Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Tomasz R-MAX

Użytkownik
 • Ilość treści

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral
 1. Mam podobny problem, w zakładce transakcje> wszystkie, zaznaczam przykładowo 65 transakcji klikam zbiorczo twórz paczki i nie wiem dla czego np dla 5 transakcji sello pomija utworzenie paczek.
 2. Czy problem jest w każdej wersji sello czy tylko w 1.32? Czy powrót do wersji 1.31 rozwiązał by problem i czy jest to możliwe?
 3. Proszę o informację czemu z poziomu Sello w aukcje-> zmianach zbiorczych nie można zaznaczyć->opcja faktury
 4. Nie wiem czy allegro nie ma jakiś problemów, u nas bez pobrania pełnych danych również nie pobiera nowych transakcji. Dziś zatrzymało się wszystko na 7.35, teraz czyli 10.30 pobrał transakcje ale bez formularzy,pasek postępu doszedł do 100% na serwisach aukcyjnych a kółeczko dalej się kręci. Nie bardzo wiem co może rozwiązać problem- w raporcie brak błędów
 5. Uważam, że ograniczenie pobierania pełnych danych do wybranej ilości dni to bardzo ważne dla użytkowników którzy mają duża ilość transakcji i aukcji to była by super opcja. U nas dziś wygląda na to, że sello działa tak jak należy.
 6. Ostatnią transakcje z pełnymi danymi mamy z godziny 10.20, wczoraj o tej porze wszystko w sello było martwe.
 7. Dziś pracujemy na dwóch stanowiskach, nie chce zapeszać, ale jak na razie sello działa jak nigdy po aktualizacji do 1.31.1.
 8. U nas ponownie od godziny 7 rano sello przestało pobierać nowe zamówienia, po wiadomościach widzimy że powinny pojawiać się nowe transakcje, a w sello nic nie wpada. Przyłączam się do prośby rozwiązania tego problemu- zaległości rosną paczki nie są wysyłane, a oczekiwania zamawiających wszyscy znamy.
 9. Dziękuje za podpowiedź. Chciałem zauważyć ze wczoraj jak i dziś sello zaczyna pracować z automatu kolo godziny 19. Tak jak teraz samo pobiera transakcje i formularze. Nie wiem czy nie ma to jakiegoś związku z tym że wieczorem sello chodzi u nas w firmie tylko na jednym stanowisku.
 10. Ok to super, bo ja nie mogę znaleźć pliku z logiem u siebie na kompie. Albo się nie zapisał albo coś źle robię.
 11. Sello włączone jako administrator, PPM pobrał formularz do jednej zaznaczonej transakcji. Czasy w programie serwisowym wydłużone do 240. W ten sam sposób próbuje pobrać formularze do pozostałych 150 transakcji, które zostały pobrane bez formularza .Część z nich udało się pobrać- proces pobierania danych trwa dalej. Pytanie dla czego taka funkcja działa tylko po zalogowaniu się administratora- jeżeli zalogowany jest inny użytkownik PPM nie wywołuje żadnej reakcji . Dla czego nie pobiera automatycznie formularzy- czy to wina sello czy Allegro.
 12. Teraz mamy taki błąd: Ostatnia operacja nie powiodła się. Niepoprawna/niepełna odpowiedź z serwera. Limit czasu operacji został przekroczony. (12002)
 13. U nas pojawiają się co jakiś czas nowe transakcję, ale bez formularza. W sello raporcie żadnego błędu.
×