Skocz do zawartości

Paweł Nitendel

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  346
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. w moim przypadku pomógł zabieg proponowany przez @Mariusz Kownacki , czyli zmiana sieci na prywatną. Problem powstał po aktualizacji WIN10. Wie ktoś, czy Insert podejmuje jakieś działania w celu usunięcia problemu, czy tak już zostanie?
 2. Nie moge uruchomić Subiekta, jeżeli ruszy to na chwile i sie zawiesza.
 3. Nawet bardzo powolne. Problem występuje już przy starcie, dotyczy również Subiekta. Po uruchomieniu już obu, tworzenie dokumentów trwa wieki.
 4. Przy przejściu z transakcji do paczek, przy sortowaniach, przy tworzeniu paczek. W sumie to może i nie zawiesza, ale strasznie wolno to działa, mieli mieli i po chwili jest OK Co poradzić ? Baza 1702.625 MB W Raportach nic nie ma.
 5. Edit: "w realizacji – transakcja w stanie w trakcie realizacji i nie jest jeszcze żadna paczka utworzona albo nie są spakowane wszystkie towary " Gdzieś się zazanacza przy tworzeniu paczki, że wszystkie towary nie zostały spakowane ?
 6. Edit: Co moge zrobić, aby po utworzeniu paczki, statuts w Allegro ustawiał się "W REALIZACJI"?
 7. Po utworzeniu paczki, Sello zmienia status na "w trakcie realizacji" - natomiast w Allegro mam status " DO WYSYŁANIA". To jest prawidłowo? Można to jakoś zmienić?
 8. Otrzymałem odpowiedź z Inpost, że usługa c2c jest włączona, jednak Sello nadal nie ogarnia tego rodzaju paczek. Taki mam raport: Tworzenie paczki 5204/2021: {"status":400,"error":"validation_failed","message":"There are some validation errors. Check details object for more info.","details":{"additional_services":[{"email":["unavailable"]},{"sms":["unavailable"]}]}}
 9. chodzi o jakies dodatowe ustwienie tutaj ? Na stronie MP moge tworzyć kurierskie.
 10. Nadal nie działają mi przesyłki kurierskie, coś nie tak jest, środki na koncie są. Paczkomaty przechodzą bez problemu. ShipX mam tak samo ustwiony dla paczkomatów i dla kurierskich.
 11. Dzień dobry Gdzie w manager.paczkomaty znajdę paczkę utworzoną w Sello, ale według standardowej ceny? - Status paczki w Sello : Przygotowano oferty W manager. paczkomaty nie moge jej odszukać, w MOJE PRZESYŁKI tez jej nie ma.
 12. Zatem jeżeli napiszę, że wysłałem przesylę i załączam dokumenty, wtedy nie wiadomo czy dojdzie.
 13. Allegro zapowiada, że ograniczy możliwość wysyłania maili. Czy Selo przedwiduje możliwośc wysyłania faktur do Allegro ?
 14. Na 100% jest zapis w regulaminie, że dopłaty są za wszystkie kierunki zmian. Myślę, że nie działa u nich skanowanie gabarytów na taśmach, ewentulane zmiany wychodzą przy paczkomatach jak kurier nie może zmieścić gabarytu A do A. W przeciwnym kierunku oczywiście nie ma problemu i nawet jeżeli otworzy skrytke B to zmieści do niej gabaryt A. U mnie zdarzały się dopłaty do A, ponieważ kurier miał zajęte wszystkie skrytki A i wrzucał byle gdzie. Obecnie te dopłaty ustąpiły (odpukać w niemalowane), pewnie karają kurierów finansowo, jeżeli źle odznaczy w systemie powód zmiany skrytki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...