Skocz do zawartości

Portal Biura - plany rozwojowe InsERT

Polecane posty

Witam, mam kilka pytań odnośnie planów rozwojowych Portalu,

1. Jakich nowych funkcjonalności możemy się spodziewać i kiedy?

2. Czy będzie możliwość generowania raportów (analiza sprzedaży, marżowość produktów, marżowość po kliencie/projekcie etc + fajne wykresy) w Portalu dla klientów i kiedy?

 

Moje pytania są implikowane przez narzędzia jakie daje konkurencja, są niesamowicie rozbudowane o raporty, możliwość przelewów, Business Intelligence i wygląda to niesamowicie. Ja jestem w stanie dopłacić za rozszerzoną funkcjonalność.

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 26.03.2017 at 23:03, Michał Markowski napisał:

Witam, mam kilka pytań odnośnie planów rozwojowych Portalu,

1. Jakich nowych funkcjonalności możemy się spodziewać i kiedy?

2. Czy będzie możliwość generowania raportów (analiza sprzedaży, marżowość produktów, marżowość po kliencie/projekcie etc + fajne wykresy) w Portalu dla klientów i kiedy?

 

Moje pytania są implikowane przez narzędzia jakie daje konkurencja, są niesamowicie rozbudowane o raporty, możliwość przelewów, Business Intelligence i wygląda to niesamowicie. Ja jestem w stanie dopłacić za rozszerzoną funkcjonalność.

 

 

Jak widać temat nie zainteresował nikogo z Insertu od marca. Natomiast zainteresował mnie. Które konkurencyjne rozwiązania Panie Michale oferują tak rozbudowany portal dla klientów? Czy ma Pan na myśli księgowość online prowadzoną przez różne firmy internetowe i banki czy konkurencyjny do Insertu nexo program adresowany do biur rachunkowych?

Link to postu

Temat jest jak najbardziej w obszarze zainteresowań InsERT-u. Brak odpowiedzi nie jest spowodowany złą wolą a raczej ułomną naturą ludzką.

Portal klienta Biura będzie się rozwijał w kierunku sprawozdawczości księgowej dla klienta obsługiwanego przez biuro rachunkowe i nie będzie obejmował w bliższej perspektywie analizy obrotu towarowego. Nacisk będzie położony na komunikację z klientem i dostarczanie mu danych księgowych.

Link to postu
  • 8 miesięcy temu...

Comarch ma fajne narzędzie do generowania raportów, aczkolwiek nie używałem w boju. Nazywa się to chyba Pulpit Menadżera czy jakoś tak do CDN'a Optimy. Fajnie jakby InsERT w tą stronę też poszedł. 

 

Komunikacja z klientem brzmi zachęcająco.

Sprawozdawczość księgowa, Roman możecie rozwinąć jeśli nie jest to nic tajnego? 

Ma coś takiego Xenga, bawiłem się chwilę, ale realnie nie znalazłem zastosowania, a raczej ryzyko utraty klienta który sam zacznie księgować (mówię z poziomu biura rachunkowego).

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...