Skocz do zawartości

Ksef - pobieranie faktur

Polecane posty

Od 10-03 program przestał mi sciagac faktury z ksef. 

w konfiguracji programu wszystko na zielono. sprawdzenie certyfikatu również poprawne. 

inspunkty jeszcze są. 

przy próbie pobrania dokumentów dostaje info : " Nie odebrano żadnych dokumentów" 

ktoś jakieś pomysły ? z góry dziękuje. image.thumb.png.0869738b112ec09eb5b66f50a485bf2f.png

1.png

Edytowane przez Natalia Świtkowska
Link to postu

Dziś zresetowałam wszystkie ustawienia i skonfigurowałam na nowo . Udało się pobrać 34 faktury zakupu  z 57 i ani jednej faktury sprzedaży . Pobrane faktury są z kwietnia, z maja nie pobrało się nic. Nic z tego nie rozumiem, to jakiś chaos . Faktury pobierają się bez problemu na podstawie ksef id ale przecież trudno tak pobierać dziesiątki a nawet setki faktur . 

Zrzut ekranu 2026-05-07 104359.png

Zrzut ekranu 2026-05-07 104540.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...