Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Jakub Z

Użytkownik
 • Ilość treści

  90
 • Rejestracja

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A mam jeszcze pytanie o paragony. Według księgowej tam też powinno się umieszczać ten numer. Czy jest jakiś sposób na dodanie tej infomracji? próbowałem w "urządzeniach" wstawić w "dodatkowe linie" ale niestety nie drukuje się. Serwis chce za to 80 zł... Używamy Novitus Bono E EDIT: robimy to w wikingu.
 2. Tak. I kurczę jak sprawdzałem to wcześniej to były złe dane, a teraz faktycznie są dobre ;]
 3. Sprawdziłem, ale nic nie mam. W danych mam też wpisany poprawny adres, a skądś jest stary adres... kiedyś gdzieś to zmieniłem... i inni użytkownicy mają normalne dane na fakturach sprzedaży / detalicznych... ale moje są błędne...
 4. Przepraszam a gdzie znajdę tę sekcję? Mógłbym poprosić o bliższe naprowadzenie? W konfiguracji > Moja Firma > nie ma opcji "podatki" i tak trochę przeglądam i nie mogę znaleźć. Nexo 21.0.0.
 5. Ok. Mogę doprecyzować. Na innych kontach dodaje się właściwy sprzedawca... Na części zły:| Poddaje się... W pomocy jedyną odpowiedzią jest ten temat...
 6. Witam, przypadkiem zauważyłem, że na fakturach wystawiają w polu Sprzedawca są niewłaściwe dane... o ile w nagłówku dokumentów dane są prawidłowe... to jako sprzedawca wstawiają się złe dane. Szukałem w klientach / moja firma / ustawieniach i... nie znalazłem, gdzie taki adres się znajduje. Nie mam powoli pojęcia skąd insert zaciąga dane o sprzedawcy do faktur / innych miejsc. Ktoś podpowie?
 7. 1. FZ otrzymujemy w wersji papierowej. Przyznam, że nie zawsze sprawdzam czy rachunek się zgadza (często się pojawia info o tym, to zmieniam). Czy jest jakiś sposób, aby uniknąć błędu ludzkiego i taką fakturę "wczytywać" do nexo? Bo może wprowadzę dane prawidłowo ale z czasem mogę nie zauważyć zmiany... 2. Można to wychwycić dopiero na poziomie wysyłki dyspozycji do pliku Elixir (ale całej "bankowej" części Nexo dopiero się uczę). 2.1 czy da się ustawić w Nexo aby przelewy za faktury wychodziły z Nexo? 2.2 Czy da się zaimportować wpłaty i połączyć je z zamówieniami bieżącymi w Nexo (np. dodając flagę do zamówień gdzie numer zaówienia/nazwisko się zgadza? lub inny sposób)? Czy trzeba tu używać programów firm trzecich jak np. Emszmal? Przepraszam za drobny offtopić, ale Pana odpowiedź daje cień nadziei, że takie funkcjonalności istnieją a ja bardzo chętnie robiłbym możliwie jak najwięcej w Nexo… bez aplikacji trzecich...
 8. Czy ktoś oświeci mnie jak mogę wystawić notę korygującą do faktury sprzedaży? Klikam Fakturę Sprzedaży... koryguj... nic... Wystaw nic... Nie wiem jakie inne intuicyjne miejsce zostało wymyślone? albo może Subiekt Nexo PRO nie umie wystawiać Noty... mam wersję 21... do zakupu wystawić jest łatwo, ale do sprzedaży...
 9. Witam, zastanawiam się czy może jest gotowa integracja z Trello / Asana lub innym podobnym serwisem do zarządzania? Głównie zależy mi na tym, aby dało się jakoś zadania z np. trello przerzucać do kalendarza gestora nexo? Ktoś może robił takie rzeczy / widział rozwiązanie?
 10. Ja chyba źle używam ten program bo zawsze odbijam się o brak takiej jednej funkcji abym mógł coś zrobić Ilekroć już, już jestem prawie u celu... to brakuje jakiegoś detalu ale to zobaczę... czeka mnie update i może w nowszej wersji coś się pojawiło.
 11. Hmm niezbyt, bo sprzedajemy towar który specjalnie nie ma cech wspólnych. Raz to kubek, innym razem poduszka, innym Lampka... Różni producenci. W efekcie wybranie 16 produktów z 1900 jest niemożliwe... a nie mam rolek z etykietami na których mógłbym wydrukować pojedynczo. Rozwiązaniem by było: Zestaw danych naklejek a tam 1. Szukaj Zaznacz... 2. Szukaj CTRL + Zaznacz itd. Nic wygodnego, ale można przeboleć... ale jak wciskam Szukaj to odznacza obecnie zaznaczone. MOżna oczywiście 16 razy zamknąć / otworzyć... ale... EDIT: Jednak to ja nie wiem jak to działa. Próbowałem ustawić zestaw danych > Asortyment > Wybrać to co chcę... zapisać i tak 16 razy... ale tam w sumie pokazuje wszystkie produkty... skasować się nie da... dodać się nie da... więc jest gorzej niż mi się wydawało
 12. Może ktoś, coś? Albo po prostu może ktoś ma pomysł jak wygodnie drukować etykiety dla wielu losowych produktów?
 13. Super. Działa. Szkoda, że to musi być usługa jednorazowa zamiast po prostu usługa. Teraz każdy pracownik będzie tworzył swoje ;). Co do Stawki VAT to chyba bezpieczniej 23%. Dziękuję!
 14. Podobno jak się zsumuje, więc w zasadzie z każdą firmą. Faktur powyżej 15 k robię mało, i powiedzmy, że mogę je sprawdzać... ale pozsumowaniu to w zasadzie każdego kontrahenta a Ci zmieniali w tym roku z 3 razy konta /dane itd. ;) No nic. Widzę, że jest API więc ktoś to na pewno zrobi... chociaż jest problem, że dziś zlecam / za 30 dni wychodzi przelew... CO jak numer konta zniknie? No i wczoraj zrobiłem update swoich kont w CEIDG a dziś wciąż ich nie ma... ciekawe ile będzie się czekało.
 15. Witam, Klient przynosi produkt bez pudełka z odstąpienia od umowy. Potrącamy mu za to 10 zł. Niestety w Nexo zwrot do paragonu nie ma możliwości (?) edycji zwracanej kwoty. Można ustawić, że ktoś zwrócił 0.8 rzeczy... ale przy sprzedaży jednostkowej to nie jest zbyt sensowne... bo mamy wtedy 0.8 rzeczy... W tej chwili robimy pełny zwrot, a następnie paragon z opłatą manipulacyjną... ale to trochę komplikuje? Jak sobie z tym radzicie?
×