marcin olczyk 0 Napisano 8 Maja Udostępnij Napisano 8 Maja w insert punkty Prosze o wyjaśnienie pewnej kwestii. Jeśli wykupię powiedzmy 10 tys insert punktów, to czy będe miał kontrolę nad ich wydawaniem na zaciągane z ksef faktury? Chodzi mi o sytuację na przykład taką, że 1000 faktur wgrywam z jpk to czy jeśli dostane insert punkty to czy program jeszcze raz mi ich nie pobierze zaciągając te same fv z ksef? Link to postu
Piotr Wyrwiński 291 Napisano 8 Maja Udostępnij Napisano 8 Maja w insert punkty Nie ma możliwości żeby dla jednego dokumentu punkty zostały pobrane dwa razy. Link to postu
marcin olczyk 0 Napisano 8 Maja Autor Udostępnij Napisano 8 Maja w insert punkty bardzo dziekuje Link to postu
Polecane posty