronizacja stanów magazynowych i cen towarów z systemem sprzedaży: Towar o symbolu 'ABCDEF' nie istnieje już w systemie sprzedaży, nie jest zaznaczony do serwisu aukcyjnego lub jest nieaktywny. Nie można zsynchronizować jego danych o stanie magazynowym i cenie". Jak skutecznie można usunąć powiązanie między Subiektem i Sello tych towarów lub kompletów?
 10. A teraz Amazon planuje już wejście z polskim serwisem amazon.pl. Co na to Sello ;-)?
 11. Dzień dobry Czy coś się w tej kwestii zmieniło? Pozdrawiam
 12. Przy okazji mam pytanie, czy znajdę gdzieś pomoc do włączenia synchronizacji z API ShipX, tzn. aby zlecać Inpost przez Sello?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...