Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Edyta Skibicka

Użytkownik
 • Ilość treści

  14
 • Rejestracja

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. witam wysyłam dokumenty do biura rachunkowego ( faktury zakupu i sprzedaży) program działa w dwóch punktach ( 2 komputery, 2 punkty sprzedaży) z jednego z komputerów importują się tylko faktury sprzedaży. Tzn. dostaje plik importuję go pokazują się wszystkie faktury, ale po zaimportowaniu są tylko faktury sprzedaży przy zakupie jest błąd. Eksport do biura z obu komputerów jest robiony w taki sam sposób. Z drugiego komputera import przebiega prawidłowo. Gdzie może tkwić problem?
 2. z naszych wewnętrznych potrzeb, ale jak się nie da to trudno. Trzeba sobie poradzić tak jak jest. Dziękuję.
 3. mam pytanie odnośnie faktur cyklicznych: program wszystko dobrze wysyła i wystawia. Mam pytanie odnośnie numeracji tych faktur, czy można gdzieś odznaczyć, żeby wystawiały się w kolejności alfabetycznej wg. nazw kontrahenta?
 4. luty minął a faktur zaliczkowych nadal brak brawo!!!!!! Ciekawe ile jeszcze czasu będziecie nas zwodzić?
 5. od wczoraj mam problem z dodaniem nowego klienta. Po dodaniu NIP i próbie weryfikacji i pobrania danych z GUS nic się nie dzieje, jakby program się zawieszał. Próbowałam na różnych przeglądarkach.
 6. mam problem z importem do Rachmistrza GT mam 206 faktur w styczniu a importują mi się tylko do nr 99 do 14,01 ( zaznaczałam import zarówno miesiąca, jak i wybranych dat)
 7. czy jest możliwość zbiorczego pobierania i drukowania faktur sprzedaży? Bo nie widzę, albo nie umiem znaleźć, a przy 400 fakturach klikanie pojedyncze jest męczące i pracochłonne.
 8. czy Insert 123 będzie miał w końcu faktury zaliczkowe, bo chyba będę musiała poszukać innego dostawcy, bo program nadal jest niekompletny. Gdybym wiedziała, że tak długo to zajmie od razu poszukałabym czegoś w 100 % sprawnego. Ma być ma być i nic z tym Insert nie robi.
 9. nie ma metody kasowej tylko jest podatnikiem bez VAT nie wiem czy to ma znaczenie
 10. po aktualizacji programu u niektórych podatników pomimo, iż są wystawione faktury sprzedaży przy generowaniu pliku JPK FA " w podanym okresie nie ma dokumentów do uwzględnienia w JPK" i wymiana z GT pokazuj się komunikat , że "w podanym okresie nie ma dokumentów do wyeksportowania"
 11. Mamy prawie koniec roku, firma Insert bierze pieniądze za program Subiekt123, który nie jest w pełni sprawny, w dalszym ciągu nie ma faktury zaliczkowej, która nie jest czymś nienormalnym i bardzo rzadko spotykanym. Pisali, że będzie w IV kwartale a tu nic. Po co mi program, który nie działa sprawnie.
 12. Witam czy program Subiekt 123 nie powinien posiadać możliwości generowania faktur zaliczkowych, skoro posiada np. marże, czy pro formę.
×