Skocz do zawartości

Automatyczny obieg dokumentów - Portal Dokumentów

Polecane posty

Dzień dobry,

 

mam pytanie dotyczące automatyzacji obiegu dokumentów w Portalu Dokumentów.

Obecnie proces wygląda u nas następująco:

-faktury są pobierane z KSeF do Portalu Dokumentów,

-następnie administrator ręcznie przekazuje je do odpowiednich osób w celu akceptacji oraz opisania,

-po akceptacji dokumenty wracają do administratora i trafiają dalej do księgowości.


Czy istnieje możliwość zautomatyzowania procesu przypisywania dokumentów do konkretnych użytkowników?

Chodzi mi o rozwiązanie, w którym np.:

-faktury od firmy A byłyby automatycznie przypisywane do pracownika X,

-faktury od firmy B trafiałyby automatycznie do pracownika Y,
itd., bez konieczności każdorazowego ręcznego przekazywania dokumentów przez administratora.


Czy Portal Dokumentów posiada taką funkcjonalność (np. reguły, workflow, automatyczne dekretowanie/obieg według kontrahenta), ewentualnie czy można to osiągnąć w inny sposób? Jeśli nie to czy jest planowane rozwijanie PD i udostępnienia takich opcji?

 

Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i informacje.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...