Michał Michałowski 0 Napisano 27 Maja Udostępnij Napisano 27 Maja w Automat - z nowe do pakowania, brak oczekiwanego działania Dzień dobry, próbuję wprowadzić w życie automat który będzie zmieniał status zamówienia z Nowe na Pakowanie. Warunkiem zmiany na być wystawienie faktury sprzedaży. Jednak efekt jest taki, że wszystkie zamówienia które są w Nowe i otrzymają jakąkolwiek zmianę (nie jest to wystawienie dokumentu ) to automat chce wykonać zmianę statusu. Proszę o poradę modyfikacji automatu. Cytuj Link to postu
Bartosz Rosa 2 605 Napisano 28 Maja Udostępnij Napisano 28 Maja w Automat - z nowe do pakowania, brak oczekiwanego działania A na pewno to ten automat wykonuje zmianę? Bo jest jeszcze automat systemowy, który dokonuje takiej zmiany, który trzeba wyłączyć. Cytuj Link to postu
Michał Michałowski 0 Napisano 28 Maja Autor Udostępnij Napisano 28 Maja w Automat - z nowe do pakowania, brak oczekiwanego działania 6 minut temu, Bartosz Rosa napisał: A na pewno to ten automat wykonuje zmianę? Bo jest jeszcze automat systemowy, który dokonuje takiej zmiany, który trzeba wyłączyć. Na pewno nie wykonuje zmiany żaden automat systemowy, bo : - nie jest taki uruchomiony i nie dzieją się niepożądane zmiany statusu - dzieje się to tylko gdy uruchamiam podany automat z zapytania Mi bardziej zależy na odpowiedzi na pytanie czy da się stworzyć taki automat by przerzucał zamówienia z Nowe do Pakowanie po wystawieniu dokumentu sprzedaży ? Cytuj Link to postu
Bartosz Rosa 2 605 Napisano 29 Maja Udostępnij Napisano 29 Maja w Automat - z nowe do pakowania, brak oczekiwanego działania Obecnie nie, ponieważ nie ma w automatyzacji wystawionych danych na temat pól zawierających numer dokumentu. Jest to zaplanowane do realizacji, podbiję priorytet. Ewentualnie, można spróbować skorzystać z warunku Status wysyłki dokumentu został zmieniony z "Brak" na "Oczekuje na wysłanie". Jest on ustawiany po wygenerowaniu dokumentu, ale w przypadku faktur idących do KSeF jest on ustawiany dopiero jak Subiekt wyśle fakturę do KSeF-u, co można być w tym przypadku niepożądane bo status EZ będzie przez ten czas niezmieniony. 1 Cytuj Link to postu
Bartosz Wartecz-Wartecki 8 Napisano 29 Maja Udostępnij Napisano 29 Maja w Automat - z nowe do pakowania, brak oczekiwanego działania Cześć, mam pytanie pokrewne @Bartosz Rosa czy planujecie w automatyzacji wprowadzić warunek oparty na tym czy dane zamówienie było drukowane i osobno drukowane jako zestawienie ilościowe? Czy istnieje możliwość wprowadzenia takich warunków w automatyzacji? Cytuj Link to postu
Polecane posty
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.