Skocz do zawartości

Portal Biura - kilku użytkowników

Polecane posty

Czy można dodać kilku użytkowników Portalu Biura? Tak jak w Subiekt123? Chcę aby jedną firmę mogło oglądać kilku jej pracowników, logując się z różnych maili.

Z poziomu portali nie widzę takiej możliwości, natomiast próbowałem w Biurze.

W Biurze Nexo dodaję do podmiotu kolejne maile do kontaktów jako nowych użytkowników, następnie daję uruchomienie usługi przez działania cykliczne (licząc na to, że wyśle mi link aktywacyjny do nowych adresów mail), ale program informuje, że usługa jest już uruchomiona. 

 

Edytowane przez Michał Markowski
Link to postu
  • 3 lata później...

Oczywiście. Z poziomu Konta InsERT, należy wejść w zarządzanie firmą, następnie na zakładkę Użytkownicy. Kliknąć przycisk Dodaj Użytkownika. 

W tym miejscu możliwe jest zapraszanie nowych użytkowników (po podaniu adresu e-mail, na który zaproszenie ma zostać wysłane) oraz nadawanie im uprawnień do odpowiednich produktów. Należy tutaj zaznaczyć Portal Biura i potwierdzić klikając Dodaj Użytkownika.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 24.08.2020 o 09:28, Katarzyna Tubielewicz napisał:

Oczywiście. Z poziomu Konta InsERT, należy wejść w zarządzanie firmą, następnie na zakładkę Użytkownicy. Kliknąć przycisk Dodaj Użytkownika. 

W tym miejscu możliwe jest zapraszanie nowych użytkowników (po podaniu adresu e-mail, na który zaproszenie ma zostać wysłane) oraz nadawanie im uprawnień do odpowiednich produktów. Należy tutaj zaznaczyć Portal Biura i potwierdzić klikając Dodaj Użytkownika.

Czy można dodać użytkownika z poziomu biura?

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...