Skocz do zawartości

Leszek Czerwiński

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dzień dobry, czy w bazie SQL przechowywane są informacje na temat daty i czasu logowania do poszczególnych podmiotów? Przeglądałem dokumentację, ale nie potrafiłem odnaleźć tam jednoznacznej odpowiedzi. Bardzo dziękuję i pozdrawiam
 2. Dzień dobry, widzę, że podobny wątek był już tutaj przerabiany, ale nie potrafię doklikać się do jednoznacznej odpowiedzi w jaki sposób z biuro nexo można usunąć klienta, który nie jest już obsługiwany - przy próbie usunięcia pojawia się komunikat, że nie można usunąć podmiotu który jest wykorzystywany. Dzieje się tak zarówno gdy baza danych podmiotu jest czy też została wcześniej usunięta. Na liście mamy kilkanaście firm które tylko przeszkadzają i to nie tylko wizualnie, ale pewnie też i wydajnościowo. Dziękuję i pozdrawiam Leszek
 3. Dzień dobry, czy jest możliwe, aby podczas dekretacji dokumentów sprzedażowych (import epp), stworzony przez nas schemat dekretacji nadawał wybranym (na podstawie warunku) dokumentom flagę? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
 4. Dzień dobry Panie Przemku, dzięki za odpowiedź, ale to, że tam się tak nie da, to już wiem. Pytałem bardziej, czy jest jakiś inny, prosty w miarę sposób aby coś takiego zrobić - podejrzewam jednak, że wymagać to będzie pewnie "kilku" linijek kodu.
 5. Dzień dobry, czy jest możliwe dodanie własnego typu formy płatności korzystającej z dynamicznie ustalanej daty płatności - coś w stylu funkcji km w kontrolkach daty? Dziękuję i pozdrawiam.
 6. Dzień dobry, jesteśmy na etapie już ostatnich szlifów nowej instalacji Subiekta nexo PRO i nie wiem w jaki sposób można zapisać warunek dla własnego elementu graficznego - w naszym przypadku piktogramu z wykrzyknikiem, który chciałbym aby pojawiał się na wydruku. Warunek jaki chciałbym zastosować to (NierozliczoneRozrachunki.TerminPlatnosci) < (Dokument.encjaDokumentu.DataSprzedazy), jednak nie potrafię znaleźć nigdzie informacji w jaki sposób odnieść to dla elementów graficznych. Może ktoś z Was zna jakiś w miarę szybki sposób - efekt ma być zero - jedynkowy. Bardzo dziękuję.
 7. Bardzo dziękuję za pomoc! Dopiero analizując Pana zrzuty ekranu uświadomiłem sobie o błędzie i własnym niedopatrzeniu ? - przy zapisie dotyczącym pozycji brałem dane z nagłówka, stąd też nie mogłem wpaść na przyczynę tej iteracji. Teraz wszystko jest już jasne ?
 8. Z tego co udało mi się zaobserwować po zmianie w schemacie dekretacji, pozycje na nagłówki, to tylko element z warunkiem jest powielany 7x.
 9. Dzień dobry, przepraszam za tak dłuuugi poślizg w odpowiedzi, w każdym razie chciałem podziękować za udzieloną pomoc. Zaproponowane przez Pana rozwiązanie działa, natomiast nie wiem czemu, ale w wyniku działania schematu, otrzymuję 7 identycznych zapisów na kontach.
 10. Dziękuję za odpowiedź i cieszę się, że jest ona tożsama z tym co zakładałem wybierając pierwszą z opcji ?
 11. Dzień dobry Panie Przemku, dziękuję za odpowiedź, ale funkcjonalność o jakiej Pan wspomina dostępna jest dla schematu dekretacji dla typu dokumentów 'Faktura VAT zakupu', natomiast schemat który chcę utworzyć dotyczyć ma typu 'Zapis w ewidencji VAT zakupu'. Innymi słowy, chcemy dekretować dokumenty wprowadzone ręcznie z poziomu Ewidencji VAT zakupu.
 12. Dzień dobry, mam pytanie może trochę bardziej teoretyczne - ale która z wersji warunków w schemacie dekretacji jest bardziej prawidłowa i wydajna? Jedna pętla z kilkoma warunkami (A) czy może kilka pętli, każda z jednym warunkiem (B).
 13. Dzień dobry, próbuję utworzyć schemat dekretacji dla zapisu z ewidencji VAT zakupu, tak by kwota VAT księgowała się odpowiednio na kontach: 225-1 (VAT naliczony do odliczenia w okresie) w przypadku gdy miesiąc odliczenia jest zgodny z datą faktury 225-2 (VAT naliczony do przeniesienia na kolejny okres) w przypadku gdy następuje przesunięcie miesiąc+1 Niestety nie potrafię odnaleźć odpowiedniego parametru/atrybutu aby ustawić prawidłowy warunek w schemacie dla takiego zapisu. Czy ktoś wie czy atrybut (P) miesiąc naliczenia może być w jakimś stopniu pomocny? Niestety nie wiem jak go prawidło
×
×
 • Dodaj nową pozycję...