Skocz do zawartości

Nakladka do kontrolowania terminowosci doreczania paczek

Polecane posty

Czy jestescie w stanie zrobic nakladke na sello monitorujaca dzialanie firm pocztowych/kurierskich ?

 

Chodzi o to aby program potrafil pobrac numery nadawcze i sprawdzil czy wg systemu online

trackingowego firmy kurierskiej czy paczki dotarly na czas w wybranej dla tej formy wysylce .

 

Np poczta dzień + 3 itp .

 

Oczywiscie raportowanie tego.  Raport po np. 1 tygodniu od nadania w 2 raportach. Spoznione  i nie doreczone.

 

Interesuje mnie glownie Poczta-Polska i DPD

Link to postu
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 25.10.2016 o 15:32, eizo111 napisał:

Czy jestescie w stanie zrobic nakladke na sello monitorujaca dzialanie firm pocztowych/kurierskich ?

 

Chodzi o to aby program potrafil pobrac numery nadawcze i sprawdzil czy wg systemu online

trackingowego firmy kurierskiej czy paczki dotarly na czas w wybranej dla tej formy wysylce .

 

Np poczta dzień + 3 itp .

 

Oczywiscie raportowanie tego.  Raport po np. 1 tygodniu od nadania w 2 raportach. Spoznione  i nie doreczone.

 

Interesuje mnie glownie Poczta-Polska i DPD

Pachnie mi tu duża ilością reklamacji do Poczty Polskiej :)

Też o tym myślałem, ale na tą chwile udaje się znaleźć codziennie kilkanaście minut na "rzut okiem" na listę w EN do zbioru z przed kilku dni. Tzm widać od razu co jeszcze jest w drodze i do tego składamy reklamacje.

Niestety Poczta okazała się sprytniejsza i wydłużyła sobie czas dostawy Kurier48 i Expres24 - prawdziwe mistrzostwo świata, co się nie da jak się da. Kurier48 doręczany w 4 dni?

  • Haha 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...