Piotr Kica 0 Napisano 7 Maja Udostępnij Napisano 7 Maja w Pobieranie e faktur Mam do pobrania z kser 3500 faktur, niestety pobiera mi z przerwami komunikat osiągnięto limit pobierania. Jak to rozwiązać żeby pobierać od razu w całość? Link to postu
Jarek. Sz 0 Napisano 9 Maja Udostępnij Napisano 9 Maja w Pobieranie e faktur Chyba tylko cierpliwie poczekać. https://forum.insert.com.pl/index.php?/topic/104879-limity-pobierania-dokumentów-w-ksef/ Link to postu
Polecane posty