Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Olga H

Użytkownik
 • Ilość treści

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Olga H

  Nie pobiera transakcji

  Witam ponownie. Panie Bartoszu te ,,czerwone karteczki" to zaległe transakcje wiszące mi od stycznia - nie o tych pisałam, wskazałam te pięć powyżej z ,,zielonymi karteczkami". Błąd wskazałam w drugim zrzucie. Te wszystkie wczorajsze transakcje ręcznie przeniosłam do wysłanych. A dziś.... a dziś się pobrały mi wszystkie prawidłowo. No normalnie jakieś czary mary. Nie chcę się cieszyć na zapas ale mam nadzieję że juz wszystko będzie ok. Pozdrawiam.
 2. Olga H

  Nie pobiera transakcji

  OK Z licencją już załatwione - po prostu nie dotarł do mnie mail z kodem. Co do problemu nadal coś jest nie tak. Dziś 9 transakcji. 5 danych z formularzy się dobrze pobrało a 4 nie ( są nadal w transakcjach do opłacenia )- zaznaczyłam czerwonymi kreskami które się wgrały. W załączniku również zrzut z ekranu z Allegro - nie ma znaczenia kolejność, losowo nie weszły. Wymuszanie i pobieranie nie pomogło.
 3. Olga H

  Nie pobiera transakcji

  Dzień dobry. A dziś taka niespodzianka. Licencja dla konta .................................. na Allegro wygasła 14.05.2019 15:18:35. Przecież ją wykupiłam 7 maja, przysłaliscie mi fakturę nr: 431/VEN/2019. Tytuł przelewu z 7 maja : PayU XX1349357187XX sklep.insert.co m.pl Zamówienie nr 4014 w sklepie I nsERT - sklep intern
 4. Olga H

  Nie pobiera transakcji

  Dobrze Panie Bartoszu. Dzięki. Jutro się odezwę czy coś się zmieniło.
 5. Olga H

  Nie pobiera transakcji

  W tym momencie to już wersja 1.30.7 , którą przed chwilą wgrałam. Potem ponownie uruchomiłam komp i Sello. Dane z formularza nie wgrały się. A więc zrobiłam ,,Narzedzia" - ,,Synchronizuj parametry serwisu" - ,,Wymuś.... " - nie pomogło W transakcjach znowu prawym myszy ,,Pobierz formularze pozakupowe " - i nic nie wystąpił żaden błąd ( Dodam tylko, że w piątek był u mnie chłopak posiadający certyfikat Insertu i sam zastąpił ten plik z poprzedniego tygodnia, sprawdził po swojemu co mógł ... ) W załączniku sytuacja sprzed chwili: w Sello w ,,transakcjach" jest ta aukcja ale jako niieopłacona a w Allegro jest opłacona. Wcześniej w rubrykach F i O pojawiał się prostokąt i zielone S.
 6. Olga H

  Nie pobiera transakcji

  Nieprecyzyjnie napisałam w poprzednim poście , powinno być: - ,,odbieranie danych z formularzy " nie powidło się
 7. Olga H

  Nie pobiera transakcji

  Witam. Nadal coś jest nie tak. Selllo pobrało transakcje ale formularz od kupującego nie ściągnął się. Jak zasugerował Pan Panie Bartoszu pobrałam wybraną aukcję ( opłaconą co widać a Allegro ) prawym klawiszem myszy i dopiero wtedy wyskoczył bład w raporcie. Brzmi on tak : Ostatnia operacja nie powiodła się. Nie można odnaleźć elementu w kolekcji z odpowiednią nazwą lub liczbą porządkową. (ADODB.Fields) Nie można odnaleźć elementu w kolekcji z odpowiednią nazwą lub liczbą porządkową.
 8. Olga H

  Pilne. Od kilku dni nie pobiera żadnych transakcji

  Ufff.. o mało zawału nie dostałam 😊 Przywróciłam ten plik i jest OK - Sello się odpaliło. Dzięki Panie Bartoszu Jednak ponownie ta transakcja nie ściągnęła się z Allegro.
 9. Olga H

  Pilne. Od kilku dni nie pobiera żadnych transakcji

  No ładnie.... to teraz już napsułam nieźle. Pomyślałam, że może w złej kojleności wczoraj zrobiłam uaktualnienie i wgranie asi.dll więc przed chwilą postanowiłam jeszcze raz to zrobić a więc pobrałam to asi.gll tu z forum i w moim komputerze usunęłem z folderu ..Insert" - ,,Sello" wczoraj wgrany i zastąpiłam go dzisiejszym. Po czym zamknełam komputer i po uruchomieniu w ogóle Sello nie chce mi wystartować. Pojawia się komunikat jak w załączniku. Pomocy !! Co mam teraz zrobić ?
 10. Olga H

  Pilne. Od kilku dni nie pobiera żadnych transakcji

  Niestety wczoraj Sello nie pobrało mi wszystkich transakcji. Trochę pokombinowałam tzn. wgrałam aktualizację 1.30.6, wymusiłam pobranie kategorii i parametrów ze wszystkich serwisów. Kilka razy zrobiłam ''wyslij - odbierz" zastąpiłam plik asi.dll i nic. Dziś rano odpaliłam komputer i znowu Sello nie pobrało mi jednej transakcji - tylko jedną dzis miałam, szkoda. że nie więcej bo mogłabym dokładniej określić czy pobiera wszystkie czy część. Co dalej ? Czy można coś jeszcze zrobić ? Rozumiem, że samo się nareperuje 😉
 11. Olga H

  Nowe zamówienie i rezygnacja klienta

  Cześć. Należy Andrzeju kliknąć dwa razy lewym myszy na zieloną strzałkę wtedy otworzy się okienko ,,Transakcja" i na dole po prawej rozwinąć opcje i zaznaczyć.
 12. Olga H

  Pilne. Od kilku dni nie pobiera żadnych transakcji

  Wielkie dzięki Marcin 😃 Usunęłam i wkleiłam bez otwierania. Na razie nie mogę sprawdzić czy wszystkie transakcje się pobierają bo wszystkie przesyłki zrobiłam podpierając się Allegro. Sprawdzę to jutro.
 13. Olga H

  Pilne. Od kilku dni nie pobiera żadnych transakcji

  Dzień dobry . Utknęłam w punkcie trzecim. 😃 tzn że mam całkiem usunąć z komputera ,,delete" asi.dll ? OK Pobrałam ten nowy asi.dll ale nie wiem którym programem mam go otworzyc ? - dla jasności tu nie wiem co wybrać :
 14. Co mam zrobić z transakcjami do których nie doszło - klienci zrezygnowali z zakupu. W załączniku podałam trzy przykłady transakcji, które obecnie tkwią w ,,zaległych". Głowę bym dała sobie uciąć, że już się ich wcześniej pozbyłam tylko nie pamiętam dokładnie w jaki sposób czy funkcją ,,usuń" czy ,,zarejestruj wpłatę" - ,,utwórz paczki"- ,,oznacz jako wysłane" bo innych opcji nie znam. Transakcje ponownie się pojawiły w zakładce ,,zaległe" i teraz z nimi już nie mogę nic zrobić ani usunąć ani popchnąć dalej. Zauważyłam, że brak przy nich żółtej gwiazdki ( stan) .
×