Skocz do zawartości

insert punkty

Polecane posty

Prosze o wyjaśnienie pewnej kwestii. Jeśli wykupię powiedzmy 10 tys insert punktów, to czy będe miał kontrolę nad ich wydawaniem na zaciągane z ksef faktury? Chodzi mi o sytuację na przykład taką, że 1000 faktur wgrywam z jpk to czy jeśli dostane  insert punkty to czy program jeszcze raz mi ich nie pobierze zaciągając te same fv z ksef?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...