Skocz do zawartości

Sello 1.23 nie mogę autoryzować

Polecane posty

Dzięki czemu będą wiedzieć jaki reklamy, kiedy i gdzie mają dostarczyć ;)

 

Haha tak, faktycznie, no ale Thunderbird wciąż aktualizuje kontakty i kalendarze?

Tam kiedyś był taki Provider do zainstalowania.

Mi przestał od roku aktualizować i z tego powodu z niego zrezygnowałem. Jest np Gestor, który obsługuje kalendarz też.

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Witam,

Mam taki sam problem z autoryzacją jednego konta w sello.

Serwer jest na windows 2012 R2 i na tym komputerze nie da się zalogować do allegro normalnie poprzez IE 11. Czytałem że IE nie ma wsparcia na ten system. Czy da się jakoś rozwiązać ten problem? Sello mieli się tylko na serwerowym komputerze, przez to nie potrawi nawiązać komunikacji z allegro.

Próbowałem resetu cash, cokkie, restarty itp, aktualizacji nie wychwytuje przeglądarka.

Na innych komputerach autoryzację można przeprowadzić, natomiast to nie rozwiązuje problemu ze zmianami, np zwroty aby aktualizował na aukcjach.

 

Pozdrawiam

Link to postu

Autoryzację wystarczy dokonać raz (na rok) z komputera na którym jest dostępna przeglądarka IE11.

 

Do dalszej pracy/wymiany danych nie jest wymagane posiadanie IE11 bo tutaj generalnie problem jest w wyświetlaniu strony logowania Allegro, która na starszych przeglądarkach nie zadziała. Jaki problem jest z aktualizacją zwrotów?

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...