Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Edyta Skibicka

Użytkownik
 • Ilość treści

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam mam problem z zajęciem komorniczym alimentacyjnym. Dodałam zajęcie komornicze w ewidencji potrąceń komorniczych, w definicji zestawu płacowego mam zaznaczone uwzględniaj potrącenia i program nie potrąca w liście płac zajęcia.. Nie wiem czy nie jest to błąd tej wersji bo u innych podmiotów, gdzie miałam zaznaczone już wcześniej potrącenia program robi dobrze.
 2. mam to samo, pojawiło się po ostatniej aktualizacji
 3. ok już doszłam do tego dziękuję za odpowiedź
 4. dokładnie tak robię tylko jak potem w kontach do pit, VAT, CIT jest ustawienie konta to można tam wybrać jedno czyli albo wspólnika albo podmiotu i jak ustawię wspólnika to w pit 4 drukuje się rachunek wspólnika zamiast podmiotu. Natomiast jak ustawię w pit rachunek podmiotu to w pit 5 drukuje się rachunek podmiotu
 5. mam spółkę cywilną( 2 wspólników + pracownicy ( pit4)) jak wprowadzę mikrorachunki dla wspólników i dla podmiotu ( podmiot i jeden wspólnik są w tym samym urzędzie skarbowym) wówczas jeżeli ustawię jako mikrorachunek ten z podmiotu to w pit 4 i VAT pokazuje się poprawnie mikrorachunek podmiotu, natomiast w pit 5 wspólnika też zamiast mikrorachunek wspólnika? Jeżeli ustawię w pit rachunek wspólnika, to w pit 4 pokazuje się mikrorachunek wspólnika zamiast podmiotu. Czy ja coś źle robię?
 6. witam wysyłam dokumenty do biura rachunkowego ( faktury zakupu i sprzedaży) program działa w dwóch punktach ( 2 komputery, 2 punkty sprzedaży) z jednego z komputerów importują się tylko faktury sprzedaży. Tzn. dostaje plik importuję go pokazują się wszystkie faktury, ale po zaimportowaniu są tylko faktury sprzedaży przy zakupie jest błąd. Eksport do biura z obu komputerów jest robiony w taki sam sposób. Z drugiego komputera import przebiega prawidłowo. Gdzie może tkwić problem?
 7. z naszych wewnętrznych potrzeb, ale jak się nie da to trudno. Trzeba sobie poradzić tak jak jest. Dziękuję.
 8. mam pytanie odnośnie faktur cyklicznych: program wszystko dobrze wysyła i wystawia. Mam pytanie odnośnie numeracji tych faktur, czy można gdzieś odznaczyć, żeby wystawiały się w kolejności alfabetycznej wg. nazw kontrahenta?
 9. luty minął a faktur zaliczkowych nadal brak brawo!!!!!! Ciekawe ile jeszcze czasu będziecie nas zwodzić?
 10. od wczoraj mam problem z dodaniem nowego klienta. Po dodaniu NIP i próbie weryfikacji i pobrania danych z GUS nic się nie dzieje, jakby program się zawieszał. Próbowałam na różnych przeglądarkach.
 11. mam problem z importem do Rachmistrza GT mam 206 faktur w styczniu a importują mi się tylko do nr 99 do 14,01 ( zaznaczałam import zarówno miesiąca, jak i wybranych dat)
 12. czy jest możliwość zbiorczego pobierania i drukowania faktur sprzedaży? Bo nie widzę, albo nie umiem znaleźć, a przy 400 fakturach klikanie pojedyncze jest męczące i pracochłonne.
 13. czy Insert 123 będzie miał w końcu faktury zaliczkowe, bo chyba będę musiała poszukać innego dostawcy, bo program nadal jest niekompletny. Gdybym wiedziała, że tak długo to zajmie od razu poszukałabym czegoś w 100 % sprawnego. Ma być ma być i nic z tym Insert nie robi.
 14. nie ma metody kasowej tylko jest podatnikiem bez VAT nie wiem czy to ma znaczenie
×