Skocz do zawartości

Brak wystawiania aukcji 30 dni po aktualizacji do 1.18.0

Polecane posty

witam,

mam klienta, który miał sello w wersji 1.15. Długo nie używał, dlatego była stara wersja.

Przed aktualizacją, jak wchodziłem w "Forma sprzedaży" klient wybierał 30 dni. Po aktualizacji jest tylko 14 dni do wyboru. Dodatkowo, przed aktualizacją i po aktualizacji nie ma formy sprzedaży "sklep". Jest nadal tylko Aukcja i Kup teraz.

W nocy robiłem aktualizację jeszcze wersja po wersji i...:

1.15=>1.16 30 dni/do wyczerpania jest

1.16=>1.17 30 dni/do wyczerpania jest

1.17=>1.18 30 dni/do wyczerpania nie ma.

Czy jest jakiś skrypt, który pozwoli zobaczyć formę sprzedaży "sklep", tak żeby wystawiać z poziomu sello z terminem 30 dni/do wyczerpania??

Link to postu

za pierwszym razem zrobiłem update z 1.15=>1.18.1 i błąd ten występował.

za drugim razem zrobiłęm update tak jak powyżej, wersja po wersji, ale fakt do 1.18.0, nie do 1.18.1. Jednak wg opisu update ten usuwał wystawianie w kategoriach sklepowych i wywalanie się aplikacji.

Najciekawsze jest to, że i ja i Klient ma konto allegro z opłaconą opcją "Sklep". Ja mam w sello forę "sklep", Klient nie :/

Link to postu

za pierwszym razem zrobiłem update z 1.15=>1.18.1 i błąd ten występował.

za drugim razem zrobiłęm update tak jak powyżej, wersja po wersji, ale fakt do 1.18.0, nie do 1.18.1. Jednak wg opisu update ten usuwał wystawianie w kategoriach sklepowych i wywalanie się aplikacji.

Najciekawsze jest to, że i ja i Klient ma konto allegro z opłaconą opcją "Sklep". Ja mam w sello forę "sklep", Klient nie :/

 

Teraz nie ma kategorii sklepowych na allegro, więc najnowsza wersja usuwa tę opcję.

 

Co do sklepu to wejdź w zarządzanie kontami i sprawdź czy jest sklep - jak tam nie ma to w aukcjach też nie będzie takiej opcji. Jeśli sklep na allegro jest a w 'zarządzaniu' nie ma, to wejdź w 'dane konta' - powinien się pojawić.

Link to postu

Teraz nie ma kategorii sklepowych na allegro, więc najnowsza wersja usuwa tę opcję.

 

Co do sklepu to wejdź w zarządzanie kontami i sprawdź czy jest sklep - jak tam nie ma to w aukcjach też nie będzie takiej opcji. Jeśli sklep na allegro jest a w 'zarządzaniu' nie ma, to wejdź w 'dane konta' - powinien się pojawić.

FAQ :/ Działa. Po naciśnięciu "sprawdź konto" zaciągnął sobie info o funkcji "Sklep".

Ale w ramach ciekawości. Na bazie, którą update`owałem wczoraj, update po update`cie na 1.18.0 nie pojawiło się info o funkcji sklep. Zrobiłem update do 1.18.1 i wszedłem do starej bazy, tzn. tej po update`cie z 1.15.0=>1.18.1, po sprawdzeniu konta w "dane konta" checkbox o sklepie pojawił się  :)

 

Dzięki :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...