Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Tomasz R-MAX

Użytkownik
 • Ilość treści

  22
 • Rejestracja

Reputacja

0 Neutral
 1. Proszę o informację czemu z poziomu Sello w aukcje-> zmianach zbiorczych nie można zaznaczyć->opcja faktury
 2. Nie wiem czy allegro nie ma jakiś problemów, u nas bez pobrania pełnych danych również nie pobiera nowych transakcji. Dziś zatrzymało się wszystko na 7.35, teraz czyli 10.30 pobrał transakcje ale bez formularzy,pasek postępu doszedł do 100% na serwisach aukcyjnych a kółeczko dalej się kręci. Nie bardzo wiem co może rozwiązać problem- w raporcie brak błędów
 3. Uważam, że ograniczenie pobierania pełnych danych do wybranej ilości dni to bardzo ważne dla użytkowników którzy mają duża ilość transakcji i aukcji to była by super opcja. U nas dziś wygląda na to, że sello działa tak jak należy.
 4. Ostatnią transakcje z pełnymi danymi mamy z godziny 10.20, wczoraj o tej porze wszystko w sello było martwe.
 5. Dziś pracujemy na dwóch stanowiskach, nie chce zapeszać, ale jak na razie sello działa jak nigdy po aktualizacji do 1.31.1.
 6. U nas ponownie od godziny 7 rano sello przestało pobierać nowe zamówienia, po wiadomościach widzimy że powinny pojawiać się nowe transakcje, a w sello nic nie wpada. Przyłączam się do prośby rozwiązania tego problemu- zaległości rosną paczki nie są wysyłane, a oczekiwania zamawiających wszyscy znamy.
 7. Dziękuje za podpowiedź. Chciałem zauważyć ze wczoraj jak i dziś sello zaczyna pracować z automatu kolo godziny 19. Tak jak teraz samo pobiera transakcje i formularze. Nie wiem czy nie ma to jakiegoś związku z tym że wieczorem sello chodzi u nas w firmie tylko na jednym stanowisku.
 8. Ok to super, bo ja nie mogę znaleźć pliku z logiem u siebie na kompie. Albo się nie zapisał albo coś źle robię.
 9. Sello włączone jako administrator, PPM pobrał formularz do jednej zaznaczonej transakcji. Czasy w programie serwisowym wydłużone do 240. W ten sam sposób próbuje pobrać formularze do pozostałych 150 transakcji, które zostały pobrane bez formularza .Część z nich udało się pobrać- proces pobierania danych trwa dalej. Pytanie dla czego taka funkcja działa tylko po zalogowaniu się administratora- jeżeli zalogowany jest inny użytkownik PPM nie wywołuje żadnej reakcji . Dla czego nie pobiera automatycznie formularzy- czy to wina sello czy Allegro.
 10. Teraz mamy taki błąd: Ostatnia operacja nie powiodła się. Niepoprawna/niepełna odpowiedź z serwera. Limit czasu operacji został przekroczony. (12002)
 11. U nas pojawiają się co jakiś czas nowe transakcję, ale bez formularza. W sello raporcie żadnego błędu.
 12. Ale, chyba 3h pobierania transakcji i formularzy to trochę za długo. Ostatnia transakcji do której sello zaciągnęło wszystkie dane to z godziny 8.39. Od tamtej pory nie pobrał żadnego nowego formularza
 13. Przycisk wyślij/odbierz działa tylko za pierwszym razem zaraz po restarcie sello. Później po kliknięciu nie pojawia się okno z zapytaniem jakie parametry mają zostać pobrane. Pobranie pełnych danych też nie uzupełnia brakujących formularzy.
 14. Dziś jest podobna sytuacja do wczorajszej. Przez noc pobrał formularze, a teraz od godziny 8 pobiera sporadycznie same transakcje-bez formularzy.
×