Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Jakub Z

Użytkownik
 • Ilość treści

  83
 • Rejestracja

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy ktoś oświeci mnie jak mogę wystawić notę korygującą do faktury sprzedaży? Klikam Fakturę Sprzedaży... koryguj... nic... Wystaw nic... Nie wiem jakie inne intuicyjne miejsce zostało wymyślone? albo może Subiekt Nexo PRO nie umie wystawiać Noty... mam wersję 21... do zakupu wystawić jest łatwo, ale do sprzedaży...
 2. Witam, zastanawiam się czy może jest gotowa integracja z Trello / Asana lub innym podobnym serwisem do zarządzania? Głównie zależy mi na tym, aby dało się jakoś zadania z np. trello przerzucać do kalendarza gestora nexo? Ktoś może robił takie rzeczy / widział rozwiązanie?
 3. Ja chyba źle używam ten program bo zawsze odbijam się o brak takiej jednej funkcji abym mógł coś zrobić Ilekroć już, już jestem prawie u celu... to brakuje jakiegoś detalu ale to zobaczę... czeka mnie update i może w nowszej wersji coś się pojawiło.
 4. Hmm niezbyt, bo sprzedajemy towar który specjalnie nie ma cech wspólnych. Raz to kubek, innym razem poduszka, innym Lampka... Różni producenci. W efekcie wybranie 16 produktów z 1900 jest niemożliwe... a nie mam rolek z etykietami na których mógłbym wydrukować pojedynczo. Rozwiązaniem by było: Zestaw danych naklejek a tam 1. Szukaj Zaznacz... 2. Szukaj CTRL + Zaznacz itd. Nic wygodnego, ale można przeboleć... ale jak wciskam Szukaj to odznacza obecnie zaznaczone. MOżna oczywiście 16 razy zamknąć / otworzyć... ale... EDIT: Jednak to ja nie wiem jak to działa. Próbowałem ustawić zestaw danych > Asortyment > Wybrać to co chcę... zapisać i tak 16 razy... ale tam w sumie pokazuje wszystkie produkty... skasować się nie da... dodać się nie da... więc jest gorzej niż mi się wydawało
 5. Może ktoś, coś? Albo po prostu może ktoś ma pomysł jak wygodnie drukować etykiety dla wielu losowych produktów?
 6. Super. Działa. Szkoda, że to musi być usługa jednorazowa zamiast po prostu usługa. Teraz każdy pracownik będzie tworzył swoje ;). Co do Stawki VAT to chyba bezpieczniej 23%. Dziękuję!
 7. Podobno jak się zsumuje, więc w zasadzie z każdą firmą. Faktur powyżej 15 k robię mało, i powiedzmy, że mogę je sprawdzać... ale pozsumowaniu to w zasadzie każdego kontrahenta a Ci zmieniali w tym roku z 3 razy konta /dane itd. ;) No nic. Widzę, że jest API więc ktoś to na pewno zrobi... chociaż jest problem, że dziś zlecam / za 30 dni wychodzi przelew... CO jak numer konta zniknie? No i wczoraj zrobiłem update swoich kont w CEIDG a dziś wciąż ich nie ma... ciekawe ile będzie się czekało.
 8. Witam, Klient przynosi produkt bez pudełka z odstąpienia od umowy. Potrącamy mu za to 10 zł. Niestety w Nexo zwrot do paragonu nie ma możliwości (?) edycji zwracanej kwoty. Można ustawić, że ktoś zwrócił 0.8 rzeczy... ale przy sprzedaży jednostkowej to nie jest zbyt sensowne... bo mamy wtedy 0.8 rzeczy... W tej chwili robimy pełny zwrot, a następnie paragon z opłatą manipulacyjną... ale to trochę komplikuje? Jak sobie z tym radzicie?
 9. Witam, od 1 września weszła biała księga. Do tej pory przelewy robiłem ręcznie... a teraz rozwiązanie odpada, no bo nie będę za każdym razem sprawdzać rachunków bankowych kontrahentów. Pytanie czy Nexo lub któryś z produktów rodziny jest dostosowany do tej zmiany? i da się coś takiego osiągnąć?
 10. Witam, mamy sklep stacjonarny. Chcieliśmy zaznaczyć grupę produktów i wydrukować je na A4... Tak przejrzałem, ale nie bardzo umiem zaznaczać produkty które chce wydrukować. Próbowałem przez zestaw danych, ale tam też nie jest łatwo zaznaczyć produkty (można przeglądając kilka tysięcy pozycji wybrać 16 do których brakuje nam etykiet :/) Może ktoś powiedzieć jak sobie z tym radzi? Potrzebujemy wydrukować cenówki do 16 produktów (jedna kartka A4)... Wiem jak to zrobić gdybyśmy mieli "na rolce" ale tutaj trochę problem. Podpowie ktoś?
 11. Witam, dziękuję za odpowiedź. 1. Tak, to imap. 2. Nasz własny serwer, mogę podesłać prywatnie parametry (pytanie co by było potrzebne). 3. W sumie dziwne... bo przed chwilą w "szkice" kliknąłem wyślij. I one się wysłały i u mnie znikły, a na innych kontach nadal widnieją. teraz po kliknięciu ponownie w szkice... widzę, że znów widnieją w szkicach... 4. Nie da się ich skasować. Ikona jest nieaktywna. Ogólnie trochę wygląda jakby nie działało odświeżanie
 12. Mamy dziś małą zagwozdkę. Znaleźliśmy w szkicach setki wiadomości i trochę to wygląda jakby je zapisywał po wysłaniu? Żadne z nas nie może skasować szkiców i mamy śmietnik W związku z tym kilka pytań: 1. Jak opróżnić szkice? do konta mają dostęp 3 osoby, ale nawet osoba która wiadomość tworzyła nie może jej skasować? 2. Czy po kliknięciu wyślij - da się zablokować wysłanie? 3. Czy jest jakiś mechanizm który powoduje zapisywanie w szkicach wiadomości?
 13. Witam, super... to jednak musimy się upgrade'ować ;] Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi nam w niczym i nie zacznie siać jakimiś błędami
 14. Witam, szykujemy świąteczne zamówienia ;) i to pierwszy rok gdy chciałem skorzystać z raportu sprzedaży / po dostawcy... Jednak w Nexo nie widzę raportu który by mi pozwolił: Określić zakres dat / dostawce i pokazał ilość sprzedanych produktów. Nie ma faktycznie czegoś takiego? czy może pojawiło się w jakimś uaktualnieniu?
 15. Witam, mamy w sieci co miesiąc zmieniane hasla do kont pocztowych. W efekcie co miesiąc użytkownicy są odcinani od swoich skrzynek pocztowych... Szukam który zasób pozwala danej roli zmieniać sobie hasło do konta pocztowego... ale nie widzę... Co mam zaznaczyć aby każdy user mógł samodzielnie zmieniać hasło do serwera pocztowego? Próbowałem wyszukiwać po "klient pocztowy" / "konta pocztowe", ale nie ma żadnego zasobu... Widzę, że jest coś jak zarządzanie rolami / uprawnieniami /użytkownikami... Jak rozumiem muszę to włączyć i tym samym użytkownik zyskuje pełnie praw i można zapomnieć o jakichkolwiek rolach... bo i tak sobie wszystko włączy? albo co miesiąc będę każdemu sam zmieniał hasła?
×