Justyna Banaś 5 Napisano 27 Maja Udostępnij Napisano 27 Maja w Automatyczny obieg dokumentów - Portal Dokumentów Dzień dobry, mam pytanie dotyczące automatyzacji obiegu dokumentów w Portalu Dokumentów. Obecnie proces wygląda u nas następująco: -faktury są pobierane z KSeF do Portalu Dokumentów, -następnie administrator ręcznie przekazuje je do odpowiednich osób w celu akceptacji oraz opisania, -po akceptacji dokumenty wracają do administratora i trafiają dalej do księgowości. Czy istnieje możliwość zautomatyzowania procesu przypisywania dokumentów do konkretnych użytkowników? Chodzi mi o rozwiązanie, w którym np.: -faktury od firmy A byłyby automatycznie przypisywane do pracownika X, -faktury od firmy B trafiałyby automatycznie do pracownika Y, itd., bez konieczności każdorazowego ręcznego przekazywania dokumentów przez administratora. Czy Portal Dokumentów posiada taką funkcjonalność (np. reguły, workflow, automatyczne dekretowanie/obieg według kontrahenta), ewentualnie czy można to osiągnąć w inny sposób? Jeśli nie to czy jest planowane rozwijanie PD i udostępnienia takich opcji? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i informacje. Link to postu
Justyna Banaś 5 Napisano 3 Czerwca Autor Udostępnij Napisano 3 Czerwca w Automatyczny obieg dokumentów - Portal Dokumentów ?? Link to postu
Filip Dyszkiewicz 59 Napisano 10 Czerwca Udostępnij Napisano 10 Czerwca w Automatyczny obieg dokumentów - Portal Dokumentów (edytowane) Dzień dobry, planujemy rozszerzenie funkcjonalności związanych z obiegiem dokumentów w Portalu Dokumentów m.in. o rozwiązania poruszone w tym wątku. Na chwilę obecną termin wprowadzenia zmian nie został jeszcze określony. Edytowane 10 Czerwca przez Filip Dyszkiewicz 1 Link to postu
Polecane posty