Skocz do zawartości

Danuta Żywalewska-Koryl

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. "Dla nexo: Pliki zapisywane są w bazie i przechowujemy je przez ok 30 dni od momentu ostatniego dostępu do nich. Po tym czasie są czyszczone - usuwane z bazy. Gdy wymagany jest dostęp do pliku po tym czasie, np. gdy chcemy sprawdzić zapis w KPiR (który powstał na postawie przesłanego pliku) z przed 3 miesięcy, plik jest ściągany ponownie. Oczywiście, obowiązuje tutaj zasada, że będzie przechowywany w bazie przez kolejne ok 30 od ostatniego do niego dostępu. Po zakończeniu korzystania z usługi, pliki nie będą ponownie ściągane (więcej szczegółów w regulaminie)". Co to ozna
 2. Faktury wprowadzam do rejestru VAT ręcznie, następnie dekretuję wg schematu dla zapisu w ewidecnji VAT. Operacje bankowe są importowane z pliku MT940 oraz dekretowane wg schematu dla wyciągu bankowego.
 3. Chciałabym faktury opłacane kartą księgować tak, oby tworzyły pozycje rozrachunków dla wybranej karty firmowej. Załączam zrzut ekranu - gdzie chciałabym je widzieć. karta.pdf karta.pdf karta.pdf
 4. W wypłatach bankowych możliwe jest wybranie rodzaju operacji "karta". W formach płatności mam zdefiniowaną formę płatności "karta firmowa przy zakupie". Nie wiem gdzie mam ustawić i jaki parametr dla transakcji zakupu, które mają zostać później rozliczone kartą - tak, żeby w trakcie rejestracji operacji bankowej - kartowej pokazała mi się lista rozrachunków przypisanych do danej karty. Sądziłam, że można to zrobić w trakcie rejestracji rozrachunku, wskazując w polu rozliczanie - karta płatnicza, ale nie mam takiego wyboru. Proszę o pomoc.
 5. Jestem użytkownikiem wielu różnych programów księgowych. Do zakupu Rewizor Nexo skłoniła mnie niewygórowana w stosunku do funkcjonalności cena. Używam tylko modułu pełnej księgowości, dlatego ważna jest dla mnie szybkość obróbki dokumentów w ewidencjach VAT. W szczegółach operacji jest tam mnóstwo okienek, które - o ile nie chce się używać myszki trzeba "przeklikać" co znacznie spowalnia pracę. Chciałabym w związku z tym zasugerować przeniesienie tych szczegółów operacji pod tabelkę ze stawkami VAT, bądź wprowadzenie skrótu klawiszowego przenoszącego do tabelki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...