Skocz do zawartości

Paweł Nitendel

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  398
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Good

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jest tutaj ktoś, kto pracuje na nexo i mógłby mi spradzić, czy jest możliwość wybranaia kilku dokumentów ZK (pochodzących z Sello) i wybrania opcji "Przetwórz w zamówienie do dostawcy". Testuję nexo u siebie i mam tylko zamówienia archiwalne z GT i tam takiej opcji nie ma.
 2. Czy dokumenty ZK pochodzące z Sello można przetworzyć w zamówienie do dostrawcy? Nie mam opcji jak tego sprawdzić, ponieważ mam tylko zamówienia Archiwalne pochodzące z GT i tam takiej opcji nie ma.
 3. Kreator nie przenosi faktur, paragonów, ZK itp ? Czy trzeba to jakoś odkryć Nexo ?
 4. To tak, ale na Kolporterze nic nie drukuje...
 5. A gdzie to się drukuje na etykiecie? Ja nie widzę u siebie takich danych.
 6. 1. Rozumiem że stracę całe archiwum z ubiegłych miesięcy/ lat w Sello ? 2. Czy w początkowym okresie działania Nexo będzie można przełączać się z bazy na bazę i np obsługiwać sprzedaż w GT? Czy takim przypadku dwukrotnie będę miał te same transakcje?
 7. Po zmianie Gt na Nexo bedzie trzeba każdy towar z osobna połączyć z towarem w nexo? Czy będzie można to zrobić jakoś hurtem ?
 8. 1. A już po wykupieniu licencji nexo, jest możliwość zmany na nexo pro ? 2. chcąc wykupić licencję na subiekta nexo, będe musiał odinstalować NEXO PRO i zainstalować NEXO ?
 9. Czy można w zmienić wersję próbną (45 dni) Subiekta nexo pro na Subiekta nexo ?
 10. Użyłem poniższego kodu. Zamiast 10 mam 103, zamiast 20 mam 203 itd. {Format("{0:0" + Dokument.Pozycje.JednostkaMiaryAsortymentu.Precyzja + "}", Dokument.Pozycje.encjaPozycji.Ilosc)}
 11. Moge prosić o podpowiedź, w jaki sposób usunąć symbol z formuły ... ? Podświetlić i usunąc? - raczej nie, ponieważ nie wychodzi to.
 12. Tak, o to chodzi. Dodatkowo potrzebuje usunąć z kolumy "ilość" wartości po przecinku, oraz skrót "szt"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...