Rafał Świętek 0 Napisano 11 Marca Udostępnij Napisano 11 Marca w Wysłanie faktury do KSeF Jak korzystając z Subiekt123 API v1.1 stworzyć nowy dokument - fakturę - która zostanie automatycznie wysłana do KSeF? Link to postu
Konrad Sikorski 75 Napisano 13 Marca Udostępnij Napisano 13 Marca w Wysłanie faktury do KSeF Za pomocą API nie można wysyłać dokumentów do KSeF. Obecnie korzystając z "eInvoice": true, można ustawić, że faktura będzie podlegała wysyłce do KSeF Link to postu
Rafał Świętek 0 Napisano 17 Marca Autor Udostępnij Napisano 17 Marca w Wysłanie faktury do KSeF Spróbowałem stworzyć fakturę z flagą "eInvoice": true. Przy skonfigurowanym w Subiekt123 KSeF niestety otrzymuję w odpowiedzi błąd ze status code 500 bez dodatkowych informacji. Czy istnieje gdzieś dokumentacja, którą można się posłużyć aby rozwiązać ten problem i doprowadzić do automatycznej wysyłki nowych faktur stworzonych przez API do KSeF? Link to postu
Konrad Sikorski 75 Napisano 23 Marca Udostępnij Napisano 23 Marca w Wysłanie faktury do KSeF Proszę podesłać w wiadomości prywatnej cały request (header i payload) i może damy radę pomóc Link to postu
. . 0 Napisano 1 Kwietnia Udostępnij Napisano 1 Kwietnia w Wysłanie faktury do KSeF Dzień dobry, wystawiłam faltirę cykliczną. Nie mogą wyslać ją do ksef bo otrzymuję komunikat Link to postu
Konrad Sikorski 75 Napisano 1 Kwietnia Udostępnij Napisano 1 Kwietnia w Wysłanie faktury do KSeF 2 godziny temu, . . napisał: Dzień dobry, wystawiłam faltirę cykliczną. Nie mogą wyslać ją do ksef bo otrzymuję komunikat Kod Swift jest nieprawidłowy powinien być tylko jeden. PPABPLPKXXX albo PPABPLPK Link to postu
Bartosz Chodnicki 0 Napisano 15 Maja Udostępnij Napisano 15 Maja w Wysłanie faktury do KSeF A jeśli stworzę fakturę z eInvoice=true i wyślę ją korzystając z API KSeF (nie przez Subiekt123), to jej status KSeF widoczny w Subiekt123 będzie miał szansę być odświeżony? W ogóle istnieje opcja pobierania faktur sprzedażowych do Subiekt123? Czy jest w planach dodanie wysyłki do KSeF przez API Subiekta? Ewentualnie konfiguracja automatycznej wysyłki w Subiekt123? Link to postu
Konrad Sikorski 75 Napisano 19 Maja Udostępnij Napisano 19 Maja w Wysłanie faktury do KSeF W dniu 15.05.2026 o 23:22, Bartosz Chodnicki napisał: A jeśli stworzę fakturę z eInvoice=true i wyślę ją korzystając z API KSeF (nie przez Subiekt123), to jej status KSeF widoczny w Subiekt123 będzie miał szansę być odświeżony? W ogóle istnieje opcja pobierania faktur sprzedażowych do Subiekt123? Czy jest w planach dodanie wysyłki do KSeF przez API Subiekta? Ewentualnie konfiguracja automatycznej wysyłki w Subiekt123? Obecnie nie ma możliwości pobrania faktur sprzedażowych. W przyszłości będziemy chcieli umożliwić automatyczne wysyłanie dokumentów do KSeF oraz dodać opcję pobierania faktur sprzedażowych. Co do umożliwienia wysyłki do KSeF bezpośrednio za pomocą API subiekta, to nie mamy jeszcze takich planów. Link to postu
Polecane posty