Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Krzysztof Rejza

Użytkownik
 • Ilość treści

  8
 • Rejestracja

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam, Czy da się jakoś 'odchudzić' wyglad FS? W starym subiekcie 5 miałem jedna stronę. Gdy w Nexo wypiszę tą samą ilość mam 2.5 strony dokumentu. Czy da radę jakoś to zmniejszyć nie pomniejszając czcionki w głownej tabeli (już i tak jest mała). Pozdrawiam.
 2. Witam, Nie mogę usunąć kilku starych cenników. 'Nie można usunąć cennika użytego w dokumencie" Cenniki aktualnie już nie mają żadnego przypisanego klienta, a ostatnia faktura była wystawiona w 2018. Pozdrawiam.
 3. "Ta funkcja wymaga aktywnego ulepszenia do wersji 22.0.0 Subiekta nexo" Jedynie co mogę dodać to Korekta kosztow dostaw. Reszta jest zablokowana.
 4. Odświeżam temat gdyż dalej mam problemy z korektami zakupowymi. Wystawiam nową fakturę zakupową. Powiedzmy, że jeden produkt kupuję za kwotę 5zl. W raporcie sprzedaży wg okresów pokazuje mi koszt, zysk i marże. Po korekcie FZ poprawiam kwotę zakupu na np 6zł. Stary S5 automatycznie mi wszystko przeliczał, a tu nic się nie dzieje. Koszt, zysk i marża w raporcie sprzedaży wg okresów dalej pozostaje ta sama a powinna ulec zmianie. Posiadam najnowszą wersje Nexo. Korektę FZ robię w nastepujący sposób. 1.Wchodzę w dokumenty zakupu. 2.Szukam FZ która mnie interesuje. 3.Prawy przycisk myszy i koryguj (Ctrl+K) 4. Robię korekte danego produktu o dana kwotę i zapisuje. 5.W tabelce Korekty pokazuje mi korektę na daną kwotę, lecz jak mówiłem koszty, marża i zysk nie ulegają zmianie. Może ja coś robię żle. POMOCY!
 5. Dzień dobry, Aktualnie posiadam 3 zarejestrowane stanowiska, lecz jeden z komputerów odmówił posluszeństwa i jestem w trakcie kupna nowego. Gdy juz zainstaluję Nexo na nowym komputerze bez problemu będę mógł zarejestrować to stanowisko czy muszę to jakoś zgłosić? Pozdrawiam
 6. Dziękuję za odpowiedź. A tak z innej beczki, czy jest jakiś inny sposób zapisania faktury sprzedażowej w formie .pdf. Na dzień dzisiejszy muszę wejść w popraw, zapisz, wyślij mailem, i póżniej zapisać z maila plik .pdf. Gdy muszę wysłać kilkanaście faktur dziennie to muszę przyznać że to troszkę uciążliwe. Również kiedy będzie dodana możliwość robienia intrastat? Pozdrawiam.
 7. Witam, Pół roku temu przesiadłem sie z Subiekt 5 na nexo. W stary programie podczas robienia korekty faktury zakupowej program automatycznie przeliczal wszystkie pozycje które były poprawione. Automatycznie zmieniała się marża, koszt i zysk w fakturach sprzedażowych. W nexo po korekcie marża koszt i zysk pozostaja bez zmian. Pokazuje mi tylko łączną kwotę korekty, ale dla mnie najważniejsze jest by sam zmieniał wcześniej wymienione wartośc (koszt zysk i marża) w fakturach sprzedażowych.
 8. Witam, Przepraszam, że odświeżam stary post, ale dopiero co się przeniosłem na Nexo i jednak bardzo brakuje sortowania cennika po nazwie. Bardzo uciążliwe jest skakanie po symbolach przy długiej liście produktów. Mniej więcej kiedy można się spodziewać takiej opcji? Również czy będzie możliwość robienia Intrastatu w Nexo? Pozdrawiam
×