Skocz do zawartości

Bartosz Roszewski

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jest problem z przesyłaniem faktur z Subiekta123 z adresu no-reply@subiekt123.pl Ustawiając wewnętrzny adres z portalu biura w danych klienta, na który wysyła się daną fakturę, portal nie widzi tych dokumentów, mimo, że adres no-reply@subiekt123.pl jest dodany jako zaufany.
 2. Dzień dobry, W definicji struktur w Rewizorze NEXO są dodatkowe zależności, w których można wprowadzić dodatkową funkcję sumowania lub odejmowania wartości. Przydatnym byłoby tutaj dodanie również iloczynu oraz ilorazu wartości.
 3. Tak, ma rozliczenie kwartalne. Zaraz wyślę jeszcze raz.
 4. Dzień dobry, Po aktualizacji nie można wystawić nawet deklaracji PIT-36L. Wyskakuje okno z prośbą o przesłanie raportu z błędem. Niektórzy klienci męczą nas o szybkie przygotowanie PIT do banku. Wiadomo kiedy może to zacząć działać?
 5. Tak, daty rzeczywiście można zmieniać. Wcześniej miałem problem, że dzień był zapisywany jako jedna cyfra ale poradziłem sobie z tym. Sugestia dla INSERTu, że można rozbudować parser o możliwość przenoszenia z jednego pliku, operacji na różne konta bankowe.
 6. Nie wiedziałem nawet, że taka możliwość istnieje - przez podmiot cesyjny. Ale skoro u Panów to rozwiązanie się nie sprawdziło to nie będę zmieniał moich definicji. A Pan Panie Radosławie ten szablon udostępnia zewnętrznym firmom? Jest możliwe, żeby go od Pana zakupić? Nie modyfikowałem żadnych zapisów na raporcie z PAYPALa w CSV ponieważ jak go potem zapisuje to format jest już inny i program źle odczytuje.
 7. Nie wpisywałem numeru konta. Po prostu stworzyłem sobie rachunek bankowy o nazwie (i takim samym numerze) PAYPAL EUR. Następnie stworzyłem parser, w którym najpierw zaciągam uznania (wpłaty od klientów), a potem opłaty za daną transakcję, które pobiera PAYPAL. Importuje do programu do operacji bankowych. Potem tworzę wyciąg bankowy i na podstawie odpowiednio przygotowanych schematów księguję daną walutę. Jako, że w pliku PAYPAL mam kilkanaście walut to poradziłem sobie w ten sposób, że opcją "Liczba linii do pominięcia z początku" oraz "Liczba linii do pominięcia z końca" reguluje sobie, które
 8. Inny problem. Wiele walut w jednym pliku. Czy program może sam wrzucić na odpowiednie konta daną walutę?
 9. Dzień dobry! Chciałbym przenieść operacje z kont PAYPAL do Rewizora Nexo. Niestety jest problem z formatem daty. W styczniu, zamiast 01, jest jeden. Miesiąc oznaczony jest jako jedna cyfra. Dla przykładu dzień 15 stycznia jest tam zapisany 1/15/2021. Czy w ogóle można i jak przenieść takie operacje do NEXO?
 10. Witam, Jeden z użytkowników poczty nie może usuwać szkiców z programu. Ma takie same uprawnienia w ustawieniach poczty oraz wszystkie uprawnienia jeśli chodzi o użytkowników. Co może być przyczyną?
 11. Data jest 01-01-2019 i jedyny właściciel (JDG) jest ustawiony na 100 %. Może gdzieś indziej?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...