Skocz do zawartości

Jak zmienić ręcznie numer faktury

Polecane posty

Witam.

 

W związku iż mój obecny program do fakturowania nie podołał (OO)  zmieniłem program do fakturowania. 

Jednakże mam potrzebę zmiany numeru faktur,gdyż z automatu podaje mi od nr 1 a ta już dawno jest wystawiona.

Idzie to jakość zmienić??

PS.Czy fakturę wewnątrzwspólnotową (vat 0%) mogę wystawić na opcji Odwrotnego Obciążenia? Bo widzę że program nie ma możliwości faktury europejskiej

Link to postu

Jeżeli nie posiada Pan jeszcze dodanych w Subiekcie 123 faktur, to w konfiguracji numeracji istnieje możliwość określenia numeru początkowego dla wystawianych dokumentów.

 

numer_poczatkowy.png

 

Funkcjonalności związane z obsługą walut oraz wsparciem dla transakcji międzynarodowych (wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów, eksport towarów, świadczenie usług poza terytorium kraju) wstępnie zaplanowaliśmy do wersji, która zostanie opublikowana na koniec kwietnia 2017 roku.

  • Zmieszany 1
Link to postu
  • 1 rok później...
Dnia 1.03.2017 o 06:55, Marcin Kasprzycki napisał:

Jeżeli nie posiada Pan jeszcze dodanych w Subiekcie 123 faktur, to w konfiguracji numeracji istnieje możliwość określenia numeru początkowego dla wystawianych dokumentów.

 

numer_poczatkowy.png

 

Funkcjonalności związane z obsługą walut oraz wsparciem dla transakcji międzynarodowych (wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów, eksport towarów, świadczenie usług poza terytorium kraju) wstępnie zaplanowaliśmy do wersji, która zostanie opublikowana na koniec kwietnia 2017 roku.

 

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 10 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...