Tomasz Magiera 2 Napisano 7 Maja Udostępnij Napisano 7 Maja w E-Faktura KSeF a wysyłka wbudowanym klientem e-mail Witam, do czasu wejścia w życie e-Faktur wysyłaliśmy pdf'y z tradycyjną FV przez wbudowanego klienta email. Obecnie nadal chcieli byśmy wysyłać przynajmniej przez jakiś czas ale już e-Faktury ale niestety nie można już tego zrobić przez wbudowanego klienta i odpala się po prostu zewnętrzny klient poczty, jak widać po załącznikach w przypadku zwykłej FV mamy do wyboru z jakiego konta ma iść itd. a w przypadku e-faktury jest brak całej tej funkcjonalności wbudowanego klienta poczty Link to postu
Kacper Panek 438 Napisano 12 Maja Udostępnij Napisano 12 Maja w E-Faktura KSeF a wysyłka wbudowanym klientem e-mail Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Temat mamy zapisany do poprawy w kolejnych wersjach. Obejściem na ten moment jest usunięcie ostatniej litery adresu e-mail w oknie drukowania e-Faktury i wpisanie jej ponownie. Po takiej operacji uruchomiony powinien zostać wbudowany klient poczty nexo. Link to postu
Polecane posty