Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Marek  Jabłoński

Jak zmienić ręcznie numer faktury

Polecane posty

Witam.

W związku iż mój obecny program do fakturowania nie podołał (OO)  zmieniłem program do fakturowania. 

Jednakże mam potrzebę zmiany numeru faktur,gdyż z automatu podaje mi od nr 1 a ta już dawno jest wystawiona.

Idzie to jakość zmienić??

PS.Czy fakturę wewnątrzwspólnotową (vat 0%) mogę wystawić na opcji Odwrotnego Obciążenia? Bo widzę że program nie ma możliwości faktury europejskiej

Jeżeli nie posiada Pan jeszcze dodanych w Subiekcie 123 faktur, to w konfiguracji numeracji istnieje możliwość określenia numeru początkowego dla wystawianych dokumentów.

numer_poczatkowy.png

Funkcjonalności związane z obsługą walut oraz wsparciem dla transakcji międzynarodowych (wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów, eksport towarów, świadczenie usług poza terytorium kraju) wstępnie zaplanowaliśmy do wersji, która zostanie opublikowana na koniec kwietnia 2017 roku.

• Zmieszany 1

Dnia 1.03.2017 o 06:55, Marcin Kasprzycki napisał:

Jeżeli nie posiada Pan jeszcze dodanych w Subiekcie 123 faktur, to w konfiguracji numeracji istnieje możliwość określenia numeru początkowego dla wystawianych dokumentów.

numer_poczatkowy.png

Funkcjonalności związane z obsługą walut oraz wsparciem dla transakcji międzynarodowych (wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów, eksport towarów, świadczenie usług poza terytorium kraju) wstępnie zaplanowaliśmy do wersji, która zostanie opublikowana na koniec kwietnia 2017 roku.

• Lubię to 1

Witam,

Nie mogę zmienić numeru od którego faktury mają się zaczynać (też zmieniłem program do faktur). Jest szare pole 1 i nie mogę tego zmienić. Dodatkowo czy da się zmienić również numerację od której ma się zaczynać jeśli chodzi o faktury zaliczkowe? Bo nie ma ich w spisie :/

Dzień dobry

Jeśli numer początkowy jest nieaktywny, to znaczy, że zostały już wystawione jakieś dokumenty. Numer początkowy zmienić można tylko, kiedy nie ma wystawionych dokumentów danego typu.

Faktury zaliczkowe nie posiadają osobnej numeracji - numerują się razem z "zwykłymi" fakturami.