Skocz do zawartości

Karta zasiłkowa

Polecane posty

  • 6 miesięcy temu...
Dnia ‎12‎.‎04‎.‎2017 o 15:04, Krzysztof W. napisał:

ad.4 zgadza się
ad.5 IFF(Dokument.Zaswiadczenie.Absencja.IndywidualneParametryNaliczania != null; Dokument.Zaswiadczenie.Absencja.IndywidualneParametryNaliczania.KodSwiadczeniaPrzerwy.Kod; Dokument.Zaswiadczenie.Absencja.Typ.NaliczanieDomyslne.KodSwiadczeniaPrzerwy.Kod)
ad.6 ad.5 IFF(Dokument.Zaswiadczenie.Absencja.IndywidualneParametryNaliczania != null; Dokument.Zaswiadczenie.Absencja.IndywidualneParametryNaliczania.KodSwiadczeniaPrzerwy.Opis; Dokument.Zaswiadczenie.Absencja.Typ.NaliczanieDomyslne.KodSwiadczeniaPrzerwy.Opis)
ad.7 zgadza się
ad.8 zgadza się ale pod warunkiem, że wszystkie składnik wchodzą do podstawy w kwocie nominalnej
     w przeciwnym razie:
     sumaSkladnikow = Dokument.SkladnikiMiesieczne.StaleWynagrodzenieZUmowy + Dokument.SkladnikiMiesieczne.ZmienneWynagrodzenieProporcjonalne + Dokument.SkladnikiMiesieczne.ZmienneWynagrodzeniaWyliczone
     do podstawy można wyliczyć jako:
    sumaSkladnikow - (sumaSkladnikow * Dokument.SkladnikiMiesieczne.ProcentSkladki)     

ad.12 - od strony ZUS Z-3 nie ma możliwości pobrania informacji z wynagrodzeń

w odpowiedzi na post:

Dnia ‎12‎.‎04‎.‎2017 o 12:41, Adam G napisał:

Odkopmy trochę temat.

 

Potrzebowałbym potwierdzić parę odniesień przy edycji wzorca.

 

Zapisy zwykłe mam pewność, że są poprawne, pogrubione nie mam pewności lub nie jestem w stanie namierzyć.

 

2017-04-12_11h10_35.png.a74e7276e25c30c2400b6027490ce9dd.png

 

1. Dokument.Zaswiadczenie.WystepujeOZaOkres.DataPoczatkowa

2. Dokument.Zaswiadczenie.WystepujeOZaOkres.DataKoncowa

3. Dokument.Zaswiadczenie.Absencja.ZapisWECP.LiczbaDni

4. Dokument.Zaswiadczenie.Absencja.Typ.Nazwa

5. Dokument.Zaswiadczenie.Absencja.KodChoroby

6. Nie jestem w stanie nammierzyć odniesienia

7. Dokument.Zaswiadczenie.Absencja.ProcentNaliczania

 

2017-04-12_11h10_48.thumb.png.7b123af1747e8fc6c9b5fdd568a8a554.png

 

8. Wiem, że Suma składników to Dokument.SkladnikiMiesieczne.StaleWynagrodzenieZUmowy, niestety nie jestem w stanie znaleźć powiązania dla Do podstawy

9. Dokument.Zaswiadczenie.Absencja.ZasilekDzienny100Procent

10. Dokument.Zaswiadczenie.Absencja.ZasilekDzienny

11. Dokument.Zaswiadczenie.Absencja.KwotaZasilku

 

2017-04-12_11h11_55.png.0302b2d1946d111c11d179e3e4d53a5f.png

 

12. Nie jestem w stanie z wzorca ZUS-3 dostać się do informacji z Wynagrodzeń, jak co potrzebuję różnicę Wartości od Wartości nominalnej

 

 

czyli wzór ad. 8 powinien dawać takie same wyniki jak te w kolumnach: Suma składników i Do podstawy w zakładce Podstawa chorobowego w okienku: Choroba (które pojawia się po kliknięciu na absencję).

Poniżej natomiast zrzut ekranu z okienka Choroba i wydruk tej samej choroby na zmodyfikowanym wzorcu Zaświadczenie płatnika składek ZUS Z-3 (uproszczone) według zacytowanych w pierwszym poście wzorów - niestety nie daje to takich samych wyników:

image.thumb.png.0ae610d058579dfc6525b9f9ac5f0a1a.png

image.thumb.png.81be4404790af28ce27dccf98e6a73cf.png

Zaznaczam, że modyfikacja polegała tylko na dodaniu kolumn: Suma składników i Do podstawy i zastosowaniu do obliczeń podanych wzorów - różnica występuje w miesiącu grudniu.

Potrzebowałabym też uwzględnić na wydruku kolumnę U z zakładki: Podstawa chorobowego - mogę prosić o podpowiedź?

Edytowane przez MEBLIK Sp. z o.o.
Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Przepraszam, że odpowiadam dopiero teraz - gdzieś się wątek zagubił.

Pewnie przez poziom zagłębienia się w techniczne zawiłości problemu. Wykracza on poza ramy wsparcia udzielanego na forum.

Pomocy w takim zakresie udzielają nasi partnerzy/serwisanci, których lista znajduje się pod tym adresem:

https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/znajdz_punkt_serwisowy/mapa/nexo.html

Link to postu
  • 2 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...