Skocz do zawartości

Paweł Nitendel

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  294
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. U mnie taki komunikat był jak InPost padł, było to kilka dni temu. Wiec jeżeli do tej pory było Ok, to jest to błąd po stronie InPostu, trzeba czekać.
 2. Tego nie wiem w Allegro zadziałało to tak: Odznaczyłem jeden model ( w moim przypadku odzież), wybrałem "połącz z produktem" i połączyło na podstawie marki i rozmiaru.
 3. Dzień dobry Czy będzie można przez zmiany zbiorcze łączyć w produkty aukcje trwające ?
 4. Okna Subietka ( normale) pojawiają się po kliknieciu ANULUJ w oknach które chcą zgłaszać bład.
 5. Dzień dobry Moje obserwacje sa następujące: - Sello przy starcie, uruchamia też Subiekta Gt i to w dwóch oknach, nie ma tutaj różnicy czy subiekt jest już uruchomony czy nie, pojawia się też komunikat, wraz z formularzem do Insertu o błedzie,oraz że program zostanie zamkniety, tak się jednak nie dzieje, mozna okienka pozamykać każde osobno.
 6. Czy jest możliwość zmiany zdjęć w wielu produktach jednocześnie ? Może jest jakieś narzędzie do tego ?
 7. Pewnie to banalene, ale nie mogę poradzić sam. W jaki sposób moge odznaczyć jedną z rubryk, środkową, bo zewnętrzne to wiem Dzięki !
 8. Passs, moje przesyłki nie przeszły w okienku :), ba, jak ustawię umowę własną w WzA to zamówienia nie przechodzą, ponieważ nie ma umowy w e-nadawcy na priorytet.
 9. Etykiety mam tylko z umowy Allegro, jednak nieprwidłowe. Drukują sie jako priorytety, ma być ekonomiczny. W którym miejscu źle ustawione ?
 10. Dzięki. Etykiety sa prawidłowe, z tym że każda osobno. Można jakoś do PDF pobrać 4 etykiety na kartke ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...