Skocz do zawartości

ciągły problem z programem Rachmistrz GT

Polecane posty

Od początku miesiąca ciągłe problemy z programem.

Nowe aktualizacje pomagają doraźnie a ze strony InsERT jakoś brak zainteresowania problemami.

Jak już ktoś odpisze to standartowa odpowiedź " poprawimy w następnej wersji" - najlepiej  mogliby napisać do urzędów o przesunięcie terminów rozliczeń - bo nasze problemy chyba ich nie interesują.

 

 

  • Lubię to 1
Link to postu

Mam serdecznie dość współpracy(?) z InsERT. W ciągu 2 godzin pracy program wyłączył się sam 14 razy!!!! Jak mam pracować??? Czy ktoś w ogóle czyta te sugestie i wnioski? Aktualizacje nie pomagają. Jak mam w terminie wszystkie firmy rozliczyć, jak nie robie nic innego jak włączam program, który nie działa.

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...