Skocz do zawartości

Zmiana cennika dostaw dla trwających aukcji.

Polecane posty

Mam problem ze zmiana cennika dostaw. Stworzyłem nowy cennik dostaw . W trwających w zmianach zbiorczych wybieram go .Sello mieli i zmienia go w sello niestety przy wysyłaniu do allegro wyświetla aktualizacja auckji nie powiodła sie .ma ktoś jakis plan 

 

Jakie błędy zwraca Allegro? Powinno coś podpowiedzieć.

Link to postu

Aktualizacja aukcji trwających brak danych .Nie wiem czy tak powinno być .W sello zmieniła się nazwa cennika dostawy jednak ceny dostaw zostały stare . Sello co gorsza nie biję .

 

Aktualizacja aukcji nie powiodła się.

Szczegóły na liście zmian aukcji.

Dotyczy aukcji: "ORYG ŁADOWARKA SAMSUNG GALAXY S6 S5 S4 S3 A3 J1 J5"

 

Gdzie ta lista zmian nic takiego nie widze ...

Link to postu

Aktualizacja aukcji trwających brak danych .Nie wiem czy tak powinno być .W sello zmieniła się nazwa cennika dostawy jednak ceny dostaw zostały stare . Sello co gorsza nie biję .

 

Aktualizacja aukcji nie powiodła się.

Szczegóły na liście zmian aukcji.

Dotyczy aukcji: "ORYG ŁADOWARKA SAMSUNG GALAXY S6 S5 S4 S3 A3 J1 J5"

 

Gdzie ta lista zmian nic takiego nie widze ...

 

 

Mi też od kilku dni nie aktualizuje losowo stanów. Tzn zostaje ikonka że oczekuje na synchronizację, mimo wymuszonej synchronizacji w nieznacznej części zmian. Trzeba poobserwować. Kilkukrotne ponowienie synchronizacji przepycha jednak zmiany do serwisu.

Link to postu

kiedyś miałem to samo

https://forum.sello.pl/index.php?topic=8353.msg53881#msg53881

 

a dokładniej:

 

Czy używany jest jakiś inny plik startowy niż sello.xml?

W pliku tym (c:\ProgramData\insert\sello\Sello.xml ) należy odszukać węzeł <assoc> i tam upewnić się, że jest dodana linijka pogrubiona poniżej.

 

<assoc_service progid="Sello.AuctionsOuterSvc">

        <menu_item progid="Sello.AuctionDetails" visible="1" label="Szczegóły aukcji" />

        <menu_item progid="Sello.CoAuctionPendingChangesInnerSvc" visible="1" label="Zmiany" />

        <menu_item progid="Sello.WiadomosciInnerSvc" visible="1" label="Wiadomości" />

        <menu_item progid="Sello.TransakcjeInnerSvc" visible="1" label="Transakcje" />

        <menu_item progid="Sello.KomentarzeInnerSvc" visible="1" label="Komentarze" />

        <menu_item progid="Sello.KlienciInnerSvc" visible="1" label="Klienci" />

</assoc_service>

Link to postu

Jestem W auckje Trwające . Kolego mam najnowszą wersje selloo :)) jesteśmy dosyć dużym sklepem :) Ale nieważne sello mam 1.22.1 Jestem w aukcjach trwających  zaznaczam aukcje klikam zmiany zbiorcze , płątnosc i wysyłka

Cennik wybieram cennik daje ok . Sello miele pokazuje zaktualizowano 15 aukcji . Status synchronizjacji - wymaga synchronizacji i klikam syncgro i lipa . A tej zakłądki nigdzie nie mam :(

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

W oknie tym są też takie magiczne ikonki z literkami (i), które po kliknięciu wyjaśniają dlaczego wszystko jest szare :).

 

W praktyce, prawdopodobnie wybrany jest kontekst konta (wszystkie) a niektóre zmiany zbiorcze wymagają, aby kontekst był bardziej precyzyjnie zdefiniowany (np. wybrane konkretne konto lub konto z konkretnego serwisu).

Link to postu
  • 1 rok później...

Poproszę o informację jak prawidłowo wypełnić cennik dostaw w następującym przypadku:

 

Dla przykładu: dla grupy aukcji mam te same ceny przesyłek dla:

- "Koszt (pierwsza sztuka)"

- "Koszt (kolejna sztuka)"

Natomiast ze względu na wagę lub kubaturę w tej grupie aukcji mam wpisane już ręcznie różne ilości w polu "Maksymalna liczbę sztuk w paczce" w każdej z aukcji.

 

Zatem jak wypełnić cennik dostaw, aby przy użyciu opcji "Zmiany zbiorcze->Płatność i wysyłka->Cennik->(aktualizuj bieżący)" zmiany zapisywały się tylko w polach: "Koszt (pierwsza sztuka)" i "Koszt (kolejna sztuka)"; natomiast nie dokonywały się zmiany "Maksymalna liczbę sztuk w paczce".

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...