Skocz do zawartości

Zakończenie (w Sello) aukcji z nieobsługiwanego konta (przez Sello)

Polecane posty

Mam jedną "wiszącą" aukcję w "Trwających" z nieużywanego już dawno konta próbnego ebay (bez licencji oczywiście). Przydało by się ją zakończyć w sello, ponieważ przy sprawdzaniu czy liczba trwających jest zgodna z allegro ona się dodaje (bez wybrania kontekstu).

 

Się da jakoś? Wydaje mi się, że nie, ale może jest jakiś MYK?

Link to postu

Z interfejsu niestety nie. Jedynie poleceniem na bazie. Przed wykonaniem należy wykonać kopię bezpieczeństwa bazy danych.

 

select * from au__Auction where au_state = 3 and au_Number = '1111'

1111 należy zmienić na numer tej aukcji.

Polecenie powinno wyświetlić tą jedną aukcję. Jeśli to będzie właściwa należy wykonać poniższe polecenie, podmieniając numer na taki sam.

 

update au__Auction set au_state = 4 where au_state = 3 and au_Number = '1111'

 

Link to postu

Z interfejsu niestety nie. Jedynie poleceniem na bazie. Przed wykonaniem należy wykonać kopię bezpieczeństwa bazy danych.

 

select * from au__Auction where au_state = 3 and au_Number = '1111'

1111 należy zmienić na numer tej aukcji.

Polecenie powinno wyświetlić tą jedną aukcję. Jeśli to będzie właściwa należy wykonać poniższe polecenie, podmieniając numer na taki sam.

 

update au__Auction set au_state = 4 where au_state = 3 and au_Number = '1111'

 

 

Dzięki, posprzątane.

 

cleaning-212.gif

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Hmm... Efekt tego polecenia (na serwerze INSERTNEXO):

select * from au__Auction where au_state = 3 and au_Number = 'xxxxxxxxxx'

jest taki:

Msg 208, Level 16, State 1, Line 1
Invalid object name 'au__Auction'.

 

Aukcja jest zakończona na allegro, konto w sello wygasło, nie jest powiązana z towarem.

 

PS

ten kod:

https://forum.sello.pl/index.php?topic=7715.0;topicseen

działa w 2008 a w nowej wersji nie, taki sam komunikat jak powyżej.

 

PS2

Debug:

Auto-attach to process '[4292] [sql] xxx' on machine 'xxx' succeeded.
The thread 'xxx\INSERTGT [65]' (0x974) has exited with code 0 (0x0).
The thread 'xxx\INSERTGT [65]' (0x974) has exited with code 0 (0x0).
The program '[4292] [sql] xxx: xxx\INSERTGT' has exited with code 0 (0x0).

 

Link to postu

Ten komunikat oznacza, że wykonujesz skrypt na złej bazie, prawdopodobnie MASTER. Musisz wybrać w lewym górnym rogu odpowiednią bazę.

 

No tak... Jeszcze się tu nieco po omacku poruszam... Znalazłem "przełącznik" i działa prawidłowo. Aukcja w archiwum... Dzięki BarteK.

Link to postu

Ten komunikat oznacza, że wykonujesz skrypt na złej bazie, prawdopodobnie MASTER. Musisz wybrać w lewym górnym rogu odpowiednią bazę.

 

No tak... Jeszcze się tu nieco po omacku poruszam... Znalazłem "przełącznik" i działa prawidłowo. Aukcja w archiwum... Dzięki BarteK.

 

Jeśli pracujesz w SQL management studio, sugeruje mieć aktualną wersję. :)

Link to postu

Ten komunikat oznacza, że wykonujesz skrypt na złej bazie, prawdopodobnie MASTER. Musisz wybrać w lewym górnym rogu odpowiednią bazę.

 

No tak... Jeszcze się tu nieco po omacku poruszam... Znalazłem "przełącznik" i działa prawidłowo. Aukcja w archiwum... Dzięki BarteK.

 

Jeśli pracujesz w SQL management studio, sugeruje mieć aktualną wersję. :)

 

Mam tę którą podał wyżej Bartek. Zdaje się, że najnowsza - od wczoraj nie było update'ów :))

 

A co by się stało na starszej? Do GT wydaje się wystarczająca, do NEXO już nie...

Link to postu
  • 3 lata później...

Można "zakończyć" wszystkie aukcje trwające spoza serwisu Allegro za pomocą poniższego polecania SQL, które można wykonać w programie serwisowym.

Przed wykonaniem polecenia należy zrobić kopię bazy (archiwizację), na wypadek gdyby coś poszło nie po myśli.

update au__auction set au_state = 4 where au_state = 3 and au_siteId not in (select st_id from st__site where  st_svcProvId = 1 and st_SiteId = 1)

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...