Skocz do zawartości

Co wiecie na temat Aligato?

Polecane posty

Tutaj chodzi mi o wykorzystanie cudzego logo do reklamowania siebie :D

 

Oczywiście tutaj logo zostało wykorzystane do podkreślenia, że istnieje import z Allegro, no ale jak by nie patrzeć logo zostało wykorzystane do reklamowania siebie.

 

To tylko takie moje spostrzeżenia, gdyby ktoś wykorzystał tak moje logo, rozważyłbym kroki odszkodowawcze. Ale każdy decyduje za siebie, Allegro pewnie ma bardziej palące problemy.

Link to postu

Mi się akurat nie podoba, że w ogóle dostaję od nich maile.

I tylko na tym adresie, co miałem podany clear-textem na jednym koncie - i to wyraźnie w polu służący jawnie do podania firmowego adresu email. I tam też dostaję kupę różnorakiego SPAMu. Allegro coś kiepsko zabezpiecza nasze adresy mailowe przed robotami ...  :( :( :( :(

 

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Zajrzałem na Aligato.

 

Nic nowego - ciągle wolno chodzi.

 

I ciągle takie rzeczy:

 

aligato.png.ea076166b5a0d644c782de799e3260b2.png

 

 

A tymczasem:

 

aligato2.png.f8d30d2cd39294d3825d7ff31c6be588.png

 

Więc pytam się:

Czy mogę wystawić ofertę z pogrubieniem, podświetleniem, promowaniem na stronie głównej i promowaniem na stronie działu

w dowolnej kategorii za darmo ?

Czy nie ?

 

Lub - czy powyższe prowizje naliczane są tylko gdy jest sprzedaż w danej ofercie ?

 

Odpowiadam sobie sam: Nie.

 

Czyli właściciele dalej mają wszystkich za durni. :-X

 

 

Link to postu

Mi się akurat nie podoba, że w ogóle dostaję od nich maile.

I tylko na tym adresie, co miałem podany clear-textem na jednym koncie - i to wyraźnie w polu służący jawnie do podania firmowego adresu email. I tam też dostaję kupę różnorakiego SPAMu. Allegro coś kiepsko zabezpiecza nasze adresy mailowe przed robotami ...  :( :( :( :(

 

 

Bo to allegro handluje naszymi danymi. Mam jedno nieaktywne na allegro konto (nigdy nic tam nie sprzedałem i nie kupiłem) i do niego podpiętego maila na domenie, która jest związana z nazwą tego konta. Nigdy nie wysłałem z niego żadnej wiadomości, ale po podpięciu go pod konto spam posypał się w niewielkiej, ale jednak, ilości. Skąd? No wiadomo ...

Link to postu
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...