Skocz do zawartości

Wysłanie faktury do KSeF

Polecane posty

Spróbowałem stworzyć fakturę z flagą "eInvoice": true.
Przy skonfigurowanym w Subiekt123 KSeF niestety otrzymuję w odpowiedzi błąd ze status code 500 bez dodatkowych informacji.

Czy istnieje gdzieś dokumentacja, którą można się posłużyć aby rozwiązać ten problem i doprowadzić do automatycznej wysyłki nowych faktur stworzonych przez API do KSeF?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A jeśli stworzę fakturę z eInvoice=true i wyślę ją korzystając z API KSeF (nie przez Subiekt123), to jej status KSeF widoczny w Subiekt123 będzie miał szansę być odświeżony? W ogóle istnieje opcja pobierania faktur sprzedażowych do Subiekt123?

 

Czy jest w planach dodanie wysyłki do KSeF przez API Subiekta? Ewentualnie konfiguracja automatycznej wysyłki w Subiekt123?

Link to postu
W dniu 15.05.2026 o 23:22, Bartosz Chodnicki napisał:

A jeśli stworzę fakturę z eInvoice=true i wyślę ją korzystając z API KSeF (nie przez Subiekt123), to jej status KSeF widoczny w Subiekt123 będzie miał szansę być odświeżony? W ogóle istnieje opcja pobierania faktur sprzedażowych do Subiekt123?

 

Czy jest w planach dodanie wysyłki do KSeF przez API Subiekta? Ewentualnie konfiguracja automatycznej wysyłki w Subiekt123?

 

 

Obecnie nie ma możliwości pobrania faktur sprzedażowych. W przyszłości będziemy chcieli umożliwić automatyczne wysyłanie dokumentów do KSeF oraz dodać opcję pobierania faktur sprzedażowych. Co do umożliwienia wysyłki do KSeF bezpośrednio za pomocą API subiekta, to nie mamy jeszcze takich planów.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...