Wojciech Hołubowski 0 Napisano 1 Czerwca Udostępnij Napisano 1 Czerwca w Sumowanie zużycia Inspunktów Dzień dobry, przy sumowaniu inspunktów per klient wychodzi mi mniejsza wartość niż w podsumowaniu. Sytuacja ma miejsce i przy wydanych punktach przy pobieraniu faktur z KSEF jak i przy wystawianiu faktur (faktury wysłane). Czy ktoś wie skąd ta różnica się bierze. Link to postu
Paweł B 115 Napisano 23 godziny temu Udostępnij Napisano 23 godziny temu w Sumowanie zużycia Inspunktów OCR? Link to postu
Wojciech Hołubowski 0 Napisano 21 godzin temu Autor Udostępnij Napisano 21 godzin temu w Sumowanie zużycia Inspunktów Nie, dostałem już odpowiedź od partnera Insertu. Prawdopodobnie Insert ściąga dwa razy punkty w sytuacji gdzie jest rewizor/rachmistrz i Subioekt123. Potem te punkty zwracają na konto i stąd to zamieszanie. Link to postu
Polecane posty