Skocz do zawartości

Zmiana cennika dostaw dla trwających aukcji.

Polecane posty

Przecież to absolutnie nie ma sensu,
Czy mam tworzyć np. 50 wariantów cennika, każdy z tych wariantów edytować, kiedy np. Inpost zmieni sobie ceny?

Wystarczy tylko, kiedy np. wpisze się wartość 0 (zero), aby przy zmianie zbiorczej nie brał tej kolumny pod uwagę - wydaje mi się to bardzo proste rozwiązanie, ponieważ maksymalna ilość towarów w paczce musi być zawsze większa od zera.
PS. Kiedy w kolumnie "maksymalna ilość w paczce" nie wpiszemy nic, to program przyjmuje domyślnie wartość 1.

Edytowane przez Maciej Pawlaczyk Pawlaczyk
Link to postu

Czy jest więc opcja, aby oprogramowali to tak, aby przy wpisaniu wartości 0 (zero) nie brał pod uwagę tej kolumny przy zmianach zbiorczych?
Mam nadzieję, że ktoś z programistów Sello to przeczyta.

Takie rozwiązanie jest ok, kiedy wysyłasz przedmioty, które ważą kilka gramów, a co kiedy masz aukcje, gdzie na jednej masz towar o wadze 1 kg, na drugiej 10kg, a na innej np. 25kg - bez ograniczeń się nie da.

Edytowane przez Maciej Pawlaczyk Pawlaczyk
Link to postu

 

15 godzin temu, Maciej Pawlaczyk Pawlaczyk napisał:

Czy jest więc opcja, aby oprogramowali to tak, aby przy wpisaniu wartości 0 (zero) nie brał pod uwagę tej kolumny przy zmianach zbiorczych?

Teoretycznie dało by się tak zrobić, ale w związku z tym co napisałem wyżej, nie będzie to miało wkrótce sensu.

15 godzin temu, Maciej Pawlaczyk Pawlaczyk napisał:

Mam nadzieję, że ktoś z programistów Sello to przeczyta.

Czytamy każdy post, nie ma potrzeby pisać wiele takich samych postów :) .

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...